Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Stacyjka? Brak ogrzewania, wirtualnie rosnąca temperatura silnika...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bezimienny Gość.Jaras.Szn_*

Bezimienny Gość.Jaras.Szn_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 23 listopad 2015 - 22:22

Witam
Mam problem z moim PT a mianowicie
Jest to 2,2 CRD z 2002 roku zaczęło się od stacyjki że podczas pracy silnika można była wyjąć z niej kluczyk, chwil kilka późńiej zaczęły się problemy z radiem które to włączało się dopiero podczas "dopchnięcia" kluczyka w stacyjce. Po czasie zauważyłem też ze nie mam klaksonu gdy nie gra radio...
Czasami ni z gruszki zaczął strzelać podczas jazdy centralny zamek... W serwisie powiedzieli mi ze to wina stacyjki która się wyrobiła i koszty 1200zł z wymianą:))
Kupiłem używaną na allegro, pojechałem do magika od stacyjek w Szczecinie i wszystko mi wymienił że mam ten sam kluczyk ale...
auto zaczęło świrować... Przestało lecieć piepłe z nadmuchu, zaczęło strzelać centralnym zamkiem, brak sygnału, brak radia pokazał się błąd poduszki, nie działały szyby i nagle podskakiwała temperatura... o tyle jest to ciekawe cze tak jak nagle temperatura "rosła" tak i nagle "spadała" i tak na przemian wszystkie plagi egipskie...
Na tą chwilę od dwóch dni "skacze temperatura" (komputer podpięty stale pokazuje temperaturę 95 stopni) i nadal nie działa nawiew ciepłego powietrza...
RATUNKU!!!
Jaras Szn na facebooku


#2 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 23 listopad 2015 - 22:24

Jarek, masz dobrego mechaniora w Szczecinie, maxym72.



#3 Bezimienny Gość.Jaras.Szn_*

Bezimienny Gość.Jaras.Szn_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 23 listopad 2015 - 22:38

Dziękuję bardzo, właśnie napisałem na priv.



#4 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 23 listopad 2015 - 23:37

Lepiej zadzwonić. Max ostatnio rzadko bywa na forum.







Podobne tematy Zwiń

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych