Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

HALLOWEEN


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#1 kazek7719

kazek7719

    Przedszkolak

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 139
  • Dołączył:  06 cze 2016
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.0 M
  • Imię:Maciek
  • Skąd::Kenmare
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 31 październik 2016 - 00:33

Mój Mańkut już gotowy na Halloween.

A jak u was pochwalcie się.

Załączony plik  20161030_110225.jpg   142,31 KB   4 Ilość pobrań

Załączony plik  20161030_110236.jpg   111,6 KB   2 Ilość pobrań

Załączony plik  20161030_110209.jpg   108,36 KB   2 Ilość pobrań

 



#2 Al Capone

Al Capone

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 968
  • Dołączył:  04 wrz 2016
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6
  • Imię:Al
  • Skąd::się tu wziąłem?
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 31 październik 2016 - 07:54

Ktoś ci zwymiotował na samochód?



#3 PThunter

PThunter

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2563
  • Dołączył:  19 sie 2016
  • Rok Produkcji:.
  • Silnik:.
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Litzmannstadt
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 31 październik 2016 - 08:48

U nas teraz za coś takiego zatrzymują za krzewienie satanizmu i obrazę uczuć ;)

Wysłane z mojego Lenovo A806 przy użyciu Tapatalka

#4 Al Capone

Al Capone

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 968
  • Dołączył:  04 wrz 2016
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6
  • Imię:Al
  • Skąd::się tu wziąłem?
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 31 październik 2016 - 12:45

Zastanawiam się co motywuje do tego typu działań. Skąd bierze się ta tendencja do przejmowania obcych, anglo-saskich, zachowań kulturowych i bezmyślne "łykanie tego" tak jak rybę łyka młody pelikan. Czyżby to chęć publicznego przypodobania się autochtonom, powodowana własnymi kompleksami?

Z jednej strony dzieci chroni się w przedszkolach przed przemocą, cenzurując zabawki, książeczki i nawet wierszyki. Z drugiej strony te same dzieci przebiera w kościotrupy. Trudno mi tutaj doszukać się w tym działaniu konsekwencji i logiki.

 

Pablobed. Wskaż proszę jakikolwiek przykład zatrzymania  za "krzewienie satanizmu" lub "obrazę uczuć". Kto, gdzie i kogo  w Polsce zatrzymał za elementy związane z Hallowen?

 

Zastanawiam się również jak można tak zapaskudzić tak ładny samochód.

 

Kazek.

 

Ty się nie obrażaj za mój wpis. Zastanów się czy nie mam chociaż trochę racji.


Użytkownik Al Capone edytował ten post 31 październik 2016 - 12:56

  • bartek_sz3 i Kłosek lubią to

#5 Nazwa

Nazwa

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5817
  • Dołączył:  18 lut 2009
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0M Gasss ;)
  • Imię:Przemek
  • Skąd::Andrychów
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 31 październik 2016 - 14:56

Al :)  Maciek mieszka na wyspach,  więc przejmowanie obcych, anglo-saskich zwyczajów jest jak najbardziej na miejscu :lol

Maciek, dala mnie jak najbardziej ok :tak życzę dobrej zabawy :)


  • hencio lubi to

#6 Al Capone

Al Capone

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 968
  • Dołączył:  04 wrz 2016
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6
  • Imię:Al
  • Skąd::się tu wziąłem?
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 31 październik 2016 - 15:34

To dla przeciwwagi niech tym wyspiarzom urządzi Noc Kupały albo przynajmniej ..... jesień średniowiecza :)



#7 Nazwa

Nazwa

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5817
  • Dołączył:  18 lut 2009
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0M Gasss ;)
  • Imię:Przemek
  • Skąd::Andrychów
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 31 październik 2016 - 15:49

To dla przeciwwagi niech tym wyspiarzom urządzi Noc Kupały

To się u nich nazywa middummer i chyba obchodzą to z większą pompą niż u nas :lol



#8 Al Capone

Al Capone

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 968
  • Dołączył:  04 wrz 2016
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6
  • Imię:Al
  • Skąd::się tu wziąłem?
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 31 październik 2016 - 15:53

To się u nich nazywa middummer i chyba obchodzą to z większą pompą niż u nas :lol

 

No tak. Teraz wiadomo dlaczego mają większy przyrost naturalny :)



#9 Nazwa

Nazwa

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5817
  • Dołączył:  18 lut 2009
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0M Gasss ;)
  • Imię:Przemek
  • Skąd::Andrychów
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 31 październik 2016 - 15:58

a to akurat przypuszczam zawdzięczają imigrantom, a ci europejskich pogańskich świąt nie obchodzą i się podobno nie integrują... :(



#10 hencio

hencio

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 3349
  • Dołączył:  22 cze 2014
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2,429 A
  • Imię:DARIUSZ
  • Skąd::SZKLARKA RADNICKA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 31 październik 2016 - 16:01

Mnie się bardzo podoba jedno irlandzkie święto. :piwo



#11 Nazwa

Nazwa

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5817
  • Dołączył:  18 lut 2009
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0M Gasss ;)
  • Imię:Przemek
  • Skąd::Andrychów
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 31 październik 2016 - 16:19

Oktoberfest ? :lol :piwo



#12 Al Capone

Al Capone

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 968
  • Dołączył:  04 wrz 2016
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6
  • Imię:Al
  • Skąd::się tu wziąłem?
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 31 październik 2016 - 18:03

Jeżeli już jesteśmy przy tematyce funeralnej to ...



#13 PThunter

PThunter

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2563
  • Dołączył:  19 sie 2016
  • Rok Produkcji:.
  • Silnik:.
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Litzmannstadt
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 31 październik 2016 - 20:25

Pablobed. Wskaż proszę jakikolwiek przykład zatrzymania za "krzewienie satanizmu" lub "obrazę uczuć". Kto, gdzie i kogo w Polsce zatrzymał za elementy związane z Hallowen?

;)

 

Al, tak dla przypomnienia i za Wikipedią, żeby nie było, że coś tam znowu insynuuję - ";) uśmiech z przymrużeniem oka"

 

Definicję uśmiechu z przymrożeniem oka celowo pomijam, bo znamy ją wszyscy, nawet dzieci..

 

Poza tym piszesz, że nie wiesz, skąd bierze tendencja do przejmowania m.in. anglosaskich zachowań kulturowych i bezmyślne tego łykanie. Hm.. Ja bym tak nie galopował w te stronę, bo jako domniemam przeciwnik owych zachowań sam je przejąłeś. Porąbało go - pomyślisz. Otóż nie i podam najbanalniejszy przykład naszego forumowego podwórka. Używasz emotikonów? No, używasz i tym samym przejąłeś anglosaskie zachowania. Znowu go porąbało - pomyślisz. Otóż znowu nie, bo wymyślili je i pierwszy raz użyli Amerykanie..

 

Wykaz krajów anglosaskich celowo pomijam, bo znamy go wszyscy, nawet dzieci..

 

Konkludując. Nie wieszajmy psów na kulturach, które co prawda przyszły z daleka, ale w których dane jest nam egzystować i nie wieszajmy psów na cechujących je ludzkich zachowaniach, bo czasem nawet nie wiemy, że w jakiejś formie stajemy się ich ambasadorami.

 

Pozdr


  • Margo i kazek7719 lubią to

#14 Al Capone

Al Capone

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 968
  • Dołączył:  04 wrz 2016
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6
  • Imię:Al
  • Skąd::się tu wziąłem?
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 31 październik 2016 - 20:45

Al, tak dla przypomnienia i za Wikipedią, żeby nie było, że coś tam znowu insynuuję - " ;) uśmiech z przymrużeniem oka"

 

Definicję uśmiechu z przymrożeniem oka celowo pomijam, bo znamy ją wszyscy, nawet dzieci..

 

Poza tym piszesz, że nie wiesz, skąd bierze tendencja do przejmowania m.in. anglosaskich zachowań kulturowych i bezmyślne tego łykanie. Hm.. Ja bym tak nie galopował w te stronę, bo jako domniemam przeciwnik owych zachowań sam je przejąłeś. Porąbało go - pomyślisz. Otóż nie i podam najbanalniejszy przykład naszego forumowego podwórka. Używasz emotikonów? No, używasz i tym samym przejąłeś anglosaskie zachowania. Znowu go porąbało - pomyślisz. Otóż znowu nie, bo wymyślili je i pierwszy raz użyli Amerykanie..

 

Wykaz krajów anglosaskich celowo pomijam, bo znamy go wszyscy, nawet dzieci..

 

Konkludując. Nie wieszajmy psów na kulturach, które co prawda przyszły z daleka, ale w których dane jest nam egzystować i nie wieszajmy psów na cechujących je ludzkich zachowaniach, bo czasem nawet nie wiemy, że w jakiejś formie stajemy się ich ambasadorami.

 

Pozdr

 

:)

 

Idąc Twoim tokiem myślenia można śmiało postawić tezę, że przejąłeś zachowania i elementy kultury przodków Ben Ladena ponieważ posługujesz się cyframi arabskimi. Moim skromnym zdaniem Twoje porównanie używania emotikonów do świętowania Hallowen ma się tak jak bita śmietana do kaszanki :) 



#15 kade

kade

    VIP

  • Moderator
  •   
  • Posty: 7999
  • Dołączył:  18 mar 2013
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:1.6 M Gaz
  • Imię:Darek
  • Skąd::Lubuskie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 31 październik 2016 - 20:49

Moja dynia na halloweeeeeen:D

Załączone pliki



#16 PThunter

PThunter

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2563
  • Dołączył:  19 sie 2016
  • Rok Produkcji:.
  • Silnik:.
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Litzmannstadt
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 31 październik 2016 - 20:52

kade, :haha :haha



#17 Al Capone

Al Capone

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 968
  • Dołączył:  04 wrz 2016
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6
  • Imię:Al
  • Skąd::się tu wziąłem?
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 31 październik 2016 - 21:02

Moja dynia na halloweeeeeen:D

 

:)



#18 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 31 październik 2016 - 22:11

A ja za diabła nie rozumiem dlaczego ktoś ma problem z tym Halloween. Nikt nikomu krzywdy nie robi, nie koliduje to z naszymi, polskimi świętami. U nas większość ludzi ma we krwi marudzenie, narzekanie i szukanie dziury w całym. Podejrzewam, że większość nawet nie zastanawia się czy Halloween to zjawisko,które przyszło z Ameryki, Anglii czy skądkolwiek. Co roku w tym czasie można zobaczyć grafiki, teksty, które to niby ostrzegają wszystkich przed celebrowaniem innych świąt, niż nasze, rodzime, polskie..., które w większości są na kolanach, nostalgiczne, poważne i do obrzygania smutne. Co to komu przeszkadza? Ludzie mogą się oderwać od rzeczywistości, pobawić się, pożartować, poprzebierać... Kuźwa, o co chodzi?


  • Margo i kazek7719 lubią to

#19 kazek7719

kazek7719

    Przedszkolak

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 139
  • Dołączył:  06 cze 2016
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.0 M
  • Imię:Maciek
  • Skąd::Kenmare
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 31 październik 2016 - 22:30

Zastanawiam się co motywuje do tego typu działań. Skąd bierze się ta tendencja do przejmowania obcych, anglo-saskich, zachowań kulturowych i bezmyślne "łykanie tego" tak jak rybę łyka młody pelikan. Czyżby to chęć publicznego przypodobania się autochtonom, powodowana własnymi kompleksami?

Z jednej strony dzieci chroni się w przedszkolach przed przemocą, cenzurując zabawki, książeczki i nawet wierszyki. Z drugiej strony te same dzieci przebiera w kościotrupy. Trudno mi tutaj doszukać się w tym działaniu konsekwencji i logiki.

 

Pablobed. Wskaż proszę jakikolwiek przykład zatrzymania  za "krzewienie satanizmu" lub "obrazę uczuć". Kto, gdzie i kogo  w Polsce zatrzymał za elementy związane z Hallowen?

 

Zastanawiam się również jak można tak zapaskudzić tak ładny samochód.

 

Kazek.

 

Ty się nie obrażaj za mój wpis. Zastanów się czy nie mam chociaż trochę racji.

Ja czemu miał bym się obrażać komuś się podoba a komuś nie,a po drugie co motywuje do tego typu działań mieszkam w takim kraju gdzie to jest zabawą i tak się bawię nikogo nie papuguje to moja inwencja a kompleksów żadnych nie mam.

A czemu ty nie podałeś swojego imienia tylko Al i co może jesteś z Chicago i czy ja się czepiam że fascynujesz się amerykańskim gangsterem a twoje zainteresowania cytując ciebie to Zorganizowana przestępczość ,wymuszenia,haracze,nielegalny handel alkoholem ,nie bo to twoja sprawa .Więc nie podoba ci się to twoja sprawa tylko nie myl wymiocin z pajęczyną a samochód to tylko samochód i można go zapaskudzić a na następny dzień umyć nad czym się tu zastanawiać.


A ja za diabła nie rozumiem dlaczego ktoś ma problem z tym Halloween. Nikt nikomu krzywdy nie robi, nie koliduje to z naszymi, polskimi świętami. U nas większość ludzi ma we krwi marudzenie, narzekanie i szukanie dziury w całym. Podejrzewam, że większość nawet nie zastanawia się czy Halloween to zjawisko,które przyszło z Ameryki, Anglii czy skądkolwiek. Co roku w tym czasie można zobaczyć grafiki, teksty, które to niby ostrzegają wszystkich przed celebrowaniem innych świąt, niż nasze, rodzime, polskie..., które w większości są na kolanach, nostalgiczne, poważne i do obrzygania smutne. Co to komu przeszkadza? Ludzie mogą się oderwać od rzeczywistości, pobawić się, pożartować, poprzebierać... Kuźwa, o co chodzi?

Popieram całkowicie twoje słowa ,,co komu przeszkadza ,,nie można tylko na kolanach ze spuszczoną głową .



#20 liseczek

liseczek

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 3318
  • Dołączył:  27 lip 2011
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:Aktualnie brak
  • Imię:Tomasz
  • Skąd::Sobótka
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 31 październik 2016 - 22:35

Skąd bierze się ta tendencja do przejmowania obcych, anglo-saskich, zachowań kulturowych i bezmyślne "łykanie tego" tak jak rybę łyka młody pelikan. Czyżby to chęć publicznego przypodobania się autochtonom, powodowana własnymi kompleksami?

bo chodzi o kasę!!! Ile wydałeś pieniędzy na Walentynki 25 lat temu?

Tam gdzie kasa, tam korporacje będą rozsławiać takie czy inne zachowania, które przeradzają się w jakąś tam kulturę. 







Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych