Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Sprężarka klimatyzacji


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
42 odpowiedzi w tym temacie

#21 Bezimienny Gość.pkorol_*

Bezimienny Gość.pkorol_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 27 maj 2018 - 11:56

Ja po prostu mam
 

Zdziwisz się, że: Na rosyjskim forum PT jeden z kolegów wręcz oskarżał innych kolegów płci męskiej o,  nie wiem jak to poprawnie ująć o Mizoandrię, bo stwierdził, że: Gdy facet zadaje pytanie to dostaje często w d... od kolegów a gdy kobieta zadaje pytanie to tematy sięgają kilku stron i wszyscy się rzucają na pomoc tłumacząc umiejscowienie każdej śrubki, rysują odręczne rysunki by wytłumaczyć każdy szczegół. Wręcz ścigają się kto lepiej przetłumaczy kody błędów. Umrzesz ze śmiechu:)

Gdy napisałem, że chce odłączyć alternator to na każdym forum (oprócz tego, za co wszystkim respekt) zostałem obezwany za idiota. Zanim trafiłem na wypowiedź tego chłopaka, również zauważyłem przewagę kobiet, rozważałem na poważnie czy nie zmienić płeć na forum, bo wtedy otrzymałbym rzeczowe odpowiedzi na moje"głupie" pytania. :)


Adamesie: delikatne!! U nas silnik się dusi i prawie, że gaśnie a to nie to same.


Użytkownik pkorol edytował ten post 27 maj 2018 - 11:53


#22 Wrocunia

Wrocunia

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2381
  • Dołączył:  04 lut 2017
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.0 A
  • Imię:Monika
  • Skąd::Bydgoszcz
  • Płeć: Kobieta

Napisano 27 maj 2018 - 11:58

Zdziwisz się, że: Na rosyjskim forum PT jeden z kolegów wręcz oskarżał innych kolegów płci męskiej o,  nie wiem jak to poprawnie ująć o Mizoandrię, bo stwierdził, że: Gdy facet zadaje pytanie to dostaje często w d... od kolegów a gdy kobieta zadaje pytanie to tematy sięgają kilku stron i wszyscy się rzucają na pomoc tłumacząc umiejscowienie każdej śrubki, rysują odręczne rysunki by wytłumaczyć każdy szczegół. Wręcz ścigają się kto lepiej przetłumaczy kody błędów. Umrzesz ze śmiechu:)
Gdy napisałem, że chce odłączyć alternator to na każdym forum (oprócz tego, za co wszystkim respekt) zostałem obezwany za idiota. Zanim trafiłem na wypowiedź tego chłopaka, również zauważyłem przewagę kobiet, rozważałem na poważnie czy nie zmienić płeć na forum, bo wtedy otrzymałbym rzeczowe odpowiedzi na moje"głupie" pytania. :)

Chyba troszkę przesadzasz, a może i nie tylko troszkę, bowiem żaden temat nigdy nie został przez chłopaków zlekceważony, jednak jeśli ktoś nie ma o czymś pojęcia to nie będzie się wypowiadał w tym temacie, bo po co? Swoją drogą jeśli faktycznie jest tak na innych forach ta naiwność ludzka nie zna granic, skąd wiedzą jak wygląda kobieta po drugiej stronie? Może ma 150 cm,jest tłusta, a do tego ma pryszcze :d (dlatego nie mam siebie na profilowym, bo jestem taką kobietą)

#23 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 27 maj 2018 - 11:59

Gdy napisałem, że chce odłączyć alternator to na każdym forum (oprócz tego, za co wszystkim respekt)

A przyznam że to ciekawa opcja. Oczywiście można odłączyć wszystkie "zbędne" urządzenia, jak choćby sprężarkę klimy, żeby nie szarpało na wolnych obrotach silnikiem, ale tak z ciekawości w jakim celu chciałeś pozbyć się alternatora, co byś tym osiągnął.

A co do porad, to chyba na forum są one udzielane rzeczowo każdemu bez względu na płeć :cwaniak



#24 Bezimienny Gość.pkorol_*

Bezimienny Gość.pkorol_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 27 maj 2018 - 15:08

A przyznam że to ciekawa opcja. Oczywiście można odłączyć wszystkie "zbędne" urządzenia

Chłopie jesteś w domu. Na reszcie ktoś "przytomny" mi się trafił. Tu znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, wszelkie uwagi i porady nawet najdrobniejsze mile widziane: Tu z naszego forum:http://ptclub.pl/ind...ybrydowy-na-pt/

A tu  z elektrody, trochę więcej informacji: https://www.elektrod...pic3455111.html

 

Przecież mówię, że na tym forum jest przyzwoicie, na prawdę. 

 

skąd wiedzą jak wygląda kobieta

 

Poczytaj autoelektryczne.pl jak tam dziadki czepili się biednej kobitki, chyba nie tak użyła ciąg słów i według jednego co wszystkie rozumy już pozjadał sugerowało to, że nie do końca to kobitka, o gdyby to byli psy to rozszarpali by ją na strzępy. Dalej nie czytałem, bo interesowało mnie coś innego ale żadnych przydatnych informacji tam nie znalazłem.



#25 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 27 maj 2018 - 15:28

Tu znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, wszelkie uwagi i porady nawet najdrobniejsze mile widziane

Widzisz przyjacielu , jakoś nie mam w naturze czytać o , jakby to delikatnie napisać, o zbyt kontrowersyjnych i raczej skazanych na niepowodzenie, pomysłach. Oczywiście życzę powodzenia i z pewnością nie będę Ciebie zniechęcał, bo może zdołasz zrealizować swój plan , ale z mojego punktu widzenia jest to mało prawdopodobne że to będzie na tyle działać, że Piti będzie jeździł,miał odpowiednią moc , prędkość i będzie nim można bez problemu jeździć. 

Nie obraź się więc, ale ten temat jakoś mnie na tyle nie zachwyca, żebym go chciał czytać. Bo chyba nie muszę :cwaniak

Natomiast mam nadzieję i zrobiłeś to co Ciebie niepokoiło z tymi szarpnięciami silnika przy załączaniu się sprężarki klimy, i zobaczyłeś jak to działa przy podniesionej masce silnika. 

Liczę też na to, że moje sugestie co do sposobu jak to zrobić, były tym razem na tyle proste do zrozumienia, że nie stanowiło to dla Ciebie większego problemu żeby to sprawdzić. :kawka



#26 Bezimienny Gość.pkorol_*

Bezimienny Gość.pkorol_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 27 maj 2018 - 15:48

zobaczyłeś jak to działa przy podniesionej masce silnika

 

:) mam 2 wyższych wykształcenia więc podniesioną maską mnie nie wystraszysz:) Wolałbym jednak a żeby mechanik tym się zajmował mnie to kompletnie nie interesuje. Wolę grzebać w gąszczu słupków giełdowych niż w tym brudnym paskudnym silniku.



#27 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 27 maj 2018 - 16:00

Wolałbym jednak a żeby mechanik tym się zajmował mnie to kompletnie nie interesuje.

Więc po co zawracasz komuś czas na sprawy, które Ciebie nie interesują? 

Zadajesz pytanie, ktoś się stara Tobie wytłumaczyć i pomóc,  a Ty  masz to w d...e. 

W takim razie nie licz na to że ktoś będzie Ci w czymś pomagał, bo po co?

Chyba że Twoja obecność na forum, a większość Twoich postów na to wskazuje, ma inny cel. Ja jednakże skończyłem po Twoim ostatnim wpisie, odpowiadać na Twoje posty, bo ..... jak to napisałeś "mnie to kompletnie nie interesuje". 



#28 Bezimienny Gość.pkorol_*

Bezimienny Gość.pkorol_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 27 maj 2018 - 16:22

ma inny cel

 

 

cyberatak?  :andreeas7

 

Przecież piszę dwa posty dalej, że niema w okolicy przytomnego mechanika, więc życie zmusza.

No wróciliśmy do punktu wejścia. Napisałeś już do  Aichlina147, że te samochody tak w cale nie mają  :sluna



#29 andreeas7

andreeas7

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 16918
  • Dołączył:  03 lut 2010
  • Rok Produkcji:2020
  • Silnik:Jeep
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 27 maj 2018 - 16:52

:) mam 2 wyższych wykształcenia więc podniesioną maską mnie nie wystraszysz:) Wolałbym jednak a żeby mechanik tym się zajmował mnie to kompletnie nie interesuje. Wolę grzebać w gąszczu słupków giełdowych niż w tym brudnym paskudnym silniku.


Mechanik tez ma wyższe wykształcenie ? To raczej standard na warsztatach

#30 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 27 maj 2018 - 16:57

Andrzeju, przecież kolega nie chce żeby udzielać mu porad, dla niego nie to jest jego celem w tej dyskusji ale sama dyskusja. 

Mieliśmy już na forum osoby, które "bawią" się w forumowy trolling, więc może nie karmy więcej trolla?



#31 Wrocunia

Wrocunia

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2381
  • Dołączył:  04 lut 2017
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.0 A
  • Imię:Monika
  • Skąd::Bydgoszcz
  • Płeć: Kobieta

Napisano 27 maj 2018 - 17:11

"Mam dwa wyższe wykształcenia" i co w związku z tym? Szukasz podobnych Ci do dyskusji? Rozumiem, że ma być to jakiś wyznacznik, pytanie tylko czego.

#32 lowermann

lowermann

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 672
  • Dołączył:  28 sie 2013
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0 A, GAZ BRC
  • Imię:Kylo
  • Skąd::Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 27 maj 2018 - 17:44

Może tak po prostu napisał że nie ma dwóch lewych rąk. Oczywiście wykształcenie nie ma nic do umiejętności, sam znam osobiście osoby które mają średnie a umieją zrobić rzeczy których inżynier nie umie :)



#33 Bezimienny Gość.pkorol_*

Bezimienny Gość.pkorol_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 27 maj 2018 - 18:01

co w związku z tym
 

 

Niema żadnego związku, tylko tyle, że człowiek wszechstronnie wykształcony posiadający wiedzę z wielu dziedzin, budowy silnika też, ale nie jestem mechanikiem i mnie to nie interesuje a, że muszę go naprawiać boś jest zepsuty. A że już go naprawiłem, to pisanie o tym, że coś tam "piszczy pod maską" jak ją otworzysz jest trochę nie na miejscu.

Co jest troligmiem, wprowadzanie użytkowników w błąd twierdzeniem, ze te samochody tak mają? Czy zwrócenie uwagi na to żeś Pan się pomylił łaskawie. W cale nie jestem zainteresowany w ciągnięciu tej dyskusji, bo problem został rozwiązany, a skoro zwracacie się do mnie to Wam grzecznie odpowiadam. Ostatni post, by nie prowokować "byków" oczywiście tych giełdowych, jak kogoś coś będzie interesowało to proszę na prywat. Pozdrawiam


że nie ma dwóch lewych rąk

 

Oczywiście, że mam, jestem obu ręczny nie mam dominującej półkuli mózgowej.



#34 Wrocunia

Wrocunia

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2381
  • Dołączył:  04 lut 2017
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.0 A
  • Imię:Monika
  • Skąd::Bydgoszcz
  • Płeć: Kobieta

Napisano 27 maj 2018 - 18:15

Niema żadnego związku, tylko tyle, że człowiek wszechstronnie wykształcony posiadający wiedzę z wielu dziedzin, budowy silnika też, ale nie jestem mechanikiem i mnie to nie interesuje a, że muszę go naprawiać boś jest zepsuty. A że już go naprawiłem, to pisanie o tym, że coś tam "piszczy pod maską" jak ją otworzysz jest trochę nie na miejscu.
Co jest troligmiem, wprowadzanie użytkowników w błąd twierdzeniem, ze te samochody tak mają? Czy zwrócenie uwagi na to żeś Pan się pomylił łaskawie. W cale nie jestem zainteresowany w ciągnięciu tej dyskusji, bo problem został rozwiązany, a skoro zwracacie się do mnie to Wam grzecznie odpowiadam. Ostatni post, by nie prowokować "byków" oczywiście tych giełdowych, jak kogoś coś będzie interesowało to proszę na prywat. Pozdrawiam

 
Oczywiście, że mam, jestem obu ręczny nie mam dominującej półkuli mózgowej.


To ciekawe, byłam ostatnio na szkoleniu z terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach i każdy ma półkule dominującą, a sprawdza się to w ten sposob, że splatając dłonie jeden z kciuków ułoży się na wierzchu i teraz jak wiadomo, jeśli lewy kociuk będzie u góry to prawa jest dominująca, a jeśli prawy kociuk to lewa jest dominująca. ;) ja niestety zdradziłam wam jak przeprowadzić to "badanie", więc jego przeprowadzenie teraz już nic wam nie da, trzeba bowiem to robić w sposób nieświadomy.

#35 lowermann

lowermann

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 672
  • Dołączył:  28 sie 2013
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0 A, GAZ BRC
  • Imię:Kylo
  • Skąd::Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 27 maj 2018 - 18:28

A jak komuś kciuka urwało to wtedy jak?  :blabla

U mnie wychodzi że mam prawą dominującą  :kwiatek


Użytkownik lowermann edytował ten post 27 maj 2018 - 18:29


#36 Wrocunia

Wrocunia

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2381
  • Dołączył:  04 lut 2017
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.0 A
  • Imię:Monika
  • Skąd::Bydgoszcz
  • Płeć: Kobieta

Napisano 27 maj 2018 - 18:36

A jak komuś kciuka urwało to wtedy jak?  :blabla
U mnie wychodzi że mam prawą dominującą  :kwiatek


To go ręką boli i w dupie ma, która półkula u niego dominuje. Czary mary, hokus pokus, czyli dusza artystyczna jesteś. (choć to też wcale nie jest oczywistość, bowiem u najlepszego matematyka może dominować prawa półkula)

a jeśli ja nie sprawdzałem to znaczy że:
- nie zdałem testu
- żadna półkula nie jest dominująca
- żadna nie pracuje :)
- nie poddaję się egzaminom sprawdzającym :)
Kurcze Andrzej to za spam w tym temacie to nas ...... przegoni. 
Daję post terminowy
 
 
*niepotrzebne skreślić


To oznacza, że mnie nie szanujesz Adam, a ja pamiętliwa jestem, pamiętaj.

#37 Wrocunia

Wrocunia

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2381
  • Dołączył:  04 lut 2017
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.0 A
  • Imię:Monika
  • Skąd::Bydgoszcz
  • Płeć: Kobieta

Napisano 27 maj 2018 - 18:45

Szanuję Andrzeja, ale nie umiem tego robić..

#38 Wrocunia

Wrocunia

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2381
  • Dołączył:  04 lut 2017
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.0 A
  • Imię:Monika
  • Skąd::Bydgoszcz
  • Płeć: Kobieta

Napisano 27 maj 2018 - 18:51

Na telefonie chyba nie ma tej opcji :p

Załączone pliki



#39 chromek 1

chromek 1

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5156
  • Dołączył:  13 lip 2013
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD M
  • Imię:Krzysztof
  • Skąd::Zabrze
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 27 maj 2018 - 22:12

:bigmeen :kciuki  :kciuki  :kciuki  :kciuki  :kciuki  :kciuki  :kciuki jestem ciekaw jak długo ten troll, analfabeta z dwoma fakultetami tutaj zagości i kiedy mu słupki na forum opadną :sciana



#40 Wrocunia

Wrocunia

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2381
  • Dołączył:  04 lut 2017
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.0 A
  • Imię:Monika
  • Skąd::Bydgoszcz
  • Płeć: Kobieta

Napisano 27 maj 2018 - 22:30

Nie widzę tego, albo jestem zbyt głupia na to, kolejna osoba mi to tłumaczy, a ja tego tutaj nie widzę, jutro poszukam tego z ciekawości w wersji komputerowej, więcej już nie śmiecę w tym wybitnym temacie, co złego to nie ja, wiadomo. :bigmeen





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych