Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Do kur.......y nedzy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#21 bratex

bratex

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 818
  • Dołączył:  15 sty 2016
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2.2 CRD Limited
  • Imię:Marcin
  • Skąd::Warszawa / Elbląg
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 październik 2017 - 21:19

Bigben napisz co zostało zmienione, bo czytam to i nie wiem o co chodzi, napisz konkretnie co ci się zmienilo

#22 andmis

andmis

    VIP

  • Moderator
  •      
  • Posty: 4957
  • Dołączył:  19 wrz 2010
  • Rok Produkcji:2003 LTD
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::DOA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 październik 2017 - 21:43

No panowie "szlachta", jeśli jest tak jak bigmeen pisze, a Wy dość skąpo się na temat wypowiadacie, to bigmeen ma rację. Owszem, przyznaję, że bigmeen jest trochę kontrowersyjny nie bardziej niż inni, ale był czas do tego przywyknąć. I może ja jestem z innej planety, ale rozumuje tak: Nie ma prawa nikt ingerować w prywatny profil użytkownika bez jego wiedzy, cokolwiek tam napisał, to po pierwsze, po drugie, nie ma obowiązku podawania jakichkolwiek danych w profilu. Teraz proszę się wytłumaczyć, bo tak dalej być nie może.



#23 kade

kade

    VIP

  • Moderator
  •   
  • Posty: 7999
  • Dołączył:  18 mar 2013
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:1.6 M Gaz
  • Imię:Darek
  • Skąd::Lubuskie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 październik 2017 - 21:46

No panowie "szlachta", jeśli jest tak jak bigmeen pisze, a Wy dość skąpo się na temat wypowiadacie, to bigmeen ma rację. Owszem, przyznaję, że bigmeen jest trochę kontrowersyjny nie bardziej niż inni, ale był czas do tego przywyknąć. I może ja jestem z innej planety, ale rozumuje tak: Nie ma prawa nikt ingerować w prywatny profil użytkownika bez jego wiedzy, cokolwiek tam napisał, to po pierwsze, po drugie, nie ma obowiązku podawania jakichkolwiek danych w profilu. Teraz proszę się wytłumaczyć, bo tak dalej być nie może.

Czyżby cenzura?Panowie,nie wygląda to fajnie.

#24 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13759
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 październik 2017 - 21:55

marcin no wiesz ze przydupcyles nie patrząc ani na szczerbinkę ani muszke,... daj se spokojności przepros zaloz krawat i zrob se nowy awatarek z aktualnymi danymi,.. będzie przyjemniej pzdr! :miecio

wysoki poziom flustracji doprowadza do bulwersacji, można mieć szczęśliwe poczucie samozadowolenia a jednak tak się flustrowac sfera publiczna ze wyjdzie z tego dramat,.. ja ostatnio dziekuje lucyferowi ze mi pikawa wytrzymuje bo już w boga nie wierze,... i zyje jeszcze :miecio
marcin weź dupcyj synek i miej w zżyci/rzyci to i tamto :miecio

Użytkownik miecio edytował ten post 22 październik 2017 - 22:05


#25 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 październik 2017 - 22:04

Nie ma prawa nikt ingerować w prywatny profil użytkownika bez jego wiedzy, cokolwiek tam napisał,

Andrzeju,  nie do końca tak jest

 http://ptclub.pl/ind...egulamin-forum/

"9. Zarząd ma prawo zmienić login użytkownika, usunąć jego avatar, zdjęcie osobiste i/lub podpis, jeśli są one niezgodne z regulaminem lub wykraczają poza normy ogólnie przyjęte."

 

 

po drugie, nie ma obowiązku podawania jakichkolwiek danych w profilu.

Obowiązku nie ma, jednak prośba o takie dane, była i prosiła o to osoba, która przez wielu cieszy się na forum dużym autorytetem :cwaniak

 http://ptclub.pl/ind...u-technicznego/

"2) Dopilnuj, żeby w Twoim avatarze widniał właściwy opis Twojego Piti'ego - rocznik, pojemność silnika, skrzynia biegów, instalacja gazowa (jest czy nie ma) "

Natomiast nadal nie wiem o co chodzi Marcinowi i piszę to po raz chyba trzeci, jakie posty usunięto, czy były to posty terminowe, bo np do mnie też przyszła z automatu informacja o usunięciu postu, a z tego co wiem Marcin też pisał terminowe posty i nadal nie wiem co zostało zmienione w Jego profilu. Ale ponieważ Marcin wybiera sobie z kim chce się "w piaskownicy bawić ", czyli z kim będzie rozmawiał a z kim nie, to ja nie mam o czym więcej z nim też rozmawiać. 



#26 Nazwa

Nazwa

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5817
  • Dołączył:  18 lut 2009
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0M Gasss ;)
  • Imię:Przemek
  • Skąd::Andrychów
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 październik 2017 - 22:12

No panowie "szlachta", jeśli jest tak jak bigmeen pisze, a Wy dość skąpo się na temat wypowiadacie, to bigmeen ma rację. Owszem, przyznaję, że bigmeen jest trochę kontrowersyjny nie bardziej niż inni, ale był czas do tego przywyknąć. I może ja jestem z innej planety, ale rozumuje tak: Nie ma prawa nikt ingerować w prywatny profil użytkownika bez jego wiedzy, cokolwiek tam napisał, to po pierwsze, po drugie, nie ma obowiązku podawania jakichkolwiek danych w profilu. Teraz proszę się wytłumaczyć, bo tak dalej być nie może.

Andrzeju...

po pierwsze - nie przypominam sobie żebym coś  zmieniał Panu Marcinowi w profilu, więc z czego mam się tłumaczyć?
po drugie, nadal wspomniana  zmiana  w profilu jest owiana tajemnicą i sam zainteresowany nie chce zdradzić o co chodzi...
po trzecie yodarek pokazał dokładnie w tym poście: http://ptclub.pl/ind...nedzy/?p=308303
do czego ma dostęp moderator i ja tam zakładki z pw nie widzę, bo jej tam nie ma :)
Jeśli coś jeszcze jest nie jasne, to pytaj chętnie wyjaśnię
 



#27 Nazwa

Nazwa

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5817
  • Dołączył:  18 lut 2009
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0M Gasss ;)
  • Imię:Przemek
  • Skąd::Andrychów
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 październik 2017 - 22:44

aha, Andrzeju jeszcze po czwarte :) , Pan Marcin na moje konkretne pytania z pierwszego mojego  wpisu w tym temacie, nie zechciał odpowiedzieć, ograniczył sie jedynie do prośby co bym już do niego nie pisał, no to ja nie wiem, jak ja mam tą zagadkę rozwiązać...
 


 

 

A ja jako zwykly user rozumuje ze jak ktos może ingerować w mój osobisty profil to i może w PW. Proste.

Panie Marcinie, proszę się w takim razie udać po wyjaśnienia do supportu ip board [producenta skryptu forum] jak to jest a następnie po uzyskaniu takiej informacji przedstawić ją tu... i wtedy nie będzie wybacz, kłamstwo będzie kłamstwem a prawda prawdą  :)

pozdrawiam i życzę spokojnych snów

 



#28 andmis

andmis

    VIP

  • Moderator
  •      
  • Posty: 4957
  • Dołączył:  19 wrz 2010
  • Rok Produkcji:2003 LTD
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::DOA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 październik 2017 - 22:47

"9. Zarząd ma prawo zmienić login użytkownika, usunąć jego avatar, zdjęcie osobiste i/lub podpis, jeśli są one niezgodne z regulaminem lub wykraczają poza normy ogólnie przyjęte."

 

Adam, doskonale to rozumiem, ale tak bez uprzedzenia? Jeśli już piszemy o zdrowym rozsądku, to wypadałoby takiego usera poprosić o zmianę niestosownej treści. Jeśli tego nie zrobi, to ostrzeżenie. Bo tak naprawdę to po cholere one są.

 

Andrzeju... po pierwsze - nie przypominam sobie żebym coś zmieniał Panu Marcinowi w profilu, więc z czego mam się tłumaczyć? po drugie, nadal wspomniana zmiana w profilu jest owiana tajemnicą i sam zainteresowany nie chce zdradzić o co chodzi... po trzecie yodarek pokazał dokładnie w tym poście: http://ptclub.pl/ind...nedzy/?p=308303 do czego ma dostęp moderator i ja tam zakładki z pw nie widzę, bo jej tam nie ma :) Jeśli coś jeszcze jest nie jasne, to pytaj chętnie wyjaśnię

 

Przemek, zbyt cenię sobie z Tobą znajomość, więc jeśli Ty nie masz z czego się tłumaczyć, to proszę nie rób tego.

 

 

 

A Ty bigmeen, przestań już się użalać, i proszę Cię usuń to co nie stosowne w Twoim profilu, i zamykamy temat.



#29 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 22 październik 2017 - 22:50

Powiem tak, jeden gość na forum coś tam napisał sobie, czegoś nie napisał, o coś ma pretensje, ale nie napisze dokładnie co, jedni chcą tłumaczeń w związku z tą sprawą, ale też nie wiedzą z jaką... Kuźwa o co tu chodzi?

Odpowiadając bigmeen, czy jak Ty tam się nazywasz... - jeżeli cokolwiek usunąłem to nie dlatego, że coś mi się nie podoba, tylko może mogło być akurat niezgodne z regulaminem. Regulamin napisał ktoś, żeby jakoś to forum hulało, na jakimś poziomie, a przecież Ty konkretnie masz w poważaniu ten regulamin, więc ja czasem zrobię coś, co może Ci się nie podobać, żeby zasady tego regulaminu obowiązywały. I Ty nie rozumiesz tego, bo Ty masz to głęboko w poważaniu. Dla Ciebie bardziej istotne jest, żeby zasłynąć jakimś bluzgiem w jakimś wątku, specjalnie nie napiszesz o sobie pod awatarem, a nóż może ktoś się przyczepi, wymyślisz jakąś pierdołę, a może ktoś podchwyci i atmosfera się zagęści. Ludzie, o czym my rozmawiamy cały wieczór. Ba! Pół dnia...

I te bluzgi, uszczypliwe uwagi, jakieś głupie teksty nie wzbudzają uwagi - za to afera bo bigmeenowi coś się nie podoba. Bigmeen! Udało Ci się kuźwa!!!



#30 hencio

hencio

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 3349
  • Dołączył:  22 cze 2014
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2,429 A
  • Imię:DARIUSZ
  • Skąd::SZKLARKA RADNICKA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 23 październik 2017 - 05:47

Nie pamiętam aby kiedykolwiek zdarzyła się ingerencja zarządu w to co ma wpisane ktoś w profilu.Lepiej mi się rozmawia z osobą która w profilu ma wpisane normalne rzeczy a nie jakieś pierdoły tak jak ma Marcin.Może to świadczyć o braku szacunku dla reszty forumowiczów.Z drugiej strony jeśli usuwa się czyjeś posty w dobrym tonie jest poinformowanie osoby o tym dlaczego się to zrobiło.Marcin chciał trochę zadymić i to mu się po części udało,jakby chciał to zrobić normalnie to zapytał by sie o te sprawy na PW.Czy to prawda że z wiekiem zdychają szare komórki,chyba tak.



#31 bagro

bagro

    PT MC

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 921
  • Dołączył:  04 kwi 2012
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2,4 GT - M
  • Imię:Romek
  • Skąd::SBL
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 23 październik 2017 - 11:56

A może zdarzyło się u bigmeena że ktoś z bliskiego otoczenia majstruje mu w internecie bo zna hasła.


Użytkownik bagro edytował ten post 23 październik 2017 - 11:58





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych