Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Darmowy serwis wymiany zgrzytów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
256 odpowiedzi w tym temacie

#1 ICE logistyka

ICE logistyka

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 177
  • Dołączył:  27 lis 2017
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Irek
  • Skąd::gorzów wlkp
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 07 luty 2018 - 23:12

chyba jakiś fan zakonu krzyżackiego, mocno zainspirowany ich wdziankiem

Krzyż ma swój początek już w paleolicie. Póżniej adoptowany przez różne społeczności , grupy , armie , religie. itd. Występuje na całym świecie i generalnie , poza kościołem , nie ma nic wspólnego z religią. Nie będę się rozpisywał ponieważ wywód byłby długi. Dla społeczności zmotoryzowanej symbolika ta ma charakter ochronny . Używanie go jednak wiąże się z pewnym zobowiązaniem , zasadami których należy przestrzegać i chociażby minimalną wiedzą...tylko wtedy jego moc ochronna działa...to tak w wielkim skrócie  :glupek  Oczywiście nie przeczę że szereg ludzi używa tego znaku bezwiednie bo...fajnie wygląda. Ale tym bym sobie głowy nie zawracał  :mniam  Ja używam, przestrzegam zasad , jestem świadomy ich znaczenia ..............no i w moim przypadku działa  :jupi



#2 andmis

andmis

    VIP

  • Moderator
  •      
  • Posty: 4957
  • Dołączył:  19 wrz 2010
  • Rok Produkcji:2003 LTD
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::DOA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 09 luty 2018 - 23:20

A, dlaczego posty zostały usunięte? Komu to przeszkadzało, zwłaszcza w offtopicu? Czy wywody o krzyżu i swastyce naruszały czyjeś uczucia? Mi to nie przeszkadzało, a nawet było pouczające i całkiem zabawne. A, może ten temat o ciekawych aukcjach jest tak poważny, by potomni nie zgubili wątku. Śmierdzi mi tu cenzurą na kilometr. Darek, czyżby to Ty znowu się udzielasz. Litości, jak tak dalej będzie, to ja sram na takie forum. Chyba się wypiszę, bo robi się coraz żałośnie. Nie podoba mi się to. Inne fora są przepełnione podobnymi dyskusjami, i nikt tego nie kasuje, a tu... Co to ma być?


  • Even lubi to

#3 Wrocunia

Wrocunia

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2380
  • Dołączył:  04 lut 2017
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.0 A
  • Imię:Monika
  • Skąd::Bydgoszcz
  • Płeć: Kobieta

Napisano 09 luty 2018 - 23:54

Najwyraźniej nie bez powodu została pozostawiona jedna wiadomość, nawet to zabawne, całkiem zabawne, więc jeśli już robicie jakieś porządki drodzy administratorzy to od początku do końca, a nie zostawiacie co wam wygodnie jest zostawić.

#4 andmis

andmis

    VIP

  • Moderator
  •      
  • Posty: 4957
  • Dołączył:  19 wrz 2010
  • Rok Produkcji:2003 LTD
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::DOA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 10 luty 2018 - 00:03

Piotrze, a niby czym miało by się to skończyć, co najwyżej :adames Trochę się pokopali po jajach, ale bezboleśnie. Tak czy siak, nie zmienia to faktu, że posty zostały usunięte. Według mnie za daleko to idzie, przecież temat w offtopicu. Pieprzona cenzura i tyle. Skończy się tak, że przestanę tu zaglądać jak wielu innych, którzy tu bywali. Forum robi się drętwe i pod dyktando.



#5 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 10 luty 2018 - 13:02

Najwyraźniej nie bez powodu została pozostawiona jedna wiadomość, nawet to zabawne, całkiem zabawne, więc jeśli już robicie jakieś porządki drodzy administratorzy to od początku do końca, a nie zostawiacie co wam wygodnie jest zostawić.

Moniko, a możesz rozwinąć swoją myśl o powodach nieusunięcia jakichś postów? Z chęcią wytłumaczę co, jak i dlaczego, ale jak na razie zupełnie nie mam pojęcia co mam wytłumaczyć. Pozdrawiam.



#6 Wrocunia

Wrocunia

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2380
  • Dołączył:  04 lut 2017
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.0 A
  • Imię:Monika
  • Skąd::Bydgoszcz
  • Płeć: Kobieta

Napisano 10 luty 2018 - 13:51

Moniko, a możesz rozwinąć swoją myśl o powodach nieusunięcia jakichś postów? Z chęcią wytłumaczę co, jak i dlaczego, ale jak na razie zupełnie nie mam pojęcia co mam wytłumaczyć. Pozdrawiam.


Jasne, że mogę, odezwę się potem na priv.

#7 ICE logistyka

ICE logistyka

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 177
  • Dołączył:  27 lis 2017
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Irek
  • Skąd::gorzów wlkp
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 10 luty 2018 - 17:27

Najwyraźniej nie bez powodu została pozostawiona jedna wiadomość, nawet to zabawne, całkiem zabawne, więc jeśli już robicie jakieś porządki drodzy administratorzy to od początku do końca, a nie zostawiacie co wam wygodnie jest zostawić.

Być może dlatego bo to grzeczna i rzeczowa odpowiedż na Twoje twierdzenie ( nieprawdziwe z resztą)... o pochodzeniu i Krzyżackich korzeniach krzyża, który nic z Krzyżakami wspólnego nie ma. Najsmutniejsze jest jednak to iż każda dyskusja kończy w koszu . I tu zgadzam się z Andrzejem . Absolutnie swoich wpisów się nie wstydzę i nie mam problemów z uzasadnieniem ich treści. I pozostawiając je w oryginale bez sztucznej ingerencji każdy spokojnie bedzie mógł prześledzić i ocenić ...bądż wyciągnąć wnioski.



#8 hencio

hencio

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 3349
  • Dołączył:  22 cze 2014
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2,429 A
  • Imię:DARIUSZ
  • Skąd::SZKLARKA RADNICKA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 10 luty 2018 - 17:41

Irek masz problem z czytaniem?[allegro][OLX] ciekawe aukcje.Załóż nowy temat o historii krzyża i będzie ok.Prośba do Yody,jak czyścisz temat to rób to do końca.



#9 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 10 luty 2018 - 17:43

Nic już nie będę czyścił (przynajmniej w tym dziale)... Można bluzgać się do woli. Pozdrawiam. 8|



#10 indianer

indianer

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5713
  • Dołączył:  04 maj 2011
  • Rok Produkcji:2008
  • Silnik:HHR LT 2.4 M
  • Imię:TADEUSZ
  • Skąd::NOWY SĄCZ
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 10 luty 2018 - 17:50

                                                                                   Na Moc Krzyża!!!

                                       

                                Przestańcie się wykłócać!Chyba jesteście dorośli i możecie odpuścić.

                      

                                                             Proszę  :indianer



#11 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 10 luty 2018 - 19:06

Kurcze, minęła mnie jakaś wojenka?

Cóż nie wiem o co dokładnie poszło, ale po pierwsze mimo iż jest to dział OffTopic, to mimo wszystko jest to temat o ciekawych aukcjach i chyba jednak każdy inny wątek w tym temacie nie powinien się znaleźć.

To jedno, a drugie to do tej pory unikaliśmy na forum tematów  "politycznych czy religijnych" z prostego powodu (przynajmniej tak nam się wydawało że będzie lepiej), ponieważ każda taka dyskusja mogłaby doprowadzić do niepotrzebnych dodatkowych waśni czy kłótni. 

Jeśli jednak czujecie potrzebę żeby mieć miejsce w którym chcielibyście móc porozmawiać o wszystkim co się dzieje wokół nas, czyli o polityce, naszych preferencjach politycznych czy religijnych, czy innych sprawach które Was wkurzają, to możemy spróbować taki kącik otworzyć. Jednak tylko pod jednym warunkiem, że to co by się pojawiło w tamtym dziale, tylko tam  by pozostało i nie wychodziło na nasze stosunki i rozmowy  w pozostałych tematach.

Przy okazji wątek ten za chwilkę wydzielę do osobnego tematu, oprócz tego co znikło, bo nawet ja nie jestem wstanie przeczytać to czego już nie ma :(



#12 Wrocunia

Wrocunia

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2380
  • Dołączył:  04 lut 2017
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.0 A
  • Imię:Monika
  • Skąd::Bydgoszcz
  • Płeć: Kobieta

Napisano 10 luty 2018 - 19:42

Teraz to już jest robienie czegoś na siłę po słowach andmis'a, dlatego ja odpuszczam, ale życzę miłej zabawy.

#13 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 10 luty 2018 - 20:00

Dlaczego uważasz że to robienie czegoś na siłę? To tylko propozycja, która nie wiem jak mogłaby się skończyć. Mamy przecież różne poglądy i do tej pory przynajmniej staraliśmy się mimo różnic które nas dzielą, znaleźć na forum coś co nas łączy.

Sam nie wiem co się stanie jak byśmy zaczęli o polityce rozmawiać na forum. Czy  nadal będziemy chcieli rozmawiać z ludźmi, z którymi teraz fajnie się rozmawia,  jeśli poznamy ich preferencje polityczne? 

A może jednak takie miejsce by się przydało, żeby można było wyrzuć z siebie to co nas wkurza, co nam się podoba lub nie w polityce kraju, czy np porozmawiać o bezdomnych rozdających luksusowe samochody?

W miejscu, gdzie nie byłoby modów czy adminów, ale pod jednym  warunkiem, że nikt nikogo nie wyzywałby czy obrażał.

Nie wiem czy jest to dobry pomysł, jest to jedynie propozycja nad którą może warto się zastanowić. 



#14 JeePiter

JeePiter

    VIP

  • Grafik PTClub
  •   
  • Posty: 2409
  • Dołączył:  24 maj 2014
  • Rok Produkcji:2012
  • Silnik:Jeep
  • Imię:Piotr
  • Skąd::Skąd chcę
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 10 luty 2018 - 20:04

                                                                                                                                                                                                           czas umierać...

 

 

zanim umrę, to napiszę, że gdzieś wsiąkło ponad 40 moich postów :)


Użytkownik JeePiter edytował ten post 10 luty 2018 - 20:06


#15 Wrocunia

Wrocunia

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2380
  • Dołączył:  04 lut 2017
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.0 A
  • Imię:Monika
  • Skąd::Bydgoszcz
  • Płeć: Kobieta

Napisano 10 luty 2018 - 20:07

Otwieracie temat po usunięciu 30 wiadomości, o czym chcecie jeszcze dyskutować w tym temacie, słucham?

#16 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 10 luty 2018 - 20:23

Po pierwsze to nie wiem ani ile zostało usuniętych wiadomości, ani tym bardziej nie znam ich treści. To jedno, drugie to jeśli pojawiły się posty nie na temat, nawet jeśli jest to temat Off, to nie powinny zaśmiecać głównego tematu. Moderator podjął taką a nie inną decyzję i maił do tego prawo. 

Swoją drogą działania moderatora nigdy nie są łatwe, Jeśli ktoś chce spróbować swych sił to zapraszam. Łatwo się krytykuje kogoś, za to co robi, ale może warto samemu pokazać jak powinno się to inaczej robić? Jeśli ktoś chce stanąć "po drugiej stronie barykady" zapraszam do pogawędki na PW, Nie bije i nie zjadam nikogo ani w całości ani w kawałkach :)

A o czy dyskutować? 

O wszystkim :) Byłby to dział do którego "wchodzimy" na własną odpowiedzialność, będąc w pełni świadomym tego, że nasze poglądy niekoniecznie mogą podobać się innym osobom, biorącym udział w danej dyskusji :haha



#17 Wrocunia

Wrocunia

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2380
  • Dołączył:  04 lut 2017
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.0 A
  • Imię:Monika
  • Skąd::Bydgoszcz
  • Płeć: Kobieta

Napisano 10 luty 2018 - 20:27

To zmień nazwę tematu, bo ten jak dla sprowadza się tylko do jednego ;)

#18 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 10 luty 2018 - 20:27

Oki, jaki proponujesz :)



#19 Wrocunia

Wrocunia

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2380
  • Dołączył:  04 lut 2017
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.0 A
  • Imię:Monika
  • Skąd::Bydgoszcz
  • Płeć: Kobieta

Napisano 10 luty 2018 - 20:35

Nie mam pojęcia, ale na pewno usunęłabym słowo krzyż, poza tym to nie ma służyć do mojej ewentualnej dyskusji tylko do polemiki nas wszystkich nie jestem więc chyba osobą decydującą ;)

#20 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 10 luty 2018 - 20:42

Dlaczego nie chcesz o czymś zdecydować? Faktem jest że tytuł tematu raczej niefortunny, ale przyznaję ni znam całego wątku który się pojawił, a tytuł powiązałem z tematem pierwszego postu. 

Teraz natomiast nasza rozmowa i tak zeszła na zupełnie inne tory więc chyba trzeba by coś nowego wymyślić :)







Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych