Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

PTClub to nie supermarket


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#21 JeePiter

JeePiter

    VIP

  • Grafik PTClub
  •   
  • Posty: 2409
  • Dołączył:  24 maj 2014
  • Rok Produkcji:2012
  • Silnik:Jeep
  • Imię:Piotr
  • Skąd::Skąd chcę
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 25 wrzesień 2018 - 21:52

 Ale zauważ, że nowi, którzy tam wchodzą nie muszą się identyfikować z tą wypowiedzią.

nie muszą, ale sam widziałem tam kilkoro nowych, którzy dziwnym trafem od początku wiedzieli, że Klub to samo zło :)

Nie mam nic do tych ludzi.

Wkurza mnie jedynie fakt, że logo Klubu, z którym ja się identyfikuję chcą wozić na dupach swoich pitków ci, którzy mają ten Klub głęboko w dupie.

O, tyle :)



#22 dhmmac/Rumcia

dhmmac/Rumcia

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 3667
  • Dołączył:  31 sty 2015
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.4 M
  • Imię:Dorota
  • Skąd::Rumia
  • Płeć: Kobieta

Napisano 25 wrzesień 2018 - 22:14

A tu się akurat z Tobą zgodzę.



#23 Maja1313

Maja1313

    Kozak

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1423
  • Dołączył:  02 lut 2016
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0 M
  • Imię:Agata
  • Skąd::Gorzów Wlkp.
  • Płeć: Kobieta

Napisano 25 wrzesień 2018 - 22:20

Podsumowanie chyba jest krótkie np. jeżeli chodzę ,uczęszczam do danej szkoły to mam jej tarczę toleruje zasady itp. Jeżeli nie to nie i po co mi tarcza (wizytówka) szkoły która mnie nie dotyczy🤨🤔

Użytkownik Maja1313 edytował ten post 25 wrzesień 2018 - 22:22

  • indianer, morf i Krzyspit lubią to

#24 bax

bax

    Zwolennik

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 369
  • Dołączył:  28 lut 2015
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0 M + gazior
  • Imię:Piotr
  • Skąd::Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 25 wrzesień 2018 - 22:21

A ja zgadzam się z Morfem - " to nie supermarket"

Dlaczego nie możemy być "elitą" ? , to my utrzymujemy tę stronę i klub.

Nowych chętnie witamy , lecz do cholery niech się troszkę wykażą , przecież to nie są kosmiczne wymagania.

Ludzie w to forum włożyli swoją prace i czas - może by ktoś to docenił.

JePeter też ma racje  


  • morf lubi to

#25 leopaw

leopaw

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 2956
  • Dołączył:  02 lis 2008
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.2
  • Imię:Lech
  • Skąd::Lipno
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 26 wrzesień 2018 - 08:40

Muszę Wam podokuczać. Jak miłośnik PT może jeździć innym autem a już wiem kochasz jedną a ślub bierzesz z inną. Ok. To w ramach humoru . Ładny dzionek.



#26 chromek 1

chromek 1

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5156
  • Dołączył:  13 lip 2013
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD M
  • Imię:Krzysztof
  • Skąd::Zabrze
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 26 wrzesień 2018 - 18:29

Lesiu nie podniecaj się, :blabla  w twoim wieku to nie wskazane  :blabla



#27 Edysia

Edysia

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 6504
  • Dołączył:  02 wrz 2017
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2,4 A
  • Imię:Edyta
  • Skąd::Kraków
  • Płeć: Kobieta

Napisano 26 wrzesień 2018 - 18:51

powiem wam tak.... ja jako młoda stażem nie od razu miałam parcie na wlepkę, gdyż chciałam najpierw zobaczyć jak działa forum. Wożąc znak firmowy na kuprze to dla mnie nie tylko miłość do "Gustawa", ale także utożsamianie się z "wariatami" większymi lub mniejszymi którzy "Brać Naszą" na tym forum tworzą. Nie zawsze zgadzam się z tym co ludzie piszą, tez się spieramy, denerwujemy, ale staramy się wspierać w sposób lepszy lub gorszy. Nie raz po pierwszym spotkaniu tworzą się znajomości te krótsze i te dłuższe, ale zawsze jest z kim zamienić parę słów nie zawsze o PT. 

 

Dla mnie jak widzę kogoś z naklejką klubową to wiem że gdybym miała problem gdzieś w świecie to będzie starał się mi pomóc widząc, że to ktoś z "naszych", bo nie zawsze można liczyć na innych użytkowników PT (sami wiecie jak jest ze zwykłym machaniem na powitanie).

 

Dla mnie to nie jest lans- tylko wskazówka ze można na kogoś liczyć.

 

Ciszę się, że Was poznałam i z Wami jestem.


Użytkownik Edysia edytował ten post 26 wrzesień 2018 - 18:52


#28 Dorka

Dorka

    VIP

  • Administratorka
  •      
  • Posty: 7791
  • Dołączył:  14 mar 2012
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2,0 A Gaz
  • Imię:Dorota
  • Skąd::Kłodzko
  • Płeć: Kobieta

Napisano 26 wrzesień 2018 - 19:26

Może będzie "naszych" więcej i będzie można liczyć na wszystkich. Co za durne podziały, ludzie jeździmy takimi samymi autami, lubimy (kochamy) je, więc po co się dzielić.

#29 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 26 wrzesień 2018 - 19:38

Muszę Wam podokuczać. Jak miłośnik PT może jeździć innym autem a już wiem kochasz jedną a ślub bierzesz z inną. Ok. To w ramach humoru . Ładny dzionek.

Lesiu, muszę przyznać, że odebrałem Twój post w taki nie inny sposób, tzn. że skierowany jest między innymi do mnie - informuję, nie mam PiTola nie dlatego, że mi się nie podoba, ale z innych względów, o których nie będę się rozpisywał, bo to moja prywatna sprawa. Prawdę mówiąc, zaskoczyłeś mnie swoim wpisem. I nie będę marudził, że to forum miłośników marki a nie właścicieli, jak to już ktoś pisał... Prawdę mówiąc, nie mam pojęcia co chciałeś zasygnalizować swoim wpisem. Może napisz wprost, co?



#30 Maxilampus

Maxilampus

    Uzależniony

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 530
  • Dołączył:  19 lip 2018
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2.0
  • Imię:max
  • Skąd::Toronto
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 27 wrzesień 2018 - 13:43

Problem tkwi w tym,ze jest zalożona grupa na fb, na ktorej to grupie wiele osób w bardzo niemiły sposób wyraża się na temat Klubowiczów i Klubu. W tej wlasnie grupie narodził sie problem-kilka osób chce miec na pitku naklejki klubowe,ale gardzą klubem. Ogłoszono tam konkurs na naklejkę grupową fb,ale kiepsko im to idzie. Pytanie-po cholerę naklejka PTClubu komuś,kto gardzi tym Klubem?

Hmmmm Pejsbook?

Sa jeszcze takie zboki ktorzy biora udzial z  Pejsami i ich przydupasami  w donoszeniu na samych siebie ?

Slyszalem o roznych zboczeniach i wynaturzeniach..ale Pejsbook ??


Użytkownik Maxilampus edytował ten post 27 wrzesień 2018 - 16:34


#31 BOB

BOB

    Przedszkolak

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 94
  • Dołączył:  28 wrz 2012
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.4 Turbo cabrio
  • Imię:Robert
  • Skąd::Gliwice
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 27 wrzesień 2018 - 20:28

powiem wam tak.... ja jako młoda stażem nie od razu miałam parcie na wlepkę, gdyż chciałam najpierw zobaczyć jak działa forum. Wożąc znak firmowy na kuprze to dla mnie nie tylko miłość do "Gustawa", ale także utożsamianie się z "wariatami" większymi lub mniejszymi którzy "Brać Naszą" na tym forum tworzą. Nie zawsze zgadzam się z tym co ludzie piszą, tez się spieramy, denerwujemy, ale staramy się wspierać w sposób lepszy lub gorszy. Nie raz po pierwszym spotkaniu tworzą się znajomości te krótsze i te dłuższe, ale zawsze jest z kim zamienić parę słów nie zawsze o PT.

Dla mnie jak widzę kogoś z naklejką klubową to wiem że gdybym miała problem gdzieś w świecie to będzie starał się mi pomóc widząc, że to ktoś z "naszych", bo nie zawsze można liczyć na innych użytkowników PT (sami wiecie jak jest ze zwykłym machaniem na powitanie).

Dla mnie to nie jest lans- tylko wskazówka ze można na kogoś liczyć.

Ciszę się, że Was poznałam i z Wami jestem.


Super trafiłaś w "punkt". Chcemy zeby było fajnie życzliwie i serdecznie. 👍👍👍

#32 chromek 1

chromek 1

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5156
  • Dołączył:  13 lip 2013
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD M
  • Imię:Krzysztof
  • Skąd::Zabrze
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 27 wrzesień 2018 - 21:00

:yodarek o co chodzi z tym Włocławkiem hmm



#33 andmis

andmis

    VIP

  • Moderator
  •      
  • Posty: 4970
  • Dołączył:  19 wrz 2010
  • Rok Produkcji:2003 LTD
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::DOA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 27 wrzesień 2018 - 21:22

Ale się nakręcacie. Jedyny klub pt to tu i teraz. To co potem powstało,to tylko marna kopia oryginału.


  • Szymek_T lubi to

#34 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 27 wrzesień 2018 - 22:10

:yodarek o co chodzi z tym Włocławkiem hmm

Trochę źle napisałem, trochę źle zostałem zrozumiany. Chodziło mi tylko o to, że grupa powstała mniej więcej w czasach nieporozumień spotowych, ale jak napisał Andrzej, nie nakręcajmy się. Zaczęło się od naklejek a zaraz nowa wojna wybuchnie.  Nic się nie stało, mam nadzieję, że nikt nie będzie drążył tematu.



#35 morf

morf

    Znawca Tematu

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 1103
  • Dołączył:  22 sie 2012
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0 M
  • Imię:Marcin
  • Skąd::Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 28 wrzesień 2018 - 06:37

Nic się nie stało, mam nadzieję, że nikt nie będzie drążył tematu.

 

zakładając tema chciałem tylko podzielić się swoimi spostrzeżeniami. a teraz może faktycznie idzie to w złym kierunku. poruszane są kwestie gdzie jeszcze mnie i pewnie wielu innych nie było w klubie. trochę bez sensu. nakręcamy się niepotrzebnie, po co rozdrapywać.  



#36 Wrocunia

Wrocunia

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2381
  • Dołączył:  04 lut 2017
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.0 A
  • Imię:Monika
  • Skąd::Bydgoszcz
  • Płeć: Kobieta

Napisano 28 wrzesień 2018 - 11:35

To tak jeszcze w temacie samych naklejek :)

Załączone pliki



#37 jakub-1977

jakub-1977

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 322
  • Dołączył:  07 gru 2016
  • Rok Produkcji:2007
  • Silnik:2.2 CRD
  • Imię:Rafał
  • Skąd::Gołańcz
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 28 wrzesień 2018 - 14:01

Wszyscy tutaj na forum i na forum FB jesteśmy wielbicielami Pt więc po co te nerwy.



#38 PT Iśka

PT Iśka

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 310
  • Dołączył:  30 sie 2018
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2.0 A 141 LPG
  • Imię:Iza
  • Skąd::Poznań
  • Płeć: Kobieta

Napisano 28 wrzesień 2018 - 16:39

Ludzie ,tak czytam...sami się dzielicie. My z Krzyśkiem mamy Pitka od dwóch lat od tego czasu poznajemy Was w różnych okolicznościach osobiście , nawiązujemy przyjaźnie i nie patrzymy kto jest na fejsie a kto tu na forum . Prawda taka ,że połowa z nas jest tu i tu bo wszyscy kochamy Pitki i lubimy o nich rozmawiać nieważne gdzie. Jedziemy na zlot do Włocławka i na zlot do Kłodzka i dziwimy się ,że ktos bojkotuje jeden z nich ...widocznie ma swój powód.
Jedziemy spotkać się z Wami , Ludźmi,kierowcami i miłośnikami naszych Super Autek . Tak naprawdę mamy głęboko w d...,że ktoś się kłóci o naklejki 😃
Nie czuje się elitą będąc na forum a zamieszczając fotke na fejsie cieszę się ,że się innym podoba.
Czuje się Inna i wyróżniona tylko z powodu posiadania Pitola .Amen.
Miłego weekendziku 🧡
  • kade i Szymek_T lubią to

#39 kade

kade

    VIP

  • Moderator
  •   
  • Posty: 8002
  • Dołączył:  18 mar 2013
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:1.6 M Gaz
  • Imię:Darek
  • Skąd::Lubuskie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 28 wrzesień 2018 - 18:41

My z Krzyśkiem mamy Pitka od dwóch lat od tego czasu poznajemy Was w różnych okolicznościach osobiście , nawiązujemy przyjaźnie i nie patrzymy

Tej.Te przyjaźnie to fajne są :piwo
  • PT Iśka lubi to

#40 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 28 wrzesień 2018 - 19:23

Ludzie ,tak czytam...sami się dzielicie. My z Krzyśkiem mamy Pitka od dwóch lat od tego czasu poznajemy Was w różnych okolicznościach osobiście , nawiązujemy przyjaźnie i nie patrzymy kto jest na fejsie a kto tu na forum . Prawda taka ,że połowa z nas jest tu i tu bo wszyscy kochamy Pitki i lubimy o nich rozmawiać nieważne gdzie. Jedziemy na zlot do Włocławka i na zlot do Kłodzka i dziwimy się ,że ktos bojkotuje jeden z nich ...widocznie ma swój powód.
Jedziemy spotkać się z Wami , Ludźmi,kierowcami i miłośnikami naszych Super Autek . Tak naprawdę mamy głęboko w d...,że ktoś się kłóci o naklejki
Nie czuje się elitą będąc na forum a zamieszczając fotke na fejsie cieszę się ,że się innym podoba.
Czuje się Inna i wyróżniona tylko z powodu posiadania Pitola .Amen.
Miłego weekendziku

Iśka....

 

 

Wzajemnie, miłego weekendziku. :)

PS.

Daj się czasem ludziom podroczyć ;) Tak już z ludźmi jest. Nie da się zrobić tak, żeby wszyscy myśleli tak samo. A sprawa i tak sama ucichnie.







Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych