Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

nawigacja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 olaf folaron

olaf folaron

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 690
  • Dołączył:  13 lis 2009
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,4 turbo
  • Imię:Olaf
  • Skąd::Częstochowa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 24 listopad 2009 - 11:14

ktos kiedys sie pytal,czy kopiowana plyta od oryginalnej nawigacji chodzi,wiec probowalem i smiga bez problemow,niema zadnych zabezpieczen przy kopiowaniu jej na komputerze,niestety mapy tylko europy zachodniej

#2 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 24 listopad 2009 - 17:18

Właśnie między innym nie chciałem kupować auta z fabryczną nawigacją. :lol

#3 szumisiowie

szumisiowie

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 294
  • Dołączył:  16 kwi 2009
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,4
  • Imię:Justyna&Rafał

Napisano 24 listopad 2009 - 19:41

jest jeden plus jezdzenia na tych mapach, mamy mapy zachodniej europy w pitku i korzystalismy we włoszech - te drogi co pokazywała nawigacja :) były w rzeczywistości przy czym od razu dla wyjasnienia - to nie mamy tylko wskazówki jak jechac ulicami w sensie jako takiej mapy poglądowej to mi się jeszcze nie udało wyświetlić

#4 olaf folaron

olaf folaron

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 690
  • Dołączył:  13 lis 2009
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,4 turbo
  • Imię:Olaf
  • Skąd::Częstochowa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 25 listopad 2009 - 09:35

i nie uda ci sie wyswietlic bo niema tej funkcji wtej nawigacji moze dlatego ze wyswietlacz jest zamaly,mi to nieprzszkadza mam oprocz tego tomtoma wiec glownie zniego korzystam

#5 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 25 listopad 2009 - 11:36

Ja mam nawigację w telefonie, tam jak wiadomo jest mały wyświetlacz. Mam wgraną najnowszą mapę wersja 2010(piracka :torba ), ale jeżdżąc po małych uliczkach Chrzanowa, czy Wrocławia , dokładnie były one widoczne na tym wyświetlaczu.
Na navi dużą nie zdecydowałem się, bo jeżdżę w trasy mało, a na te kilka razy w roku tel mi wystarcza. Zobaczymy jak się spisze na wakacje, bo wybieramy się na południe europy. hmm

#6 MayheM

MayheM

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2899
  • Dołączył:  24 mar 2009
  • Rok Produkcji:Brak
  • Silnik:Brak
  • Imię:Marcin
  • Skąd::Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 10 luty 2010 - 10:46

A ja nie chcac tworzyc nowego watku - pytam tu:
Jak jest z pokryciem tras w europie zachodniej na fabrycznej Navi? Czy ktos to testowal? Czy te dane sa jakos aktualizowane?
Bo jade do niemiec we wtorek i nie chce miec nieciekawej niespodzianki...

#7 olaf folaron

olaf folaron

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 690
  • Dołączył:  13 lis 2009
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,4 turbo
  • Imię:Olaf
  • Skąd::Częstochowa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 10 luty 2010 - 15:27

pokrycie jest dobre,aczkolwiek stan danych jest z roku 2003 wiec niema co porownywac np.z tomtom najnowszym bo takiego posiadam tez,ale da sie jezdzic na oryginalnej plycie,co do aktualizacji to niewiem czy wogole mozna,jezeli juz to chyba nowa plyta tylko i tu sie pojawia problem bo teraz wszystko jest na DVD a w pitkach do liftingu nawigacja chodzi na CD a nie na DVD bo niema wtym radiu czytnika plyt DVD,ale nawet gdyby sie jakos dalo ta plyte z aktualizowac to i tak jest to sprawa nieoplacalna w niemczech aktualizacje do seryjnych Navi to koszt okolo 200e

#8 Docentgood

Docentgood

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 247
  • Dołączył:  22 lut 2010
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.2 CRD Limit
  • Imię:Robert

Napisano 06 marzec 2010 - 20:49

Jedyna obcja to zakupienie orginalnej plyty z nowymi mapami. Jest to plyta przystosowana do Pitkow lecz troche kosztuje. Ja mam caly sprzet JVC radio i nawigacje.Na poczatku tez mialem problem z navi lecz posiedzialem i rozblokowalem navi i teraz mam Igo8 co prawda pirata lecz mapy co pol roku na necie sa nowe do sciagniecia.A jesli chodzi o orginal to tez jest sposob aby rozblokowac i podawac mu mapy z plyty.Przejzyjcie forum ELEKTRODA tam jest to opisane. :dance

#9 szumisiowie

szumisiowie

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 294
  • Dołączył:  16 kwi 2009
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,4
  • Imię:Justyna&Rafał

Napisano 06 marzec 2010 - 20:56

my jeździlismy po włoszech uzywając tych map, bez problemu tam drogi powstaly lata świetlne temu każdą którą jechalismy była na mapie nawet takie wiwjskie poboczne jak obiazdów szukalismy bo korki, przy czym to nie mapa jak w TomTom tylko kierunkowe i głosowe wskazania jak jechac od skrzyżowań do skrzyżowań i jak poruszac się na skrzyżowaniach

#10 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13774
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 06 marzec 2010 - 21:07

ja uzywalem w palmie automape i bylem bardzo zadowolony jesli chodzilo szczegolnie o miasta i w polsce i w europie od zeszlego roku mam iphona 3g i wgralem navigona to byla porazka totalna jesli chodzilo o polske w koncu wgralem igo i teraz jest bardzo dobrze zwlaszcza ze wspolpracuje iphon z radiem pioneer poprzez kabel i glos wydobywa sie z glosnikow instalacji

#11 Docentgood

Docentgood

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 247
  • Dołączył:  22 lut 2010
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.2 CRD Limit
  • Imię:Robert

Napisano 06 marzec 2010 - 22:50

Ja caly czas polecam IGO8 . Bo zawsze sa aktualne mapy i jest w 3D. :jupi

#12 szumisiowie

szumisiowie

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 294
  • Dołączył:  16 kwi 2009
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,4
  • Imię:Justyna&Rafał

Napisano 06 marzec 2010 - 22:57

a swoją droga z tymi mapami do nawigacji wbudowanych w samochodzie to coś zakręcone jest, tej co jest w PT nie aktualizowano, w firmie BMW było kupowane i mapa na Polskę 1.500zł a na dzień dobry gościu w serwisie mówi: panie choć Pan no pogadamy i za 100-wę płytę wypalił. Kurcze jak się kupuje wózek za 290.000zł to by juz jaj nie robili a potem po up-daty trzeba jeździć jakby nie mozna było dla legalnie kupującego BMW z navi z netu ze strony BMW sobie pobrać, wypalic płytkę i już - era króla ćwieczka





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych