Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Koło z polerowanej stali na klapę za 50 pln


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
69 odpowiedzi w tym temacie

#21 ICE logistyka

ICE logistyka

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 177
  • Dołączył:  27 lis 2017
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Irek
  • Skąd::gorzów wlkp
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 18 grudzień 2017 - 22:46

Oczywiście dziękuję forumowiczom którzy lubią moje wpisy i w tym dziale i w poprzednim. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia na Święta  :glupek



#22 andmis

andmis

    VIP

  • Moderator
  •      
  • Posty: 4970
  • Dołączył:  19 wrz 2010
  • Rok Produkcji:2003 LTD
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::DOA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 18 grudzień 2017 - 22:54

Wg mnie, zasłoniłeś najważniejszy element tego auta, mianowicie jego logo. Gdybyś wyeksponował logo Chrysler'a w środku tego koła, to może by to wtedy jakoś wyglądało, a tak wygląda jak wygląda, jeśli się komuś podoba, to dobrze. Ja natomiast czegoś takiego nie zamontowałbym na swojej klapie nawet za dopłatą. Bardziej podoba mi się te auto bez tych cudactw.



#23 ICE logistyka

ICE logistyka

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 177
  • Dołączył:  27 lis 2017
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Irek
  • Skąd::gorzów wlkp
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 18 grudzień 2017 - 23:16

Wg mnie, zasłoniłeś najważniejszy element tego auta, mianowicie jego logo. Gdybyś wyeksponował logo Chrysler'a w środku tego koła, to może by to wtedy jakoś wyglądało, a tak wygląda jak wygląda, jeśli się komuś podoba, to dobrze. Ja natomiast czegoś takiego nie zamontowałbym na swojej klapie nawet za dopłatą. Bardziej podoba mi się te auto bez tych cudactw.

Już poruszałem temat loga zainteresowanym na mailu. Temat wyczerpany , chętni mają logo  :jupi Rozumiem że Tobie się nie podoba. Bo chyba nie ma czegoś takiego co by się wszystkim podobało  :/ Mi też wiele rzeczy się nie podoba , ale u innych mi nie przeszkadza . To ich sprawa co robią za swoje pieniądze i nie mnie to osądzać. Pozdrawiam


My trafiliśmy na to forum bo kupiliśmy te auta na dłużej,co niektórzy na zawsze a ty trafiłeś tu po to aby go sprzedać.Jest twój na chwilę,do aż nie znajdzie się może jakiś fan tego modelu.Jaśniej już nie można,


Tak samo jak i ten czarny.


I jak wyszło porównanie naszych aut?

Nie zauważyłem że zapytałeś o porównanie aut. Noooo kolego , super. Jak dla mnie to wszystkie Pitki powinny mieć takie grille.. :mniam Po.......( Mimo iż kolor mi się nie podoba) ale to nie ma żadnego znaczenia . Samochód faktycznie śliczniutki . Pozdrawiam



#24 Bezimienny Gość.bobibmw_*

Bezimienny Gość.bobibmw_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 19 grudzień 2017 - 10:55

Mi się widzi , nie zamówię , jest Si



#25 bigmeen

bigmeen

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1988
  • Dołączył:  05 mar 2014
  • Rok Produkcji:X
  • Silnik:X
  • Imię:X
  • Skąd::X
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 19 grudzień 2017 - 12:33

Witam

Popieram hencia. Po co ta tajemnica na PW hmm . Jeżeli mamy jakiś pomysł to dzielimy się nim na forum. PW służy do innych celów. Wszystko się tutaj za traca. Szkoda. 

:bigmeen 


  • hencio lubi to

#26 Tommy

Tommy

    Początkujący

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 52
  • Dołączył:  10 gru 2016
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:1.6 M
  • Imię:Tomasz
  • Skąd::Polska
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 19 grudzień 2017 - 16:33

Ludzie, opamiętajcie się, skąd w Was tyle jadu???

Chłopak zaproponował jakieś rozwiązanie, kwestia gustu, co się komu podoba, a tu zostało wylane wiadro pomyj...

Strasznie zakompleksione to polskie społeczeństwo, a jakie zawistne...


  • indianer i Arek74 lubią to

#27 indianer

indianer

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5713
  • Dołączył:  04 maj 2011
  • Rok Produkcji:2008
  • Silnik:HHR LT 2.4 M
  • Imię:TADEUSZ
  • Skąd::NOWY SĄCZ
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 19 grudzień 2017 - 16:49

Tak jak istnieją szeryfowie lewego pasa,tak i tutaj zaistniało kilku forumowych szeryfów,ciągle krytykujących przede wszystkim właśnie nowo przybyłych,,,,,chmm i dziwić się potem że *wszystko się zatraca*   


  • bartek_sz3 i Arek74 lubią to

#28 ICE logistyka

ICE logistyka

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 177
  • Dołączył:  27 lis 2017
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Irek
  • Skąd::gorzów wlkp
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 19 grudzień 2017 - 17:03

Ludzie, opamiętajcie się, skąd w Was tyle jadu???

Chłopak zaproponował jakieś rozwiązanie, kwestia gustu, co się komu podoba, a tu zostało wylane wiadro pomyj...

Strasznie zakompleksione to polskie społeczeństwo, a jakie zawistne...

Dziękuję Tommy za wsparcie. Właśnie z obawy przed tymi jadowitymi wpisami , osoby proszące o szczegóły pomysłu, same proszą o anonimowość i nie publikowanie pomysłu na forum . Moja propozycja odnośnie udzielania informacji zainteresowanym włąśnie spowodowana jest tymi nieprzychylnymi komentarzami , które budzą obawy w forumowiczach i nie chcą brać publicznego udziału w tych bezsensownych przepychankach. Niestety dzisiaj już znikam do po świętach. Jak wrócę to zainteresowanym prześlę więcej szczegółów i fotek bo teraz nie mam zbytnio czasu. Pozdrawiam Was Wszystkich Kochani ....Zdrowych i Wesołych Świąt z nadzieją na lepsze jutro  :jupi


A i naprawdę szczególne podziękowania dla ludzi z którymi nie znam się osobiście a od pierwszego dnia miłym polubieniem dawali mi wsparcie w walce z wiatrakami...dzięki i szacun dla Indianera , Pitek 78 , 74nitro , bartek-sz3 , Arek 74 i wielu , wielu innym piszącym do mnie maile .

Pozdrawiam i jeszcze raz Wszystkiego Dobrego na Święta.... :glupek


  • indianer i bratex lubią to

#29 andmis

andmis

    VIP

  • Moderator
  •      
  • Posty: 4970
  • Dołączył:  19 wrz 2010
  • Rok Produkcji:2003 LTD
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::DOA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 19 grudzień 2017 - 17:28

Tak jak istnieją szeryfowie lewego pasa,tak i tutaj zaistniało kilku forumowych szeryfów,ciągle krytykujących przede wszystkim właśnie nowo przybyłych,,,,,chmm i dziwić się potem że *wszystko się zatraca*

 

indianer, Ty do mnie czy koło mnie, bo nie wiem jak się odnieść do Twojego wpisu?


A i naprawdę szczególne podziękowania dla ludzi z którymi nie znam się osobiście a od pierwszego dnia miłym polubieniem dawali mi wsparcie w walce z wiatrakami...

Od samego początku pouczasz wszystkich i obrażasz. Nie wytrzymujesz krytyki. Dla mnie jesteś zwykłą samochwałą.



#30 kade

kade

    VIP

  • Moderator
  •   
  • Posty: 8003
  • Dołączył:  18 mar 2013
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:1.6 M Gaz
  • Imię:Darek
  • Skąd::Lubuskie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 19 grudzień 2017 - 17:40

Niestety dzisiaj już znikam do po świętach. Jak wrócę to zainteresowanym prześlę więcej szczegółów i fotek bo teraz nie mam zbytnio czasu

No to czekam na fotkę o którą prosiłem na"do po świętach". 



#31 bratex

bratex

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 818
  • Dołączył:  15 sty 2016
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2.2 CRD Limited
  • Imię:Marcin
  • Skąd::Warszawa / Elbląg
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 19 grudzień 2017 - 17:45

Mi też się to koło podoba. Pasuje i jest zrobione z gustem. Dużo lepiej wygląda niż te płaskie sedesy na klapie. Pomysł fajny. Auto zresztą też zrobione ze smakiem. Nie znam kolegi, jak zapewne wielu z Was odnoszących się do oferty. Nie staje po niczyjej stronie. Nie skaczmy sobie do gardeł bo nie jest to potrzebne. Tym bardziej ze cena auta nie jest z kosmosu a widać że jest włożone trochę dobrej pracy w auto. Fajnie by było gdyby auto zostało przez kogoś obejrzane na żywo. Wtedy można krytykować albo chwalić. Bo tak to chyba trochę czepiamy się na wyrost bo ktoś chce sprzedać.
  • andmis lubi to

#32 andmis

andmis

    VIP

  • Moderator
  •      
  • Posty: 4970
  • Dołączył:  19 wrz 2010
  • Rok Produkcji:2003 LTD
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::DOA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 19 grudzień 2017 - 18:04

Marcin, bardzo trafnie to określiłeś, mi też w pewnym sensie podoba się te kółko, ale nic nie wiemy co i jak. Pytania konkretne zadał kolega 74nitro, i co? I nic. Totalny brak zrozumienia. Jak mi się tylko uda, to chętnie obejrzę te auto z bliska, może nawet zrobię zdjęcia, żeby nie było... Wszystko zależy czy zostanie mi to umożliwione, zobaczymy.



#33 hencio

hencio

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 3349
  • Dołączył:  22 cze 2014
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2,429 A
  • Imię:DARIUSZ
  • Skąd::SZKLARKA RADNICKA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 19 grudzień 2017 - 18:39

Tak jak istnieją szeryfowie lewego pasa,tak i tutaj zaistniało kilku forumowych szeryfów,ciągle krytykujących przede wszystkim właśnie nowo przybyłych,,,,,chmm i dziwić się potem że *wszystko się zatraca*
Tadeuszu,zobacz na wcześniejsze wpisy w tym i poprzednim temacie kol.Irka.Kto ze mną ten cacy,kto przeciwko mnie ten wróg.Dlaczego jeśli coś zrobił nie chce pokazać i opisać ze szczegółami szerokiej publice tylko wybrańcom którzy łaskawie do niego napiszą na pw?Mnie się osobiście to nie podoba bo taką oponę jak byś nie przerobił to pasuje tylko do terenówek.Kol.Irek sam umiejętnie podkręca nas.To moje zdanie.

#34 Maja1313

Maja1313

    Kozak

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1423
  • Dołączył:  02 lut 2016
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0 M
  • Imię:Agata
  • Skąd::Gorzów Wlkp.
  • Płeć: Kobieta

Napisano 19 grudzień 2017 - 19:19

No to chyba się jednak wtrące .Widziałam auto w realu ( bez koła ) i wygląda fantastycznie ,a myślę że z kołem wygląda jeszcze lepiej . Co do ceny to nie jest zaporowa biorąc pod uwagę stan wizualny i chyba techniczny też nie jest zły. Ja za swojego dałam 6800 zł i co z tego ,że ma 100 tyś mniej jak po włożeniu ponad drugie tyle ,nawet w połowie tak nie wygląda i cały czas coś mu dolega (a pieniędzy już nie odzyskam) .Rachunek jest prosty . Wiedząc teraz to co wiem o pitkach bez wahania dołożyłabym te 2-3 tyś na samym początku i  właśnie taki kupiła (no ,ale trudno mam już swojego trupka i będę go ratować) .A na pewno myślących podobnie jak ja jest więcej.Pozostaje mi tylko pogratulować przyszłemu właścicielowi ,bo auto jest piękne.


Użytkownik Maja1313 edytował ten post 20 grudzień 2017 - 09:19


#35 Arek74

Arek74

    Początkujący

  • Użytkownicy
  • Posty: 40
  • Dołączył:  28 wrz 2017
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0 M
  • Imię:Arek
  • Skąd::Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 19 grudzień 2017 - 20:54

wygląda to fajnie, podoba mi się.....ja tylko widze problem z myciem tego, szczególnie na myjni bezdotykowej....zostanie sporo brudnego wokoło



#36 vanpeer

vanpeer

    Uzależniony

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 539
  • Dołączył:  14 kwi 2015
  • Rok Produkcji:2000,2003
  • Silnik:2,0M 2,0M
  • Imię:Robert
  • Skąd::Warmia
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 19 grudzień 2017 - 21:05

No to może i ja parę groszy dorzucę do dyskusji.

 

Autko Irka dla mnie wizualnie całkiem przyjemne, Stuningowane z dużym smakiem.

 

Co prawda rozwiązanie z kółkiem  "na dupce" zwłaszcza z gołą oponą chyba należy do dość trudnych w utrzymaniu czystości, ale myślę, że cały Twój samochód jest trudny w utrzymaniu takiego stanu ( kolor, nakładki na opony, listwy na błotnikach itd.)

 

Swoją drogą zastanawiam się, dlaczego osoby z zacięciem majsterkowicza i sympatią do koła na klapie nie zainteresują się wykorzystaniem osłony na koło z jakiejś terenówki. Jest tego przecież bardzo dużo i wygląda jak faktyczna osłona a po niewielkich przeróbkach i być może zwężeniu można śmiało za parę groszy zrobić coś takiego nie tracąc fortuny na "klapę od sedesu" która do tanich nie należy.

 

Irek, bez urazy, ale z tych fotek co zamieściłeś, odnoszę wrażenie, że za "felgę" na klapie robią dwie miski z nierdzewki. Jedna duża, a druga mała. Być może w innym ujęciu wyglądało by to inaczej. Ale nawet gdyby to były miski, to pomysł może się spodobać. 

 

Ja niestety o czym wielokrotnie pisałem nie jestem zwolennikiem jakichkolwiek przeróbek pitka. Uważam ten samochód za "dzieło skończone" i najchętniej zdarł bym chromy z klamek  aby był czarno czarny.

 

Ale z gustem jak z dupą, każdy ma swoją.

 

Niemniej jednak gratuluję zastosowanych rozwiązań. Autko wygląda sympatycznie i stylowo.



#37 ICE logistyka

ICE logistyka

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 177
  • Dołączył:  27 lis 2017
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Irek
  • Skąd::gorzów wlkp
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 19 grudzień 2017 - 23:43

indianer, Ty do mnie czy koło mnie, bo nie wiem jak się odnieść do Twojego wpisu?


 

 

Od samego początku pouczasz wszystkich i obrażasz. Nie wytrzymujesz krytyki. Dla mnie jesteś zwykłą samochwałą.

Andrzeju....Ty to napisałeś na poważnie ??? Kolego , tu zapisanych jest ponad 280 osób !!!! Ale skoro twierdzisz że wszystkich obraziłem i jeszcze pouczałem to proszę aby Ci WSZYSCY się tu wpisywali , krótko uzasadnili czym poczuli się dotknięci , a ja obiecuję skruchę i WSZYSTKICH z osobna będę przepraszał  :mniam .Andrzeju , jak na razie to poznałem tu fajnych i sympatycznych ludzi. I mogę się z Tobą założyć że oprócz Ciebie i może dwóch twoich kolegów nikt absolutnie nie podzieli Twojego twierdzenia. Cały czas mam wrażenie że Ty mnie z kimś mylisz....albo zupełnie nie rozumiesz co i o czym pisałem. Andrzej , na wiosnę będę organizował mały zlocik motocyklowy na Dolnym Śląsku. Zaproszę Cię , poznasz mnie osobiście , moich kolegów no i ....koleżanki  :mniam Usiądziemy przy piwku , pogadamy o" starych karabinach"....wyluzujesz , zmieni się Twoja wrażliwość i postrzeganie świata i ludzi :jupi A jak masz prawko na motor to damy Ci jakiegoś choppera , założysz skórę z czachą na plecach , poczujesz wiatr we włosach i chociaż przez chwilę będziesz miał wszystko w d.... :] Tobie też Zdrowych i Wesołych...no i wyluzowanych Świąt :glupek  LWG.... :pa



#38 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13776
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 20 grudzień 2017 - 00:26

zeby bylo ciekawie to zaptroponuje umieszczenie ko0la zapasowego na pokrywie silnika,... a byly takie land-rovery,... ale pitek nie auto do smigania tylko do powozenia i lansiku wszystki-e chwyty dozwolone,... :miecio

na marginesie: andrzej nie pocuje wiatru we wlosach hehehehe,...


Użytkownik miecio edytował ten post 20 grudzień 2017 - 00:29


#39 jurassic

jurassic

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 166
  • Dołączył:  25 paź 2017
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0 M
  • Imię:Jurassic
  • Skąd::Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 20 grudzień 2017 - 01:51

Zamiast sobie dogryzać nawzajem, to napiszcie wreszcie jak to koło zamontować jeśli to nie jest żadna tajemnica albo wywalcie wątek w kosmos, bo rzygać się chce jak się czyta te bezsensowne, nic nie wnoszące kłótnie !

#40 andmis

andmis

    VIP

  • Moderator
  •      
  • Posty: 4970
  • Dołączył:  19 wrz 2010
  • Rok Produkcji:2003 LTD
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::DOA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 20 grudzień 2017 - 09:07

Andrzeju....Ty to napisałeś na poważnie ??? Kolego , tu zapisanych jest ponad 280 osób !!!! Ale skoro twierdzisz że wszystkich obraziłem i jeszcze pouczałem to proszę aby Ci WSZYSCY się tu wpisywali , krótko uzasadnili czym poczuli się dotknięci , a ja obiecuję skruchę i WSZYSTKICH z osobna będę przepraszał :mniam .Andrzeju , jak na razie to poznałem tu fajnych i sympatycznych ludzi. I mogę się z Tobą założyć że oprócz Ciebie i może dwóch twoich kolegów nikt absolutnie nie podzieli Twojego twierdzenia. Cały czas mam wrażenie że Ty mnie z kimś mylisz....albo zupełnie nie rozumiesz co i o czym pisałem. Andrzej , na wiosnę będę organizował mały zlocik motocyklowy na Dolnym Śląsku. Zaproszę Cię , poznasz mnie osobiście , moich kolegów no i ....koleżanki :mniam Usiądziemy przy piwku , pogadamy o" starych karabinach"....wyluzujesz , zmieni się Twoja wrażliwość i postrzeganie świata i ludzi :jupi A jak masz prawko na motor to damy Ci jakiegoś choppera , założysz skórę z czachą na plecach , poczujesz wiatr we włosach i chociaż przez chwilę będziesz miał wszystko w d.... :] Tobie też Zdrowych i Wesołych...no i wyluzowanych Świąt :glupek LWG.... :pa

 

Irek, chyba nie zaprzeczysz, że sugerowałeś komuś o nie wyciągniętych stoperach w uszach, to że ktoś potrzebuje terapeuty, buraczanych wpisach, itp. To było bardzo niesmaczne z Twojej strony. Masz swoje poparcie u niektórych klubowiczach i tego nie neguję, ale na zasadną krytykę reagujesz nerwowo, a co za tym idzie atmosfera się zagęszcza. Odnośnie wrażeń, to ja też mam takie, że próbujesz innym narzucić swój tok myślenia, i nie szanujesz swoich adwersarzy.

Przyszłość związaną z Twoją osobą na tym forum widzę tak: że jak już sprzedasz swoje piękne auto, znikniesz, a niesmak między klubowiczami pozostanie.

Po za tym, prawko mam na motocykl, i wiele jeszcze innych pojazdów, i chętnie skorzystam z zaproszenia. Też Ci życzę zdrowych, i przede wszystkim spokojnych świąt. :papa

 

andrzej nie pocuje wiatru we wlosach hehehehe,...

 

no pewnie Mieciu, chyba, że na plecach :haha

 

Zamiast sobie dogryzać nawzajem, to napiszcie wreszcie jak to koło zamontować jeśli to nie jest żadna tajemnica albo wywalcie wątek w kosmos, bo rzygać się chce jak się czyta te bezsensowne, nic nie wnoszące kłótnie !

 

jurassic, przecież cały czas, mi i innym, o to chodzi. :kawka







Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych