Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Sprzedam PT 2006r 2,4+lpg Fvat 23%


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bezimienny Gość.BV8_*

Bezimienny Gość.BV8_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 02 październik 2016 - 22:42

W głowie mojej żony pojawiło się pragnienie posiadania większego auta, więc podejmuję pierwszą próbę sprzedania PT. Pierwsza dlatego, że nic przy nim nie robię do sprzedaży a wkrótce go trochę "odpicuję" wizualnie i cena zdecydowanie wzrośnie. Mechanicznie jest tip-top.

Podstawowe informacje:

-rok produkcji 2006, wersja USA, silnik 2,4 automat

-w PL jestem drugim właścicielem od 1,5 roku

-do kraju przypłynął w 2007 czy 2008 roku lekko dziabnięty w tył- dlatego ma zderzak z wersji europejskiej, klapa została wymieniona na nową. Mam fotki z raportu jak wyglądał w momencie sprowadzania.

-aktualny przebieg 74 tys mil czyli deko ponad 118tys km potwierdzony książką przeglądów, mam też trochę faktur

-gaz Stag sekwencja z książką serwisową, był wymieniany reduktor, kalibrację i filtry robiłem 500km wstecz, butla pod podłogą, spalanie kręcąc się wokół komina 11-14L

-jakieś 10tyskm temu zrobiony rozrząd, olej w skrzyni, świece, kable, coś w zawieszeniu, sonda moparowska, cośtam jeszcze w Darecki serwis w Wawie. Olej w silniku leję mopar 10w30, wymieniany 4tys temu.

-komputer nie pokazuje żadnych błędów po kluczykowaniu

-auto ma szyberdach, sprawną klimę, oryginalne nagłośnienie z CD,

Wady auta to kwestie wizualne-blacha. Trzeba zrobić lewy próg, maska wymaga ponownego lakierowania, podobnie jak przednie nadkola. Lampa cofania ma pęknięty klosz.

 

Na auto wystawiam fakturę fat 23%, cena wywoławcza 13700zł netto. Spuszczę dwie stówy na pranie tej pięknej jasnej tapicerki (kto miał jasny materiał wie o co chodzi)

 

Dla zdecydowanego kupca dołożę komplet świeżych zimówek.

Zapraszam na oględziny w okolice Mińska Mazowieckiego tel. 609 722 233

Bartek.

 

 

Załączone pliki



#2 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 03 październik 2016 - 12:21

Kurcze długo się zastanawiałem czy aktywować to ogłoszenie, bo autko mi się podoba, jednak po sprawdzeni konta oraz podliczeniu koniecznych wydatków nie pozostało nic innego jak "puścić" to ogłoszenie na forum. :cwaniak



#3 bratex

bratex

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 818
  • Dołączył:  15 sty 2016
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2.2 CRD Limited
  • Imię:Marcin
  • Skąd::Warszawa / Elbląg
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 03 październik 2016 - 15:54

Wrzuć te fotki jak wyglądało bo tym dziabnieciu w tył w USA? Mysle że każdy chętnie to zobaczy.

Wysłane z mojego Lenovo A3500-FL przy użyciu Tapatalka

#4 Bezimienny Gość.BV8_*

Bezimienny Gość.BV8_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 03 październik 2016 - 17:11

Panowie ale wiecie, że zawsze na żywo auto wygląda gorzej niż na zdjęciach? :)

On był malowany z przodu i wprawne oko poza maską zauważy, że odcień lakieru nadkoli jest trochę inny. Poza tym ma jakieś drobne ślady po parkingowych sprawach ale nam to nie przeszkadzało.

Mam fotki dziabnięcia w USA, mogę zainteresowanemu podesłać na meila lub nauczcie mnie jak dodać załącznik do posta bo jak się Tworzy temat to jest przycisk a teraz nie widzę...



#5 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 03 październik 2016 - 17:29

Pod polem wpisywanego postu, obok ikonki "Napisz" masz drugą "Więcej opcji" jak klikniesz tam, to wtedy możesz dołączyć plik.

Jak możesz powiedz co tam jest do zrobienia przy tym progu?



#6 Bezimienny Gość.BV8_*

Bezimienny Gość.BV8_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 03 październik 2016 - 18:39

Podobno auto miało przygodę w trakcie transportu z USA tzn ktoś widlakiem uszkodził próg, otwór dookoła skorodował i trzeba po prostu wspawać nowy/naprawić ten. Podobnie jak ten przód- nadkola, maska  które wg mnie zostały kiedyś niechlujnie naprawione i należy to poprawić.

Załączone pliki



#7 Bezimienny Gość.BV8_*

Bezimienny Gość.BV8_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 08 październik 2016 - 17:39

Jeżdżę sobie teraz PT bo moje auta są w naprawie i kurde fajnie to lata, wrzucam kilka więcej fot z dziś. Sprzedaż bez ciśnienia bo jestem umówiony już z blacharzem.

 

Załączone pliki





Podobne tematy Zwiń

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych