Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Sprzedam ORYGINALNE wysprzęgliki #04668897AC do GT 2.4 TURBO 2003-05

lambda oring wysprzęglik o-ring czujnik tuleja stabilizatora przednie końcówi drążków sonda uszczelka miski olejowej

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Ozzy

Ozzy

    Początkujący

  • Użytkownicy
  • Posty: 46
  • Dołączył:  08 sty 2016
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2.4T GT M + LPG
  • Imię:Adam
  • Skąd::Sulejówek
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 07 luty 2018 - 11:47

Cześć,

 

Mam do sprzedania dwa wysprzęgliki jw. Cena dla forumowiczów 500zł.Brakuje niestety oringu, który jest oddzielnie w pudełku. I tu moja prośba o pomoc. Ponieważ mam tylko 39 postów, to w dziale "Pomagamy sobie" nie mogę zamieścić właściwego postu. Potrzebuję wymiarów tego oringu, by go dobrać w profesjonalnej firmie zajmującej się oringami.

Potrzebna jest wewnętrzna średnica oraz średnica przekroju poprzecznego samego pierścienia - jak się ma oring i suwmiarkę, to jest to robota na 15-30 sekund. Może ktoś akurat ma taki oring?
Po prawdzie to mam 4 takie wysprzęgliki, przy czym jeden muszę założyć w swoim PT a drugi chcę sobie zostawić na zapas. Zależy mi, by auto zrobić w jeden dzień, bo oczywiście jest jeszcze opcja pomiaru tego, który jest w aucie, ale to wydłuży zabawę. W necie nic na ten temat nie mogłem znaleźć a w autoryzowanym serwisie nie mają nr tej części tj. oringu i jedyna wg nich opcja, to zamówienie kompletu, czyli wydatek, jak pamiętam, 880,00zł. Poprosiłem, by w magazynie głównym w Bielsko-Białej mi zmierzyli, ale nie mogą otwierać pudełka :(

oring wygląda tak jak na tym obrazku: http://www.ebay.co.u...D-/311678787846

Do sprzedania mam jeszcze dwie sondy lambda do tego modelu 80zł/sztuka, poliuretanowe, niepiszczące, gumy/tuleje stabilizatora przedniego MOOG 26mm 90zł/komplet czyli za 2szt., końcówki drążków MOOG 120zł/2szt., uszczelka miski olejowej MAHLE/Victor Reinz 150zł/szt.
Wszystko oczywiście nowe a ceny, jak widzicie, atrakcyjne :)

mam jeszcze chyba jakieś czujniki na pewno czujnik ciśnienia oleju i czujnik położenia wałków rozrządu - również
nowe.

 

W razie pytań proszę dzwonić: 695 201 216


Użytkownik Ozzy edytował ten post 07 luty 2018 - 11:51




Podobne tematy Zwiń


Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: lambda, oring, wysprzęglik, o-ring, czujnik, tuleja stabilizatora przednie, końcówi drążków, sonda, uszczelka miski olejowej

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych