Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

takie jaja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13759
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 25 październik 2017 - 18:27

napisze tu i jeszcze terminowy na 6dni
nie wiem czy jestem tak podupcony do kwadratu ???
jade na obszarze z oznaczonym znakiem strefy zamieszkania d40?? czy jakos tam i jest to ogolny parking, gadam do psa ze ja kocham i nagle przed maska smignelo bmw poleciałem klaksonem /fanfara,. a co pizdzielec w postaci pani nawet nie popatrzyla tylko pojechala zaparkpowac, no to ja za pizdzielina i zaparkowałem wysiadając podszedłem do osoby mowiac: o ile pamiętam no gratuluje refleksu swojego bo bys mi kobieto uszkodzila auto ,... a ona na to mam ubezpieczenie to by panu wypłacili, a zresztą mogłam się zapatrzeć i nie zauwazyc,....
kurwajegomac gdy by trafilo na organizm meski to mam taki kijek w bagażniku i bym uzyl,... rece mi opadly i powiedziałem osobie zycze miłego dnia i udanych zakupow,.. odpowiedzi nie uslyszalem,.... przestane być oszczędny w słowach i przejadę się na przemoc fizyczna,... qrwaa :miecio
poprzedni na 6 dni

#2 danielssparow

danielssparow

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 327
  • Dołączył:  07 sie 2017
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0 M
  • Imię:Hyazynth
  • Skąd::Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 25 październik 2017 - 19:44

Trzeba było Pani powiedzieć, że raczej o zdrowie chodzi a nie o auta ubezpieczenie... i czy ubezpieczenie twarzy ma?:))

#3 Edysia

Edysia

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 6493
  • Dołączył:  02 wrz 2017
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2,4 A
  • Imię:Edyta
  • Skąd::Kraków
  • Płeć: Kobieta

Napisano 25 październik 2017 - 19:50

napisze tu i jeszcze terminowy na 6dni
nie wiem czy jestem tak podupcony do kwadratu ???
jade na obszarze z oznaczonym znakiem strefy zamieszkania d40?? czy jakos tam i jest to ogolny parking, gadam do psa ze ja kocham i nagle przed maska smignelo bmw poleciałem klaksonem /fanfara,. a co pizdzielec w postaci pani nawet nie popatrzyla tylko pojechala zaparkpowac, no to ja za pizdzielina i zaparkowałem wysiadając podszedłem do osoby mowiac: o ile pamiętam no gratuluje refleksu swojego bo bys mi kobieto uszkodzila auto ,... a ona na to mam ubezpieczenie to by panu wypłacili, a zresztą mogłam się zapatrzeć i nie zauwazyc,....
kurwajegomac gdy by trafilo na organizm meski to mam taki kijek w bagażniku i bym uzyl,... rece mi opadly i powiedziałem osobie zycze miłego dnia i udanych zakupow,.. odpowiedzi nie uslyszalem,.... przestane być oszczędny w słowach i przejadę się na przemoc fizyczna,... qrwaa :miecio
poprzedni na 6 dni

Meciuniu Ty mój

 

mi dziś pod wiaduktem przed Rondem Polsadu Policja zajechała drogę tzn wymusiła ostre hamowanie- dwóch dorodnych samców i jakie było zdziwko jak mi powiedzieli, że nie przypuszczali, że to to tak szybko rusza? Pytam więc czy to walec drogowy? Mina im zrzędła jak dowiedzieli się, że to 2,4, ale przeprosili



#4 kade

kade

    VIP

  • Moderator
  •   
  • Posty: 7999
  • Dołączył:  18 mar 2013
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:1.6 M Gaz
  • Imię:Darek
  • Skąd::Lubuskie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 25 październik 2017 - 19:52

Meciuniu Ty mój

 

mi dziś pod wiaduktem przed Rondem Polsadu Policja zajechała drogę tzn wymusiła ostre hamowanie- dwóch dorodnych samców i jakie było zdziwko jak mi powiedzieli, że nie przypuszczali, że to to tak szybko rusza? Pytam więc czy to walec drogowy? Mina im zrzędła jak dowiedzieli się, że to 2,4, ale przeprosili

A mandatu sobie nie nałożyli? 



#5 Edysia

Edysia

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 6493
  • Dołączył:  02 wrz 2017
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2,4 A
  • Imię:Edyta
  • Skąd::Kraków
  • Płeć: Kobieta

Napisano 25 październik 2017 - 19:54

A mandatu sobie nie nałożyli? 

Żurawinko jest zasada mundur z mundurem



#6 kade

kade

    VIP

  • Moderator
  •   
  • Posty: 7999
  • Dołączył:  18 mar 2013
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:1.6 M Gaz
  • Imię:Darek
  • Skąd::Lubuskie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 25 październik 2017 - 19:56

Żurawinko jest zasada mundur z mundurem

Blada Edziu.Masz kamerkę w pt?



#7 Edysia

Edysia

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 6493
  • Dołączył:  02 wrz 2017
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2,4 A
  • Imię:Edyta
  • Skąd::Kraków
  • Płeć: Kobieta

Napisano 25 październik 2017 - 19:59

Jeżeli już to blondi do niedawna ruda, mam oczka a kamerkę nie powiem gdzie ukryłam :]



#8 kade

kade

    VIP

  • Moderator
  •   
  • Posty: 7999
  • Dołączył:  18 mar 2013
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:1.6 M Gaz
  • Imię:Darek
  • Skąd::Lubuskie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 25 październik 2017 - 20:02

Jeżeli już to blondi do niedawna ruda, mam oczka a kamerkę nie powiem gdzie ukryłam :]

Ruda hmm Taki ładny kolor miałaś... ;)



#9 Edysia

Edysia

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 6493
  • Dołączył:  02 wrz 2017
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2,4 A
  • Imię:Edyta
  • Skąd::Kraków
  • Płeć: Kobieta

Napisano 25 październik 2017 - 20:03

:jupi



#10 dhmmac/Rumcia

dhmmac/Rumcia

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 3656
  • Dołączył:  31 sty 2015
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.4 M
  • Imię:Dorota
  • Skąd::Rumia
  • Płeć: Kobieta

Napisano 25 październik 2017 - 20:25

Meciuniu Ty mój

 

mi dziś pod wiaduktem przed Rondem Polsadu Policja zajechała drogę tzn wymusiła ostre hamowanie- dwóch dorodnych samców i jakie było zdziwko jak mi powiedzieli, że nie przypuszczali, że to to tak szybko rusza? Pytam więc czy to walec drogowy? Mina im zrzędła jak dowiedzieli się, że to 2,4, ale przeprosili

:mniam no niejednokrotnie już widziałam miny panów w różnych furach zdziwione ruszaniem pitka ze świateł. Ale ja mam zasadę- jedzie się a nie rozgląda na boki i dopiero jak się zielone zapali to szuka się sprzęgła  :]



#11 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13759
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 25 październik 2017 - 22:05

fura,.... dobre ale nie wiem a PEWNIE PISALEM ZE IM WIEKSZA FURA TYM WIEKSZE ego
NIE Kasuje bo mi się nie chce tgo dużymi literami miało być małymi a EGO ma zostać dużymi,... :miecio

#12 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13759
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 25 październik 2017 - 22:37

miałem odpisac ale cos mi się podupcylo i dupa nic nie wyszlo alem 10 wierszy naklikal no to tu


; edta zakładamy klike krakowska ,... była slaska ale umarlo,.... wio koniku ajak siepostarasz spotkali znow samochod na zakrecie,.. i oby cie ta landara cie dowiozła,... iech cie znienacka klakson cie dogoni,.... i td itp. wio kponiku już za nchwile siankokedziesz jesc,.. wio koniku wio, pięknie jest gdy mlodosc spiewa nowa piesn,.....


#13 Edysia

Edysia

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 6493
  • Dołączył:  02 wrz 2017
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2,4 A
  • Imię:Edyta
  • Skąd::Kraków
  • Płeć: Kobieta

Napisano 26 październik 2017 - 15:57

Oczywiście piszę się na krk klikę jak najbardziej. Jak centralna Polska się bawi to czemu nie południe


miałem odpisac ale cos mi się podupcylo i dupa nic nie wyszlo alem 10 wierszy naklikal no to tu


; edta zakładamy klike krakowska ,... była slaska ale umarlo,.... wio koniku ajak siepostarasz spotkali znow samochod na zakrecie,.. i oby cie ta landara cie dowiozła,... iech cie znienacka klakson cie dogoni,.... i td itp. wio kponiku już za nchwile siankokedziesz jesc,.. wio koniku wio, pięknie jest gdy mlodosc spiewa nowa piesn,.....

Oczywiście pytę też mam w PT i te kawałki też sobie zapuszczę



#14 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13759
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 27 październik 2017 - 14:16

no to zobaczymy ale jak znam to będzie po mojemu tzn umrze,...

1.Edysian
2.coltrana
3.miecio

#15 Edysia

Edysia

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 6493
  • Dołączył:  02 wrz 2017
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2,4 A
  • Imię:Edyta
  • Skąd::Kraków
  • Płeć: Kobieta

Napisano 27 październik 2017 - 17:20

Miecio ale proponowałabym w nowym wątku. I ładny tytuł np. "Krakowska Elita" albo "Spotkania krakowskich Pitkow". tutaj to raczej tylko jaja zobaczysz i tyle!!! A z tego co widzę jest trochę ludzi z KRK,


Użytkownik Edysian edytował ten post 27 październik 2017 - 17:26


#16 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13759
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 27 październik 2017 - 19:08

taa ale się nie asymilują zaloz temat bo mi tosie nie chce,.. ja pisze jak leci a z nazwa to trzeba uwazac ko reszta się obrazi,... :miecio

#17 borkey24

borkey24

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 362
  • Dołączył:  21 lip 2015
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0 M gaz
  • Imię:Kamil
  • Skąd::Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 27 październik 2017 - 21:06

e tam obrazi. Łodzianie tez powinni założyć, Dolnoslazacy podobnie. Tylko kurna stolyca jest biedna w towarzystwo, PiTow kilkanascie jest, a nikt nie wita, na forum 2-3 osoby. BIEDA

#18 74nitro

74nitro

    Znawca Tematu

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1119
  • Dołączył:  17 wrz 2017
  • Rok Produkcji:2007
  • Silnik:1.6 M
  • Imię:Robert
  • Skąd::Bialystok City
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 28 październik 2017 - 05:30

....to samo Białystok. Codziennie mija mnie kilka Pitków. Po mieście jeździ ich kilkanaście. Macham jak szalony, i szczerzę się w uśmiechu od ucha - do ucha. Totalna ignorancja. Dwóch zaczepiłem i zagadałem, może kto kiedy się zarejestruje? Chwilowo nie mam co marzyć o grupie "sljedziowej" , hmmm..... może przygarnie mnie grupa KRK ? :d

#19 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13759
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 28 październik 2017 - 12:41

74nitro musisz napisac podanie w załączniku podac jakie masz auto, jaki kolor, pojemność silnika, przebieg i czy się często dupcy wtedy kazda klika cie przygarnie,.... ale jest haczyk z tego co widze to masz polifta wiec mysle ze ja ciebie przygarnę i wtedy będziemy kuc prety gorace iwsadzac przedliftom w,... wydech :miecio





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych