Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Chip-Tuning


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

#41 Bezimienny Gość.goago_*

Bezimienny Gość.goago_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 22 luty 2011 - 19:24

W Kreatorze koszt 900zł :cwaniak jesli zbierze się 5 osób na tzw. grupowe hamowanie. Ja załapałem się na takowe. Odnosnie spalania, pali wydaje mi sie duzo. Nie sprawdzalem ile dokladnie, pewnie to moj sposob jazdy :torba co do odczuc to zbiera sie pieknie moment wydaje sie wydluzony jak w benzynie, po prostu nie puchnie tak jak czesniej od 3000rpm
MayheM, Na twoim wykresie masz przełożenie (shift) 64 a u mnie jest 66 czyli u kogosc z nas jest bledny pomiar lub niestandardowe opony. Mozna zadzwonic do Kreatora i poprosic aby ustawili poprawnie przełozenie wtedy porównamy wykresy...

#42 rodak

rodak

    PT Amateur

  • Użytkownicy
  • Posty: 15
  • Dołączył:  06 lut 2011
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0
  • Imię:Piotr

Napisano 22 luty 2011 - 20:53

rodak napisz jeszcze ile taka przyjemność w tej firmie kosztuje hmm


w moim poscie byl cytat kolegi ktory podkrecil cdr a ja szukam kogos kto doradzi jak podkrecic benzyne ;P
I jak firma moze to zrobyc lub jaka firme ktos poleci z Poznania lub Piły.
pozdrawiam

#43 sluna

sluna

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 8206
  • Dołączył:  20 gru 2009
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.2 touring
  • Imię:Darek
  • Skąd::Malbork
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 luty 2011 - 23:52

Tu kolega napisał o cdr

ok pasi :piwo

#44 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13759
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 24 luty 2011 - 12:55

e, tam, - poprawianie fabryki :torba

#45 MayheM

MayheM

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2899
  • Dołączył:  24 mar 2009
  • Rok Produkcji:Brak
  • Silnik:Brak
  • Imię:Marcin
  • Skąd::Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 24 luty 2011 - 18:59

miecio, a kto zalozyl sobie stozek?
Zreszta nasze silniki sa tzw. niedoruxane (x=ch), moga o wiele wiecej niz z siebie daja. Szkoda marnowac taki potencjal... :kawka

#46 Bezimienny Gość.Hawk1985_*

Bezimienny Gość.Hawk1985_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 18 maj 2017 - 13:39

W sumie dwa tematy w których pisze coś więcej o chipowaniu ten i drugi tutaj http://ptclub.pl/ind...?hl=chip tuning ale w obydwóch ostatnie posty lata temu :(
Podbije temat, poleci ktoś jakiegoś tunera do silnika 2.2 CRD? Bo wiadomo różni tunerzy lubują i specjalizują się w różnych silnikach np do VAGa polecają Aligatora w Katowicach, ale do silnika Pitka (ponoć z Mercedesa) nie mam nikogo godnego polecenia. Kreatora Mocy w Wawie ktoś polecił ale 300km w jedną stronę to trochę daleko :p



#47 PThunter

PThunter

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2563
  • Dołączył:  19 sie 2016
  • Rok Produkcji:.
  • Silnik:.
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Litzmannstadt
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 18 maj 2017 - 13:50

poleci ktoś jakiegoś tunera do silnika 2.2 CRD?

 

Gdybyś miał czas wybrać się do Ldz, to polecam TC Performance na Zgierskiej. Byłem, robiłem u nich dwa auta i byłem mega zadowolony. Mają bardzo duże doświadczenie w przygotowywaniu aut "cywilnych" jak i do sportu oraz jedno z najlepszych w Polsce zapleczy sprzętowych. Stage 1 waha się u nich od 1000 do 1300 zł z dożywotnią gwarancją na soft. Poważniejsze modyfikacje ustala się już samemu i poza cennikiem. 



#48 Bezimienny Gość.Hawk1985_*

Bezimienny Gość.Hawk1985_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 19 maj 2017 - 13:01

Dzięki za info, niby 400km w dwie strony ale ilość chipowanych przez nich aut budzi zaufanie i wyobraźnię :)
Znajomy mi polecił GCS Tuning w Krakowie, jakiś jego kolega robił tam program w Chryslerze 300, a ponoć sam się tam wybierze jak skończy robić z autem.

Czasu jeszcze do zrobienia programu trochę mam, więc mogę za spokojnie czytać i szukać.



#49 PThunter

PThunter

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2563
  • Dołączył:  19 sie 2016
  • Rok Produkcji:.
  • Silnik:.
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Litzmannstadt
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 19 maj 2017 - 13:09

Czasu jeszcze do zrobienia programu trochę mam, więc mogę za spokojnie czytać i szukać.

 

Gdybyś się decydował na Łódź, to musisz się anonsować ok 2 tygodni wcześniej. W okresie wiosenno letnim mają najwięcej roboty.


I właśnie zobaczyłem, że zmienili siedzibę. Ja jeszcze bywałem na Zgierskiej, a teraz jest Demokratyczna, czyli masz bliżej o jakieś 15 km, bo poprzednia siedziba była praktycznie w Zgierzu i nie musisz przejechać całej Łodzi na północ :)







Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych