Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Problem ze skrzynią

skrzynia

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Bezimienny Gość.adi_master_*

Bezimienny Gość.adi_master_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 29 październik 2017 - 17:50

Witam wszystkich, 
Mam problem ze skrzynią automatyczną - Samochód Sebring 2,4, 2004r, skrzynia 4 biegi czyli dokładnie identiko jak w PT :)
Może ktoś mi doradzi co to może być. 
Podczas jazdy usłyszałem delikatny pisk z pod maski, można powiedzieć, że przypominał gwizd jak z turbiny, której tu nie ma. Przy dodawaniu gazu nasilał się, ale nie był bardzo głośny, praktycznie niesłyszalny.
Podczas wyprzedzania obroty rosły ale słabo przyspieszał. Jakby sprzęgło się ślizgało. 
Po 50km jak wjechałem do miasta, zaczęły się problemy ze zmianą biegów, z jedynki wrzucał na luz potem szarpiąc wrzucał dwójkę, aż w końcu wszedł w tryb awaryjny. Tak dojechałem do domu. 
Następnego dnia rano go odpaliłem i wszystko zaczęło działać jak gdyby nigdy nic się nie stało, 
Pięknie chodził i płynnie zmieniał biegi. 
Po 2-3 minutach znowu zaczął gwizdać. Nie sprawdzałem co będzie dalej, zaparkowałem i zostawiłem. 
Przeczyściłem wszystkie możliwe wtyki, wymieniłem czujnik wyjściowy prędkości skrzyni i nic. 
3 minuty jest dobrze potem zaczyna gwizdać. 
Co to może być ? HELP



#2 andreeas7

andreeas7

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 16905
  • Dołączył:  03 lut 2010
  • Rok Produkcji:2020
  • Silnik:Jeep
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 31 październik 2017 - 14:35

sprzegło hydrokinetyczne sie rozsypało , podjedz do warsztatu który naprawia automaty i ogarną temat 







Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: skrzynia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych