Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


2.2crd słabe turbo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bezimienny Gość.SP_ID_ER_*

Bezimienny Gość.SP_ID_ER_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 19 wrzesień 2018 - 18:34

Witam, posiadam Pt z 2005 r. I zakupiłem go z uszkodzonym dolotem turbo( rura od intercoolera od strony paska osprzętu) objawy były takie iż mega kopcił na czarno i było słychać świst przy przyspieszaniu.Na dzień dzisiejszy została zamontowana nowa rura(kopcenie itp.ustalo) ale w momencie uruchomienia się turbo jest w tej chwili dużo słabszy niż wcześniej.Prosze o wyrozumiałość gdyż jest to mój pierwszy post i prosze ewentualnie o odpowiedz czy jest to normalne zjawisko.Z góry bardzo dziękuje za odpowiedzi.Pozdrawiam

#2 andreeas7

andreeas7

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 16918
  • Dołączył:  03 lut 2010
  • Rok Produkcji:2020
  • Silnik:Jeep
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 19 wrzesień 2018 - 18:45

nie jest normalne i nie moze byc słabszy jak turbina doładuje silnik ? - auto do podłączenie pod komputer i sprawdzenie parametrów ciśnienia doładowania i ciśnienia paliwa na szynie oraz informacji z przepływomierza jaki widzi wydatek powietrza w czasie pracy .



#3 Bezimienny Gość.SP_ID_ER_*

Bezimienny Gość.SP_ID_ER_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 19 wrzesień 2018 - 19:18

Dziękuje za odpowiedz.Jutro Podjade na kompa i dam znać czego się dowiedziałem.

#4 Bezimienny Gość.SP_ID_ER_*

Bezimienny Gość.SP_ID_ER_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 22 wrzesień 2018 - 07:03

Witam,jeździłem od mechanika do mechanika gdyż nikt nie wiedział jak patrzeć na parametry ( tylko brał pod uwagę błędy których nie było) Podjechałem na auto szrot i podstawilem przepływomierz i auto zbiera się teraz jakby dostało 40 koni więcej( przyzwyczajenie do wcześniejszego mulenia auta) w każdym razie temat do zamknięcia i bardzo dziękuje za pomoc.Pozdrawiam





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych