Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Do kur.......y nedzy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#1 bigmeen

bigmeen

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1988
  • Dołączył:  05 mar 2014
  • Rok Produkcji:X
  • Silnik:X
  • Imię:X
  • Skąd::X
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 22 październik 2017 - 14:50

Czy ktoś może mi wytłumaczyć tą PiS-owską cenzurę na tym forum.

 

Dlaczego moje posty są usuwane bez zdania racji dlaczego ingeruje sie w mój profil.

 

Bo mnie zaraz rozebie aaaaaaaaaaaaa

:bigmeen



#2 kade

kade

    VIP

  • Moderator
  •   
  • Posty: 7999
  • Dołączył:  18 mar 2013
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:1.6 M Gaz
  • Imię:Darek
  • Skąd::Lubuskie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 październik 2017 - 15:18

" ingeruje sie w mój profil"
Rozwiń temat proszę.

#3 danielssparow

danielssparow

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 327
  • Dołączył:  07 sie 2017
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0 M
  • Imię:Hyazynth
  • Skąd::Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 październik 2017 - 15:26

Czy ktoś może mi wytłumaczyć tą PiS-owską cenzurę na tym forum.

Dlaczego moje posty są usuwane bez zdania racji dlaczego ingeruje sie w mój profil.

Bo mnie zaraz rozebie aaaaaaaaaaaaa
:bigmeen


Jakiś przykład?

#4 hencio

hencio

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 3349
  • Dołączył:  22 cze 2014
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2,429 A
  • Imię:DARIUSZ
  • Skąd::SZKLARKA RADNICKA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 październik 2017 - 15:47

No i bigmeena rozj...o.



#5 indianer

indianer

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5713
  • Dołączył:  04 maj 2011
  • Rok Produkcji:2008
  • Silnik:HHR LT 2.4 M
  • Imię:TADEUSZ
  • Skąd::NOWY SĄCZ
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 październik 2017 - 15:51

To ci dopiero, cytuję: Bad Muther Fucker



#6 bigmeen

bigmeen

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1988
  • Dołączył:  05 mar 2014
  • Rok Produkcji:X
  • Silnik:X
  • Imię:X
  • Skąd::X
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 22 październik 2017 - 18:35

Ano tak wejście na forum zabezpieczone jest hasłem no to chyba normalne że wejście w profil osobisty ma tylko dostęp właściciel profilu i żadne zmiany których nie dokona sam powinny być z nim konsultowane jezeli cos jest nie tak. Bo tylko on może tych zmian dokonać. A jezeli ktos ma dostęp do profilu osobistego to i ma dostęp nieograniczony do wiadomości PW. Czy sie mylę? Proszę udowodnić że się mylę.

:bigmeen


miecio ja też tu jestem potrzebny bo suma kilerów musi być constans. Ktoś musi lizać dupe i ktos musi być lizany.

:bigmeen


Użytkownik bigmeen edytował ten post 22 październik 2017 - 18:33


#7 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 październik 2017 - 18:37

Czy sie mylę?

Mylisz się :kawka 



#8 bigmeen

bigmeen

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1988
  • Dołączył:  05 mar 2014
  • Rok Produkcji:X
  • Silnik:X
  • Imię:X
  • Skąd::X
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 22 październik 2017 - 19:03

Adam i tu jest problem. Tą odpowiedzią nie przekonałeś mnie. A resztę forumowiczów niech ocenią sami.

:bigmeen



#9 rafal-gorzow

rafal-gorzow

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 270
  • Dołączył:  24 sie 2016
  • Rok Produkcji:2008
  • Silnik:300C 3.0 CRD A
  • Imię:Rafał
  • Skąd::Gorzów Wlkp.
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 październik 2017 - 19:15

Mylisz się. Jestem administratorem killku forów. I jako administrator mam możliwość edycji danych w profilach użytkowników. Nie jest to równoznaczne z dostępem do prywatnych waidomości użytkownika, bo takiego dostępu administrator nie ma.

 

Oczywiście admin ma dostęp do bazy danych więc jak będzie chciał i znał podstawy sql to dotrze do wiadomości prywatnych przeszukując bazę sql. Jednak dostępu do PW z poziomu panelu administratora nie ma - na żadnym silniku forum. Edycja danych w profilu musi być możliwa dla admina, choćby dlatego, żeby mógł zareagować gdy  ktoś wstawi tam link do nieodpowiednich treści czy niecenzuralne słowa.


Użytkownik rafal-gorzow edytował ten post 22 październik 2017 - 19:17


#10 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 22 październik 2017 - 19:15

Bigmeen, powoli, tak jak obiecałem:

- moderator może usunąć Twój wątek, post, przenieść go , edytować;

- może w Twoim profilu dokonać edycji w kwestiach takich jak - zobacz sobie na zrzutach ekranowych

- nikt nie ma dostępu do Twoich prywatnych wiadomości.
Jak nie możesz w to uwierzyć to się chłopie męcz dalej, tylko daj sobie spokój i nie rób niepotrzebnych afer, nie zagęszczaj atmosfery. Naprawdę myślisz, że taki fajny jesteś, bo napiszesz czasem "Yoda, Yoda, gdzie jest Yoda". Naprawdę nie masz życia poza forum i chcesz tutaj zaistnieć? Nigdy tego nie robię, jesteś pierwszą osobą chyba, do której napisałem w ten sposób, nawet Petrus mnie nie sprowokował. Weź wyluzuj...



#11 andmis

andmis

    VIP

  • Moderator
  •      
  • Posty: 4957
  • Dołączył:  19 wrz 2010
  • Rok Produkcji:2003 LTD
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::DOA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 październik 2017 - 19:15

W takim razie kto dokonał tych zmian, jeśli nie właściciel profilu? Trzeba to wyjaśnić.



#12 Nazwa

Nazwa

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5817
  • Dołączył:  18 lut 2009
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0M Gasss ;)
  • Imię:Przemek
  • Skąd::Andrychów
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 październik 2017 - 19:19

Marcin,  możesz jakoś podeprzeć swoją teorię,  może skonaktujesz się z supportem ip board producenta skryptu forum.

Jak uzasadnisz swoją teorię konkretnymi dowodami to będziemy rozmawiać.

Narazie to nieudolnie próbujesz zasiać nieufność  wśród ludzi  dla osiągnięcia swoich prywatnych celów - słabe i smutne.

pozdrawiam



#13 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 październik 2017 - 20:04

A tak przy okazji Twoje dane w profilu jak mamy traktować, wstyd  jakim autem jeździsz,  brak szacunku dla innych forumowiczów, czy po prostu masz nas w d....e?

I co takiego w tym co tam masz/czego nie masz, zostało zmienione? Bo ja przyznam szczerze nie wiem o co chodzi.



#14 hencio

hencio

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 3349
  • Dołączył:  22 cze 2014
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2,429 A
  • Imię:DARIUSZ
  • Skąd::SZKLARKA RADNICKA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 październik 2017 - 20:08

To się nazywa masochizm,chyba.



#15 bigmeen

bigmeen

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1988
  • Dołączył:  05 mar 2014
  • Rok Produkcji:X
  • Silnik:X
  • Imię:X
  • Skąd::X
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 22 październik 2017 - 20:46

No dobra jak zawszę święta trójca czyli zarząd próbuje mnie zlinczować po raz kolejny. Już do tego przywykłem.
Yoda dano Ci trochę władzy i szalejesz. Jesteś żałosny. Pisałeś kiedyś że się dziwisz dlaczego odkąd zostałeś moderatorem twoi znajomi zmienili się stosunek co do twojej osoby. Poczytaj to co napisałeś powyżej.
Adam jak zwykle próbujesz obrócić kota ogonem. Czyli oczernić mnie przed innymi forumowiczami. To nazywasz pojednaniem.
Nazwa już kiedyś coś ci powiedziałem. Zdania nie zmieniłem.
Moje pytanie było kto i po co bez pytania zmienił wpisy w moim profilu. Bo na razie panowie szlachta oczerniacie mnie i tyle. Czy moje posty są niezgodne z regulaminem. Czy mój profil jest nie zgodny z regulaminem. Czy poprostu mnie nie tolerujecie bo jestem garbaty, chamski, nie pisze ortograficznie, jestem ateistą, i jestem POPAPRAŃCEM- jedno z tłumaczeń z angielskiego- BAD MUTHER FUCKER. A to chyba dyskryminacja. : bigmeen

A tak przy okazji Twoje dane w profilu jak mamy traktować, wstyd  jakim autem jeździsz,  brak szacunku dla innych forumowiczów, czy po prostu masz nas w d....e?
I co takiego w tym co tam masz/czego nie masz, zostało zmienione? Bo ja przyznam szczerze nie wiem o co chodzi.

Tym wpisem to ty plujesz mi w twarz praktycznie jakiego kolejek szacunku co do mojej osoby. Zapytałem w pierwszym poście kto i dlaczego. A tu zaczął się lincz ale nikt nie wie o co chodzi.
:bigmeen


Użytkownik bigmeen edytował ten post 22 październik 2017 - 22:06


#16 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 październik 2017 - 20:48

Adam jak zwykle próbujesz obrócić kota ogonem. Czyli oczernić mnie przed innymi forumowiczami.

A tak przy okazji Twoje dane w profilu jak mamy traktować, wstyd  jakim autem jeździsz,  brak szacunku dla innych forumowiczów, czy po prostu masz nas w d....e?

A w którym miejscu oczerniam Ciebie?

Przecież ja w swoim profilu mam wszystkie informacje podane, a Ty? Czy zadanie pytania dlaczego  nie chcesz podać tych danych to jest oczernianie? Chciałbym po prostu wiedzieć jakie są powody Twojej decyzji, bo jeśli masz nas w d....e, do dlaczego to nie ma działać w obie strony?



#17 MANDEY

MANDEY

    PT PRO

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 735
  • Dołączył:  13 sty 2013
  • Rok Produkcji:2006 Route 66
  • Silnik:2,2crd M
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::Zielona Góra
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 październik 2017 - 20:50

Ludzką rzeczą jest błądzić, ...............



#18 bigmeen

bigmeen

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1988
  • Dołączył:  05 mar 2014
  • Rok Produkcji:X
  • Silnik:X
  • Imię:X
  • Skąd::X
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 22 październik 2017 - 21:09

A w którym miejscu oczerniam Ciebie?
Przecież ja w swoim profilu mam wszystkie informacje podane, a Ty? Czy zadanie pytania dlaczego nie chcesz podać tych danych to jest oczernianie? Chciałbym po prostu wiedzieć jakie są powody Twojej decyzji, bo jeśli masz nas w d....e, do dlaczego to nie ma działać w obie strony?

Adam a czy j kogoś tutaj obrażam czy ja kogoś oczernianie że ma to działać w dwie strony. Pytam poraz kolejny kto i po co dokonywał zmian w mój profil. Po niżej jest napisane wyraźnie cytatem z filmu.
Nazwa moje prywatne cele. :haha proszę bardzo proszę nie pisz nigdy nic do mnie proszę. Zrób dla mnie chociaż tyle.
:bigmeen
Adam wrzuciłem na forum wiesz dlaczego i były moje dane do momentu kiedy moje posty znikały od tak sobie bo się komuś nie podobają. No sorry do jasnej cholery chyba mogę mieć swoje inne zdanie. Dlatego jak ktoś nie szanuje mojego zdania to po co mu moje dane. A mój wpis imienia jest adekwatny aby forumowicze którzy do mnie piszą wiedzieli dosłownie do kogo pisza. To nie brak szacunku. Tylko życie.
Bo brakiem szacunku było to jak nowy user napisał że chętnie przerobi Pt ale auto jest brzydkie i co wy w nim widzicie i takie tam :brawo :brawo :brawo szacuneczek.
:bigmeen


Użytkownik bigmeen edytował ten post 22 październik 2017 - 22:11


#19 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 październik 2017 - 21:09

Marcin czytaj ze zrozumieniem bo ani Ciebie nie obrażam, ani nie oczerniam, to jedno, a drugie to prosiłem o co konkretnie Ci chodzi, o jakie posty i  co zostało zmienione w Twoim profilu, bo ja nie mam pojęcia.

A jeśli nie chcesz żeby Przemek do Ciebie pisał, to ja też więcej nie będę. Czyli z mojej strony to wszystko co miałem do powiedzenia.



#20 bigmeen

bigmeen

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1988
  • Dołączył:  05 mar 2014
  • Rok Produkcji:X
  • Silnik:X
  • Imię:X
  • Skąd::X
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 22 październik 2017 - 21:16

Oczerniacie
Niech się wypowie ten kto to zmienił. Ja na początku zadałem pytanie. Po co po co? Adam pisałem kto kasuje posty nie tylko mnie.
Dobra dajmy sobie spokój. Bicie piany.
:bigmeen




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych