Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Na sprzedaż PT 2,0 limited edition 2001 rok


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ICE logistyka

ICE logistyka

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 177
  • Dołączył:  27 lis 2017
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Irek
  • Skąd::gorzów wlkp
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 11 październik 2018 - 11:55

Pojazd sprowadzony z Niemiec w zeszłym tygodniu , jest po opłatach celnych.

Wersja Limited Edition więc posiada jakieś wyposażenie typu klimatyzacja , szyberdach , elektryczne otwierane szyby 4 , podgrzewane fotele , elektr. regulowane lusterka ,centralny zamek , dwa klucze z pilotami , skórzaną tapicerkę w doskonałym stanie bez przetarć , nowe opony , felgi chrom .

Przebieg 253 tys. km , zawieszenie idealne bez stuków , puków itp. Wnętrze czyste . Stan blacharski ogólnie też bez większych zastrzeżeń .

Pojazd posiada kilka drobnych wad :

- nie działa wskażnik paliwa ( w teście zegarów działa)

- lewy przedni błotnik przetarty ( tak jak na fotce )

- brak półki bagażnika

Co do ceny to oczywiście trudno określić jaką przedstawia dla fachowców z forum . Wcześniejsze moje pojazdy sprzedały się w cenach zbliżonych do moich oczekiwań . 

Myślę że kwota 7900,00 od której byśmy zaczęli negocjacje to dobry pomysł bo znając już i doświadczając opinii trzech Panów z forum :) cena ostro poleci w dół roztrzaskując się o bruk jak grecki talerz :) 

Ale co tam....zaryzykuję :) 

Pozdrawiam i zapraszam chętnych do kontaktu telefonicznego , priv lub na pocztę mailową .

tel 721 572 083 

email irek.dubiec@vp.pl

 

Załączone pliki



#2 ICE logistyka

ICE logistyka

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 177
  • Dołączył:  27 lis 2017
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Irek
  • Skąd::gorzów wlkp
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 13 październik 2018 - 10:38

W opisie wyposażenia wprowadziłem Was w błąd. Oczywiście entuzjaści PT znają temat ale ogłoszenie może czytać osoba która zaczyna przygodę z Pitkiem. Napisałem że auto ma skórzaną tapicerkę. Dodam więc że w tym pojeżdzie jest typowo" Amerykańska skóra" , którą to nasi zamorscy przyjaciele pozyskują z plastikowej krowy. Pozdrawiam.....



#3 ICE logistyka

ICE logistyka

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 177
  • Dołączył:  27 lis 2017
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Irek
  • Skąd::gorzów wlkp
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 03 listopad 2018 - 15:30

W związku z tym iż Niemiec nie dosłał nam dokumentów potwierdzających wymianę rozrządu , w tym tygodniu wymieniliśmy go sami aby kupujący miał pewność iż mechanicznie pojazd jest perfekcyjny i nie wymaga żadnego wkładu finansowego..



#4 Eleeri

Eleeri

    Uzależniony

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 579
  • Dołączył:  17 sie 2016
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2.0 A
  • Imię:Joanna
  • Skąd::stolica Podhala:)
  • Płeć: Kobieta

Napisano 03 listopad 2018 - 22:01

Ale śliczny!

I te opony... i ten kolorek ( hmm, takiego w sumie nie widziałam)

Fajny, ale chyba manualny, nie?

 



#5 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 06 listopad 2018 - 21:57

Mam prośbę do dwóch "wojowników" - wyluzujcie troszkę, bo tak z boku patrząc to oboje macie z czym wyluzować. Jesteśmy przecież dorośli, a takie kłótnie, z takimi tekstami nie przystoi Panowie. Żeby oczyścić atmosferę na razie ukrywam niektóre posty, później je usunę. Pozdrawiam i jednego i drugiego. :kwiatek


  • Maja1313 lubi to



Podobne tematy Zwiń

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych