Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Proszę o ocenę


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
140 odpowiedzi w tym temacie

#1 dodeks

dodeks

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 184
  • Dołączył:  28 cze 2015
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2.2 crd
  • Imię:Dominik
  • Skąd::Małopolska
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 02 lipiec 2015 - 09:26

Witam! Po zejściu na ziemię (chodzi o GT Turbo) mam kolejne namiary które może w ten wekend bym oblukał.1. http://allegro.pl/ch...5484698468.html

2. http://allegro.pl/ch...5469730742.html  taki  sobie?! Bardzo proszę o opinie. Pozdrawiam.


Użytkownik dodeks edytował ten post 03 lipiec 2015 - 09:22


#2 dhmmac/Rumcia

dhmmac/Rumcia

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 3668
  • Dołączył:  31 sty 2015
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.4 M
  • Imię:Dorota
  • Skąd::Rumia
  • Płeć: Kobieta

Napisano 02 lipiec 2015 - 09:44

popraw linki bo na razie to nie odgadnięcia jest co to za aukcje 



#3 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 02 lipiec 2015 - 10:03

Czarny wygląda na bardziej zadbany i wszystko w oryginale z zewnątrz. Za to ten drugi, mimo, że felgi i gałka wymieniona (ja lubię oryginał) wygląda bardzo ciekawie. Dodatkowo fajne skóry w środku no i radyjko z navi RB3, co na wstępie daje plus około 1000 zł. ciężki wybór. Obydwa fajne. Ja bym zdecydował dopiero po obejrzeniu dokładnym przez kogoś, kto PiTole zna i wybrał tego bardziej sprawnego, doinwestowanego w rzeczywistości a nie z opisu. Ta RB3 korci, bo to fajne radyjko jest. Wiem, bo mam.



#4 Pitek78

Pitek78

    Znawca Tematu

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1040
  • Dołączył:  27 lut 2013
  • Rok Produkcji:MB W211
  • Silnik:2.2 Avantgarde
  • Imię:Tomek
  • Skąd::Oleśnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 02 lipiec 2015 - 12:07

Drugi Pitol to wersja "Street Cruiser"  felgi oryginały powinny być chromowane tylko gałka do wymiany.

 

Auto jest doinwestowane, użytkowane przez osoby niepalące. Wykonane wymiany: - wtryski po regeneracji - nowy termostat - nowe hamulce - nowy akumulator, zakupiony w marcu tego roku - wymienione łożyska - wymienione zostały części ekspolatacyjne w zawieszeniu.

 

Jeśli to prawda co pisze, to warto się zainteresować tym Pitkiem.

 

Czarny odpicowany do sprzedania.



#5 dodeks

dodeks

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 184
  • Dołączył:  28 cze 2015
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2.2 crd
  • Imię:Dominik
  • Skąd::Małopolska
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 02 lipiec 2015 - 22:11

Kurcze teraz się obudziłem a właśnie na tego czarnego stawiałem..hmm! Gość od pomarańczowego bardzo chce go sprzedać dzwoni sam od siebie i opowiada xco ntam zrobił że klima za bardzo nie działa ale ma mechaniak co nabije za 90 zł. Tak troszkę na siłę  chyba chce sprzedać..a jeszcze na zimówkach jeździ..?! Czarny naprawdę taki wypicowany..???? 


A tak wogóle to sorry za dodawanie linków no w dup.e jestem raz mi się uda raz nie no cóż ..tak czy inaczej i tak coś kupię !!!!!



#6 DAREK 75

DAREK 75

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 370
  • Dołączył:  12 cze 2015
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:1.6
  • Imię:Darek
  • Skąd::podkarpackie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 03 lipiec 2015 - 06:32

hej ! no tak picowany ze ej handlarze zazwyczaj autko picują zeby oczy zamydlic i myslisz ale furra i nie zwracasz uwaggi na inne szczegóły podchodz na chłodno do kupna  a od takiego co sam do ciebie dzwoni i auto zachwala to bron borze czy ktos musi zachwalac towar jak jest dobry ...sam sobie odpowiedz !!!


Użytkownik DAREK 75 edytował ten post 03 lipiec 2015 - 06:35


#7 dodeks

dodeks

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 184
  • Dołączył:  28 cze 2015
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2.2 crd
  • Imię:Dominik
  • Skąd::Małopolska
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 03 lipiec 2015 - 08:26

No właśnie Darku?! Gość niesamowity (ten od pomarańczowego) wspomniał że klima słabo chłodzi ale ma za rogiem warsztat to można podjechać a jak spytałem o blachę czy było coś robione to stwierdził że tylko błotnik z tyłu troszkę rdza atakuje a tak poza tym to on nie wie ale podjedzie do kolegi i zmierzy czujnikiem  grubość lakieru!? No i faktycznie dzwoni wieczorem telefon odbieram a tu gość melduje że był sprawdził całe auto i wszędzie jest orginał tylko właśnie ten błotnik był coś tam naprawiany? Sam nie wiem czy gość taki otwarty i szczery, czy po prostu na siłę chce to auto sprzedać.Jak z nim rozmawiałem wcześniej to faktycznie dużo rzeczy zrobił, wtryski i aku bo nie chciał ponoć palić w zimie,przepływomierz,łożyska w kołach itp. Może skoczę w niedzielę go pooglądać ? A radyjko no fajne ma!



#8 dodeks

dodeks

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 184
  • Dołączył:  28 cze 2015
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2.2 crd
  • Imię:Dominik
  • Skąd::Małopolska
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 03 lipiec 2015 - 10:27

Kurcze a może taki cena i rocznik fajne? http://allegro.pl/ch...5508413677.html

 tylko opisu wyposażenia nie kumam oni chyba jakieś gotowce ściągają.


Użytkownik dodeks edytował ten post 03 lipiec 2015 - 10:29


#9 DAREK 75

DAREK 75

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 370
  • Dołączył:  12 cze 2015
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:1.6
  • Imię:Darek
  • Skąd::podkarpackie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 03 lipiec 2015 - 15:29

witaj bardzo ładny po -lift ni cholery tych czujnikow parkowania nie widze a powinny byc w zderzaku nieprawda ? kierownica multifunkcyjna ??????taka sama mam w przedlifcie  dvd w radiu ?(nie wiem nich sie wypowiedzą znawcy ja mam inne) kurcze jesli rejestr kgr to dałbym sobie litre odebrac ze sie znamy z komisu w binczarowej k grybowa (samochodow tam dostatek ale goscie w porzadku nic nie kabinuja ) gosc zonie kupował identycznego ok 1.5 mies temu ale moze sie myle wszak nie jedno takie jest


Użytkownik DAREK 75 edytował ten post 03 lipiec 2015 - 15:32


#10 dodeks

dodeks

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 184
  • Dołączył:  28 cze 2015
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2.2 crd
  • Imię:Dominik
  • Skąd::Małopolska
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 03 lipiec 2015 - 16:18

hmm a to ciekawe?!



#11 DAREK 75

DAREK 75

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 370
  • Dołączył:  12 cze 2015
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:1.6
  • Imię:Darek
  • Skąd::podkarpackie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 03 lipiec 2015 - 16:54

ano tak był juz na polskich blachach tapicerka jasna skora uszkodzenia ,popekania widac bylo dopiero na zywo ba nawet siedzialem w nim :mniam ale tak jak pisze wcale to nie musi byc ten :/ a co do tego w pilznie szkoda bo bym go zobaczył bo niedaleko ode mnie 30 km +- ale jestem pozadomem :dance4 jedz zobacz opisz powodzenia



#12 dodeks

dodeks

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 184
  • Dołączył:  28 cze 2015
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2.2 crd
  • Imię:Dominik
  • Skąd::Małopolska
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 03 lipiec 2015 - 16:59

Właśnie jutro się wybieram może nawet czujnik grubości lakieru będę miał to go podotykam z każdej strony...! Napewno się odezwę .Pozdrawiam!



#13 DAREK 75

DAREK 75

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 370
  • Dołączył:  12 cze 2015
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:1.6
  • Imię:Darek
  • Skąd::podkarpackie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 03 lipiec 2015 - 17:06

pamietaj na chłodno przejedz sie kierownice pusc czy nie sciaga zahamuj zobacz spod czy wyciekow niema z maglownicy np szyby czy jednakowe silnik wycieki elektr szyby ,halog przod czy nie odpiete swiatła wieloprzełacznik swiateł przy włączeniu na przeciwmgielne czy swieca i  gasna i na tablicy sie nie swieci kontrolka swiateł i bezpieczn czy nie wyjete olej na bagnecie czy jakiego syfu nie ma itp pamietaj ze odpicowanie pojazdu na sprzedaz ma czesto odwrócić uwage kupujacego od prawdziwego stanu tech samochodu .


Użytkownik DAREK 75 edytował ten post 03 lipiec 2015 - 17:09


#14 Bezimienny Gość.mlody_*

Bezimienny Gość.mlody_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 03 lipiec 2015 - 17:11

Żaden z powyższych

#15 dodeks

dodeks

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 184
  • Dołączył:  28 cze 2015
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2.2 crd
  • Imię:Dominik
  • Skąd::Małopolska
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 04 lipiec 2015 - 17:14

No Mlody miałeś rację ! Byłem w Pilźnie niepotrzebnie nakęcone kilometry. Na żywo- brak halogenów,malowana połowa auta czyli klapa tył,błotniki tył,błotnik prawy przód i nie wiem dlaczego słupek drzwi kierowcy? ( kurcze dachu nie zmierzyłem bo już miałem dość) jakiś tam wężyk podciśnienia urwany, 2 błędy (spoko chyba). Moje spostrzeżenia chyba nie warto lakier bardzo szorstki jakby klaru nie było (zakurzony był też) i oczywiście tekst pana w komisie że to samochód pani burmistrz i nawet złotówki nie opuści z ceny. Ok!


A taki jeszcze jeden namiar 7km ode mnie...http://olx.pl/oferta...html#d39f44fa07

 Oczywiście z racji tego że grill jest bardzo męski to poproszę gościa o zestaw narzędzi co by go zdemontować już podczas oględzin...Na allegro lukałem 400zł chromowany komplet. Spoko! Jutro jadę oblukać?!


Użytkownik dodeks edytował ten post 04 lipiec 2015 - 17:55


#16 Bezimienny Gość.mlody_*

Bezimienny Gość.mlody_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 04 lipiec 2015 - 21:22

Jak na moje oko to przebieg nierealny bo kierownica się świeci jak psie jaja. Ale może ktoś ją tak po prostu wypolerowal. Grill ochydny. Trudno cokolwiek powiedzieć po zdjęciach i ogłoszeniu. Najlepiej zrobić jazdę próbną i zobaczyć co to jest warte

#17 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 04 lipiec 2015 - 22:49

A poduszka kierowcy w innym kolorze, niż wnętrze auta nie jest czasami. O grilu nic nie napiszę :haha



#18 andmis

andmis

    VIP

  • Moderator
  •      
  • Posty: 4970
  • Dołączył:  19 wrz 2010
  • Rok Produkcji:2003 LTD
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::DOA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 05 lipiec 2015 - 00:07

Ten z różowym grilem to jakiś gender'owski. Ciekawe kto nim jeździł, może baba z brodą?



#19 bartek_sz3

bartek_sz3

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5813
  • Dołączył:  25 lip 2011
  • Rok Produkcji:2001i 2013
  • Silnik:2.0M. 3.6vvt
  • Imię:Bartek i Monika
  • Skąd::TarnowoPodgórne
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 05 lipiec 2015 - 00:44

zapewne był cofany fotel kierowcy zajechany na maxa.

i tak jak Darek mówi poducha w kierownicy inna



#20 Magnes

Magnes

    Uzależniony

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 549
  • Dołączył:  25 cze 2014
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Tomasz
  • Skąd::Zabrze
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 05 lipiec 2015 - 01:43

jeszcze lustra nie oryginalne 







Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych