Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

PTClub to nie supermarket


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#1 morf

morf

    Znawca Tematu

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 1103
  • Dołączył:  22 sie 2012
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0 M
  • Imię:Marcin
  • Skąd::Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 25 wrzesień 2018 - 07:24

tak sobie ostatnio obserwuję forum pod kątem nowych użytkowników i jakoś strasznie mnie zaczęło to wkurzać. może mam menopauzę czy jakieś inne jesienne przesilenie ale słabe jest jak ktoś loguje się pierwszy raz i bez dzień dobry czy pocałujcie się w du..ę chce porady albo naklejki klubowej, na którą poniekąd jakoś trzeba by sobie zasłużyć. nie chodzi mi o testy wierności jak w klubach motocyklowych na amerykańskich filmach ale kurna , PTCLUB to nie supermarket. 

Skoro do działu technicznego potrzeba 50 postów lub darowizny to może do zdobycia naklejki też niech będzie jakieś minimum.

:angry:


Użytkownik morf edytował ten post 25 wrzesień 2018 - 07:27


#2 chromek 1

chromek 1

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5154
  • Dołączył:  13 lip 2013
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD M
  • Imię:Krzysztof
  • Skąd::Zabrze
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 25 wrzesień 2018 - 07:29

:kciuki



#3 Paweł PT GT Turbo

Paweł PT GT Turbo

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 233
  • Dołączył:  19 cze 2018
  • Rok Produkcji:brak
  • Silnik:brak
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Trzebinia
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 25 wrzesień 2018 - 07:46

Jestem za.... Nawet mi przez myśl nie przyszło żeby poprosić o naklejkę jako że jestem świeżakiem..... A ludzie którzy o 8 rano założyli konto już o 8:15 proszą o naklejkę klubową :/ PATOLOGIA :p 



#4 JeePiter

JeePiter

    VIP

  • Grafik PTClub
  •   
  • Posty: 2409
  • Dołączył:  24 maj 2014
  • Rok Produkcji:2012
  • Silnik:Jeep
  • Imię:Piotr
  • Skąd::Skąd chcę
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 25 wrzesień 2018 - 08:39

Marcin,dobrze prawisz

#5 Jędrek1947

Jędrek1947

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2168
  • Dołączył:  03 paź 2012
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:1,6
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::KALISZ
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 25 wrzesień 2018 - 08:55

Jestem ZA !!!



#6 andmis

andmis

    VIP

  • Moderator
  •      
  • Posty: 4957
  • Dołączył:  19 wrz 2010
  • Rok Produkcji:2003 LTD
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::DOA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 25 wrzesień 2018 - 09:37

Marcin,dobrze prawisz

 

 

To samo przyszło mi na myśl.



#7 Maja1313

Maja1313

    Kozak

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1423
  • Dołączył:  02 lut 2016
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0 M
  • Imię:Agata
  • Skąd::Gorzów Wlkp.
  • Płeć: Kobieta

Napisano 25 wrzesień 2018 - 12:59

W samo sedno

#8 leopaw

leopaw

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 2956
  • Dołączył:  02 lis 2008
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.2
  • Imię:Lech
  • Skąd::Lipno
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 25 wrzesień 2018 - 13:02

W mojej miejscowości jest 8 pt. na forum jestem ja i Darek . Z pozostałymi się spotykam rozmawiamy pomagamy sobie ale czy Oni w takim razie muszą koniecznie się logować pisać głupoty np. 50 postów aby coś dostać i reklamować nasz klub. Jeśli tak sympatyków też jakoś by trzeba było weryfikować a idąc za ciosem może i tych co nie wspierają Forum.



#9 morf

morf

    Znawca Tematu

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 1103
  • Dołączył:  22 sie 2012
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0 M
  • Imię:Marcin
  • Skąd::Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 25 wrzesień 2018 - 13:28

napisałem co mnie wkurza. oczywiście ostatnie słowo co do wlepek będzie miał ich szanowny twórca. czy odpowiedź na problem dostanie ten kto w pierwszym poście się jej domaga, zależy od nas. możemy przestrzegać zasad, możemy je naginać, możemy je znieść. ale klub to klub i jakiś reguł powinniśmy się trzymać.  

 

poza tym jeszcze taka rzecz:

- jestem sympatykiem Pt Cruisera bo jest piękny i chce mieć np. koszulkę z pitkiem - ok, zgadzam się z tym

- jestem sympatykiem PtClub.pl bo? - bo chcę mieć ich logo? w sumie nikogo nie znam ale fajnie mieć wlepkę klubu na klapie? a może my zjadamy koty i wcale nie tak fajnie identyfikować się z nami?


Użytkownik morf edytował ten post 25 wrzesień 2018 - 13:37

  • Dorka i Maja1313 lubią to

#10 Wrocunia

Wrocunia

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2380
  • Dołączył:  04 lut 2017
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.0 A
  • Imię:Monika
  • Skąd::Bydgoszcz
  • Płeć: Kobieta

Napisano 25 wrzesień 2018 - 14:39

Marcin, a z osobistego doświadczenia Ci powiem, że nie wszyscy klubowicze widzą w tym taki problem co my i nawet niektórzy się na mnie za to obrazili, daj se spokój bo niewarto.

Czas kupić grilla za 3 patyki, bo już naklejka nas nie wyróżnia z tłumu :haha

Użytkownik Wrocunia edytował ten post 25 wrzesień 2018 - 14:39

  • morf lubi to

#11 mittek

mittek

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 346
  • Dołączył:  09 lis 2014
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2,4 A
  • Imię:Mieczysław
  • Skąd::Kraków
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 25 wrzesień 2018 - 14:39

W mojej miejscowości jest 8 pt. na forum jestem ja i Darek . Z pozostałymi się spotykam rozmawiamy pomagamy sobie ale czy Oni w takim razie muszą koniecznie się logować pisać głupoty np. 50 postów aby coś dostać i reklamować nasz klub. Jeśli tak sympatyków też jakoś by trzeba było weryfikować a idąc za ciosem może i tych co nie wspierają Forum.

To popieram



#12 JeePiter

JeePiter

    VIP

  • Grafik PTClub
  •   
  • Posty: 2409
  • Dołączył:  24 maj 2014
  • Rok Produkcji:2012
  • Silnik:Jeep
  • Imię:Piotr
  • Skąd::Skąd chcę
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 25 wrzesień 2018 - 14:55

Problem tkwi w tym,ze jest zalożona grupa na fb, na ktorej to grupie wiele osób w bardzo niemiły sposób wyraża się na temat Klubowiczów i Klubu. W tej wlasnie grupie narodził sie problem-kilka osób chce miec na pitku naklejki klubowe,ale gardzą klubem. Ogłoszono tam konkurs na naklejkę grupową fb,ale kiepsko im to idzie. Pytanie-po cholerę naklejka PTClubu komuś,kto gardzi tym Klubem?

#13 leopaw

leopaw

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 2956
  • Dołączył:  02 lis 2008
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.2
  • Imię:Lech
  • Skąd::Lipno
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 25 wrzesień 2018 - 15:55

Olać gościa
Co innego jak się kogoś zna osobiście i jego podejście do tematu a co innego takiego z nikąd

#14 hencio

hencio

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 3349
  • Dołączył:  22 cze 2014
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2,429 A
  • Imię:DARIUSZ
  • Skąd::SZKLARKA RADNICKA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 25 wrzesień 2018 - 17:26

Problem tkwi w tym,ze jest zalożona grupa na fb, na ktorej to grupie wiele osób w bardzo niemiły sposób wyraża się na temat Klubowiczów i Klubu
Wiem coś na ten temat,Wyleciałem z ichniej strony za to że miałem odmienne zdanie od don krokodyla.

#15 MANDEY

MANDEY

    PT PRO

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 735
  • Dołączył:  13 sty 2013
  • Rok Produkcji:2006 Route 66
  • Silnik:2,2crd M
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::Zielona Góra
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 25 wrzesień 2018 - 18:19

Nie ma mnie na fb i dobrze mi z tym.

#16 andmis

andmis

    VIP

  • Moderator
  •      
  • Posty: 4957
  • Dołączył:  19 wrz 2010
  • Rok Produkcji:2003 LTD
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::DOA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 25 wrzesień 2018 - 19:31

Nie ma mnie na fb i dobrze mi z tym.

Ja też nie mam konta, i też mi z tym dobrze.



#17 dhmmac/Rumcia

dhmmac/Rumcia

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 3656
  • Dołączył:  31 sty 2015
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.4 M
  • Imię:Dorota
  • Skąd::Rumia
  • Płeć: Kobieta

Napisano 25 wrzesień 2018 - 21:04

Problem tkwi w tym,ze jest zalożona grupa na fb, na ktorej to grupie wiele osób w bardzo niemiły sposób wyraża się na temat Klubowiczów i Klubu. W tej wlasnie grupie narodził sie problem-kilka osób chce miec na pitku naklejki klubowe,ale gardzą klubem. Ogłoszono tam konkurs na naklejkę grupową fb,ale kiepsko im to idzie. Pytanie-po cholerę naklejka PTClubu komuś,kto gardzi tym Klubem?

problem w tym, że sporo osób, które tam trafiają w ogóle nie wie o co chodzi, i że tamta strona na FB nie ma nic wspólnego z ptclubem.

Ja osobiście z telefonu na stronę klubową wchodzę "od d..y strony" bo tamta jest mocniej osadzona?- nie wiem, nie znam się. Z kompa nie mam tego problemu.

I teraz jest tak- ktoś tam się znajdzie, odszuka że to pitki i chce być częścią społeczności. A raptem okazuje się, że to inna społeczność. 

Więc nie walmy ich tak od razu po głowach- co nie znaczy, że mają się od razu oklejać :blabla



#18 JeePiter

JeePiter

    VIP

  • Grafik PTClub
  •   
  • Posty: 2409
  • Dołączył:  24 maj 2014
  • Rok Produkcji:2012
  • Silnik:Jeep
  • Imię:Piotr
  • Skąd::Skąd chcę
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 25 wrzesień 2018 - 21:25

Dora,jestes na tamtej grupie,i dobrze wiesz,jak wyglądały rozmowy o naklejkach...w stylu:"chcialbym taką naklejke,ale nie chce rejestrowac sie,bo to elita,sekta,cwaniaki,etc" . Część chce naklejki zwiazane wyłacznie z tą grupą fb(ale nie mają takowych),ale część chce nasze klubowe,lecz bez bycia w Klubie,wiec co parę dni wpada tutaj"wyslannik",rejestruje sie i w pierwszym poście chce naklejkę klubową. Poniżej jedna z wypowiedzi w tej grupie na temat PTClubu

Załączone pliki



#19 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 25 wrzesień 2018 - 21:28

Umiłowani w PiTosławie PiTole i PiTolki... :d Powiem tak, mi się wydaje, że skoro mamy te swoje zasady (50 postów albo pomoc w utrzymaniu domeny) to chyba wystarczy, żeby jakoś ochronić swoją forumową prywatność, wiedzę, zasoby czy jak tam to nazwiemy. Poszczególne przypadki - żądania pomocy, klubowego emblematu czy wrzucenia ogłoszenia o sprzedaży w pierwszym poście zaraz po rejestracji to przypadki marginalne i możemy je rozwiązywać indywidualnie, dorywczo, ad hoc. Po co zatruwać sobie życie, denerwować się jakimś człowiekiem, nieznanym człowiekiem? Nie ma sensu kogoś wychowywać. Oczywiście zawsze zwracam uwagę (i nie tylko ja zresztą) gdy takie przypadki zaistnieją i w sumie sobie z tym radzimy. Co do Facebook'a. No niestety, dopóki "bliźniaczy" profil będzie istniał takie przypadki będą się zdarzać, ale nie będzie to trwało długo jeszcze, podobnie jak i Kordyla wcześniejsze forum. 



#20 dhmmac/Rumcia

dhmmac/Rumcia

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 3656
  • Dołączył:  31 sty 2015
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.4 M
  • Imię:Dorota
  • Skąd::Rumia
  • Płeć: Kobieta

Napisano 25 wrzesień 2018 - 21:38

Dora,jestes na tamtej grupie,i dobrze wiesz,jak wyglądały rozmowy o naklejkach...w stylu:"chcialbym taką naklejke,ale nie chce rejestrowac sie,bo to elita,sekta,cwaniaki,etc" . Część chce naklejki zwiazane wyłacznie z tą grupą fb(ale nie mają takowych),ale część chce nasze klubowe,lecz bez bycia w Klubie,wiec co parę dni wpada tutaj"wyslannik",rejestruje sie i w pierwszym poście chce naklejkę klubową. Poniżej jedna z wypowiedzi w tej grupie na temat PTClubu

zgadza się

 Ale zauważ, że nowi, którzy tam wchodzą nie muszą się identyfikować z tą wypowiedzią. 







Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych