Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Nie chce odpalić


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bezimienny Gość.Piechu78_*

Bezimienny Gość.Piechu78_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 25 wrzesień 2016 - 13:42

Witam , mamt 2.0 automat , dzisiaj przestał odpalac , dzialal bez zarzutu wczoraj nowa bateria , w ogóle nie kręci , czy miał ktoś taki przypadek?

#2 Bezimienny Gość.sylvo_*

Bezimienny Gość.sylvo_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 25 wrzesień 2016 - 14:16

Sprawdz polaczenia klem na akumulator moze luzne. Potem Sprawdz czarny kabel moze masa przy wymianie aku. Moze sie oderwala odczepila od silnika , budy

 

jakiej budy ? - nadwozia lub karoserii - proszę zwracać uwagę na pisownię . :andreeas7


Użytkownik andreeas7 edytował ten post 25 wrzesień 2016 - 15:07


#3 Bezimienny Gość.Piechu78_*

Bezimienny Gość.Piechu78_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 25 wrzesień 2016 - 16:24

Sprawdziłem wszystkie kable i bezpieczniki, ok , jest dziwny zapach przypalonego plastiku od strony alternatora . Akumulator jest nowy ale został rozladowany , nic nie drgnie nawet z kabli i po podpieciu innego Aku , nie mam pojęcia co to jest?

#4 PThunter

PThunter

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2563
  • Dołączył:  19 sie 2016
  • Rok Produkcji:.
  • Silnik:.
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Litzmannstadt
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 27 wrzesień 2016 - 07:47

dziwny zapach przypalonego plastiku od strony alternatora

 

Miałem kiedyś dokładnie takie same kwiatki w Lagunie. Skończył się regulator napięcia i zdaniem elektryka, który mi to wtedy robił, prąd z aku, który się szybko rozładował wędrował bezpośrednio do uzwojenia alternatora i spowodował przy kolejnych przekręceniach zapłonu i próbach rozruchu jego sfajczenie.







Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych