Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


wymiana radia orginalnego na radio z LCD ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bezimienny Gość.Mloy_*

Bezimienny Gość.Mloy_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 20 lipiec 2017 - 21:18

Witam

 

Z góry przepraszam jak powtórzę temat

ale mam pytanie wertowałem forum ale nic konkretnego nie znalazłem co do radia na jakie mógłbym wymienić stare patrz orginalne na radio z wyswietlaczem LCD jakie polecacie ??( doczytalem sie tylko ze w PT jest radio 1.5 din)  pytanie drugie czy musze kupować ramke i pytanie 3 czy musze kupować dodatkowe okablowanie ??

 

 

z góry dziękuję 


znalazlem takie radio

http://allegro.pl/ra...6874797567.html

 

 

 

czy np bd one pasować z taka nakładką 

http://allegro.pl/ra...5193035619.html

 

 

i czy bd musial kupic dodatkowe jakies kable tego naprawdę nie wiem ;/



#2 spoko2

spoko2

    Początkujący

  • Użytkownicy
  •   
  • Posty: 40
  • Dołączył:  10 lip 2016
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.0
  • Imię:henryk
  • Skąd::Białogard
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 20 lipiec 2017 - 21:46

Hej. Miałem zamontowane bliźniacze radio Naviheaven NA 7395GPS w takiej nakładce i wszystko hulało dość fajnie nawet nawigacja i kamera cofania. Do podłączenia radia potrzebna była odpowiednia przejściówka. Jedynym mankamentem było to, że radio trochę wystawało (żeby mógł się wysunąć ekran trzeba je trochę wystawić) co nie wyglądało oryginalnie. Wysunięty ekran zasłaniał pokrętła regulacji i nie pasował do klimatu pitka. Innym mankamentem było trzeszczenie radia (pozostałe media działały klarownie) przy wysuniętym i włączonym wyświetlaczu. Jakieś zakłócenia powodowane chyba przez inwerter wyświetlacza lub jakieś błędne podłączenie.Wróciłem do zwykłego radia ale osobno mam podłączony monitorek do kamery cofania. Przy właczonym wstecznym występują zakłócenia w radiu. Nie pomogła wymiana kabla anteny ani filtry. Odpuściłem sobie ale planuję zdemontowanie kamery z monitorem. Jest to wodotrysk, który odziedziczyłem. A piszę o tym dlatego, ż przy zmianie radia namęczysz się, wykosztujesz i dojdziesz do wniosku, że lepiej kupić zwykłe radio o dobrych parametrach, które ładnie wpisze się w konsolę i nie będzie gryzło się z elektroniką.



#3 Bezimienny Gość.Mloy_*

Bezimienny Gość.Mloy_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 20 lipiec 2017 - 22:01

mimo tego ze oni dolaczaja tam jakas koncowke musialbym kupic jeszcze jedna ??

Koszalin pozdrawia Białogard :)



#4 spoko2

spoko2

    Początkujący

  • Użytkownicy
  •   
  • Posty: 40
  • Dołączył:  10 lip 2016
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.0
  • Imię:henryk
  • Skąd::Białogard
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 20 lipiec 2017 - 22:09

Również pozdrawiam. Zależy Chrysler ma specyficzne wejście na antenę i kostkę. Ale są przejściówki. Ostatecznie mogę ci pożyczyć moje radio - mam wymontowane to sobie wypróbujesz. Mam do niego komplet złączy.







Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych