Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Pilot centralnego zamku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Balin

Balin

    PT Amateur

  • Użytkownicy
  • Posty: 19
  • Dołączył:  02 wrz 2018
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0
  • Imię:Mariusz
  • Skąd::Włocławek
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 02 wrzesień 2018 - 19:22

Witam wszystkich 

Jest to mój pierwszy post i nie wiem czy dobrze trafiłem jeśli nie proszę o wyrozumiałość Od miesiąca posiadam chrysler pt cruiser 2.0 rocznik 2001

Mam problem z pilotem centralnego zamka może i to głupia sprawa ale po wymianie baterii pilot przestał działać Przed wymiana baterii działał bardzo slabu tz tylko przy samochodzie bo z daleka wcale Po ponownym rozebraniu pilota zauważyłem ze jest tam tylko jeden styk do baterii minusowy Powinna być jeszcze jedna blaszka do plusa tak przynajmniej mi się wydaje Możliwie ze przy wymianie gdzieś ja zgubiłem Mógłbym prosić o jakieś fotki rozebranego pilota jak ma wyglądać Chyba ze to inna przyczyna 

Załączone pliki


Użytkownik Balin edytował ten post 02 wrzesień 2018 - 19:23

  • Bartosz84 lubi to

#2 andmis

andmis

    VIP

  • Moderator
  •      
  • Posty: 4970
  • Dołączył:  19 wrz 2010
  • Rok Produkcji:2003 LTD
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::DOA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 02 wrzesień 2018 - 19:30

Masz baterię odwrotnie założoną, obróć ją.



#3 andreeas7

andreeas7

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 16920
  • Dołączył:  03 lut 2010
  • Rok Produkcji:2020
  • Silnik:Jeep
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 02 wrzesień 2018 - 20:49

drugi pin to te 3 przelotki w płytce drukowanej o które opiera sie plus baterii : jednej CR2032 lub dwóch CR2016 



#4 Balin

Balin

    PT Amateur

  • Użytkownicy
  • Posty: 19
  • Dołączył:  02 wrz 2018
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0
  • Imię:Mariusz
  • Skąd::Włocławek
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 03 wrzesień 2018 - 10:12

Witam wszystkich 

Jest to mój pierwszy post i nie wiem czy dobrze trafiłem jeśli nie proszę o wyrozumiałość Od miesiąca posiadam chrysler pt cruiser 2.0 rocznik 2001

Mam problem z pilotem centralnego zamka może i to głupia sprawa ale po wymianie baterii pilot przestał działać Przed wymiana baterii działał bardzo slabu tz tylko przy samochodzie bo z daleka wcale Po ponownym rozebraniu pilota zauważyłem ze jest tam tylko jeden styk do baterii minusowy Powinna być jeszcze jedna blaszka do plusa tak przynajmniej mi się wydaje Możliwie ze przy wymianie gdzieś ja zgubiłem Mógłbym prosić o jakieś fotki rozebranego pilota jak ma wyglądać Chyba ze to inna przyczyna 


 

Witam wszystkich 

Jest to mój pierwszy post i nie wiem czy dobrze trafiłem jeśli nie proszę o wyrozumiałość Od miesiąca posiadam chrysler pt cruiser 2.0 rocznik 2001

Mam problem z pilotem centralnego zamka może i to głupia sprawa ale po wymianie baterii pilot przestał działać Przed wymiana baterii działał bardzo slabu tz tylko przy samochodzie bo z daleka wcale Po ponownym rozebraniu pilota zauważyłem ze jest tam tylko jeden styk do baterii minusowy Powinna być jeszcze jedna blaszka do plusa tak przynajmniej mi się wydaje Możliwie ze przy wymianie gdzieś ja zgubiłem Mógłbym prosić o jakieś fotki rozebranego pilota jak ma wyglądać Chyba ze to inna przyczyna 

 

Baterie to już na początku zmieniałem to tak to tak bo sam się pogubiłem jak maja być Problemem okazały się styki na płytce nie stykały się z bateria trochę ja zmodyfikowałem i teraz wszytko pięknie działa nawet zasięg się poprawił 

Także dzięki wielkie za podpowiedzi  :gt

Załączone pliki



#5 steryd

steryd

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 661
  • Dołączył:  22 sie 2018
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:1.6 m
  • Imię:maciej
  • Skąd::Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 04 wrzesień 2018 - 18:30

Przepraszam za off top. Może ktoś posiada obudowę pilota, albo przycisk z otwartą klodke





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych