Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Sprzedam Forda C-maxa 2011r z polskiego salonu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 medyk

medyk

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 5224
  • Dołączył:  03 lis 2008
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.4L + LPG
  • Imię:Łukasz
  • Skąd::Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 październik 2017 - 20:12

Witam.Mam nadal do sprzedania swojego Forda C-maxa 2.0 140KM dieselek 2011r (I rejestracja 27.12.2011) Autko z polskiego salonu. W tamtym roku odkupiłem go od wujka który był pierwszym właścicielem. Autko od nowości robione i serwisowane w ASO. Wujek nawet jeździł na wymiane żarówek do serwisu. Przy 200 tys został wymieniony rozrząd, filtr DPF, hamulce, olej w skrzyni. Ostatnio wymieniłem olej w silniku (zmieniany co 10 tys) i wymienione żarniki xenonów. Auto jest w perfekcyjnym stanie technicznym i daje sobie za niego łape uciąć. Ja go sprzedaje z powodu prostego - kocham amerykańce i chce kupić Chryslera 300C mimo, że bedzie starszy. Narzeczonej kupiłem pitka, a sobie kupie 300C :dance3

Ford nie wymaga najmniejszego wkładu finansowego. Bez wahania w tym momencie wsiadłbym w niego i pojechał na drugi koniec europy i wrócił. Można sprawdzać w każdej stacji diagnostycznej, gdzie kto chce bo nie mam nic do ukrycia. Znam to auto od nowości.

Jeżeli ktoś szuka auta naprawde sprawnego, ładnie utrzymanego, czystego i pachnącego to polecam w 100%.

Cena 30,500zł

tel: 533-487-210

 

 

Link do ogłoszenia:

 

 

https://www.otomoto....o-ID6zeq10.html

Załączone pliki


Użytkownik medyk edytował ten post 22 październik 2017 - 23:19




Podobne tematy Zwiń

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych