Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


"Mikro" biogazownia

szukam wspólnika

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

#21 Bezimienny Gość.pkorol_*

Bezimienny Gość.pkorol_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 11 listopad 2018 - 22:22

Super dzięki za informację, czyli utylizacja odpadków kosztuje ciebie 160 zł miesięcznie? A ile odpadów 3 kategorii produkujesz w ciągu miesiąca? Czy korzystasz z gazu. Czy masz miejsce na sali lub przed restauracją na kwietnik o wymiarach paleto pojemnika i walorach edukacyjni-atakcyjnych? Pośród egzotycznych roślinek mógłbyś hodować szczypiorek i takie tam.


Mogę też dorzucić lampy gazowe (zasilane gazem) lub kominek gazowy o nie spotykanym klimacie:). Za kominek będę musiał policzyć ale wygląda o wiele atrakcyjniej niż tradycyjny, szczęka opadnie twojej konkurencji. Mnie opadła gdy jeden z moich klientów się pochwalił nowym nabytkiem. I to wszystko będzie ci kosztowało 50% od wydatków na śmieci 3 kategorii.

Takie coś:

 

1437573511_Kominki-nowoczesne-trzy-szyby


Użytkownik pkorol edytował ten post 11 listopad 2018 - 22:31


#22 steryd

steryd

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 661
  • Dołączył:  22 sie 2018
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:1.6 m
  • Imię:maciej
  • Skąd::Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 11 listopad 2018 - 22:33

Super dzięki za informację, czyli utylizacja odpadków kosztuje ciebie 160 zł miesięcznie? A ile odpadów 3 kategorii produkujesz w ciągu miesiąca? Czy korzystasz z gazu. Czy masz miejsce na sali lub przed restauracją na kwietnik o wymiarach paleto pojemnika i walorach edukacyjni-atakcyjnych? Pośród egzotycznych roślinek mógłbyś hodować szczypiorek i takie tam.

miejsca mam dużo... Tylko sanepid nie pyta o to.
Jeszcze raz powtarzam że kiedyś był wymogiem młynek w zalewie i mogłeś wszystko tam mielić.
Teraz musisz mieć podpisane umowy z koncesjonowanymi odbiorcami na różne odpady. Nawet jak pracownik nie zje całego obiadu to musi wyrzucić resztki do innego kosza niż te z sali. Bo co innego są odpady z działalności, a co innego z pozyskania jej. A pracownik pozyskuje....
Więc to inny kosz. Sorry , ale jak mówiłem wcześniej. Za odpady kiedyś nie trzeba było płacić nic. Bo formy które odbierały i tak je przetwarzają i sprzedają, więc się cieszyły że sortujesz. Teraz sortujesz i jeszcze musisz się prosić o odbiór..
Tak sobie wymyślili robienie kasy na ekologii. A koncesję mają tylko nieliczni...

#23 Bezimienny Gość.pkorol_*

Bezimienny Gość.pkorol_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 11 listopad 2018 - 22:47

Tak postępujesz bo taką farmę wyzyskiwania Kowalskiego wymyślili bo nie było alternatywy. Teraz będziesz ją miał, ty decydujesz albo nadal dasz się doić albo będziesz wrzucał resztki jedzenia do "kominka" lub "kwietnika". Moja instalacja będzie całkowicie legalna, cześć przypisów istnieje, reszty brak, bo brak takich mikro instalacji. Nikt nie będzie wymyślał przepisów do nie istniejących gałęzi gospodarki. Proste jak budowa cepu.



#24 steryd

steryd

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 661
  • Dołączył:  22 sie 2018
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:1.6 m
  • Imię:maciej
  • Skąd::Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 11 listopad 2018 - 22:58

Powiem tak. Jak nie zglosisz się do sanepidu to nie będzie ciebie kontrolował. Bo nie może kontrolować placówki której niema. Jak ktoś się zatruje to przyjdą i będą chcieli wszystko..... Jak nie masz to prawnik poszkodowanego cię zniszczy. I nie ja decyduję tylko są przepisy unijne. Powiem więcej, nawet nie możesz kupić produktów gdzie chcesz. Musi być dostawca z kwiatami i jeszcze musi być odpowiednio przewiezione.... Nawet jak zamawiasz pizzę to musi być odpowiedni samochód i warunki.

Użytkownik steryd edytował ten post 11 listopad 2018 - 23:01


#25 Bezimienny Gość.pkorol_*

Bezimienny Gość.pkorol_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 12 listopad 2018 - 20:42

Witam, dla wszystkich zainteresowanych tematem, polecam relację posiadacza biogazowni o pojemności 1m3.

http://wiatraki.memu....php?f=24&t=224

 

A tu wyczerpujący temat artykuł: http://www.gospodarz...ikrobiogazownie



#26 ICE logistyka

ICE logistyka

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 177
  • Dołączył:  27 lis 2017
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Irek
  • Skąd::gorzów wlkp
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 13 listopad 2018 - 14:33

Witaj, wcale się nie dziwię twojemu oburzeniu. Bo""niestety gdy wprowadzę moje biogazownie na rynek, to takie "roztrwaniacie" energii jak ty (za przeproszeniem) zostaną bez pracy. Mnie nie, Kowalskiemu też nie-nie opłaca się mieć na podwórku takiej biogazowni. Rządu i narodu się opłaca, bo takie przewoźniki biomasy (mam na myśli biomasę produkowaną w miastach, nie wiem jaką się zajmujesz pewnie rolniczą. Ale jeżeli zbierasz też trawę z gospodarstw domowych, to już możesz zaciąć załamywać ręce, bo świadomy Kowalski (gdy się dowie jaką kasiorę ciepiesz zabierając od niego pięknie pociętą trawkę, "za darmo" nic tylko wrzucić do bioredaktora i skonsumować zyski), żadnej trawy już za darmo nikomu nie odda a wrzuci ją do mojej biogazowni:)). Właśnie takim "śmieciarzom" w pozytywnym tego słowa znaczeniu mam zabrać zyski i pokryć koszta utrzymania moich biogazowni. Sprzedaż biomasy za granicę uważam za rzecz wręcz skandaliczną, bo pod pozorem śmieci wywozi się gaz który jest strategicznym produktem krajowym i bezpieczeństwem energetycznym kraju. Dla tego ustawy OZE w tak zagmatwanym stanie, by można było zasilać Niemiecką gospodarkę w darmowe paliwo i odkupować od nich energię elektryczną którą oni wyprodukują łaskawie z naszych śmieci. Proszę tu nie wciskać sloganów o ochronie środowiska. Jak pokazuje praktyka ci którzy krzyczą o tym najwięcej kierują się wyłącznie własnymi zyskami.

Nie myślałem o środowisku gdy wywalałem alternator z mojego samochodu, dzięki czemu spalam o litr benzyny mniej. Nie myślałem też o ekologii montując piec gazowy, sąsiedzi przychodzili i wręcz namawiali bym tego nie robił, bo węglem taniej! A wyszło taniej gazem:). Mój dom ogrzewa również słoneczko i wcale nie chodziło mi o środowisko gdy zainstalowałem DWA GWC ewenement w budownictwie, bo ludzie mają po jednej sztuce. Zapewniam cię, że wcale mnie zależało na środowisku a wyszło, że jestem pionierem i gram w zielone na maksa. A ty co zrobiłeś dla środowiska na którym tak ci zależy? Zbudowałeś wielkie biogazownie które trzeba zaopatrywać w surowce wożąc przez setki kilometrów surowce? Nic nie powiem o obciążeniu jakie wywiera na środowisko taki moloch, bo. Ile trzeba nakarmić urzędników którzy wydają przeróżne zgody i certyfikaty by możno było uruchomić taką biogazownię. Trzeba ukrócić złota żyłę i oddać Kowalskiemu co mu się należy po prawu własności, bo to jego śmieci z których morze czerpać zyski. Lobbujecie wszytko cokolwiek zagraża żyrowaniu na Kowalskim. Nie mam racji? Dla czego małe biogazownie wyjęte z obrotu prawnego? Nie będę brnął w szczegóły podam pierwszy z rzędu przykład, wielki moloch (biogazownia) ma certyfikat na nawóz a taka sama mini biogazownia nie morzę takiego certyfikatu uzyskać więc nie może go dalej sprzedać. I tak było że wszystkim. Nie wiem czy coś się zmieniło bo nie monitoruję tego wątku.

Reasumując dzięki takim i im podobnym Kowalskiemu zostaje tylko:  Więcej gazu napierdzi sobie po grochówce. Dobrze wiesz o czym mówię skoro tyle życzysz biednemu Kowalskiemu.

 

Krótko odpowiedz na pytanie ...co Ty chcesz sprzedać ?

Chce udostępnić nieodpłatnie (chyba umiesz czytać ze zrozumieniem, pisałem wyłącznie o wypożyczalniach. Trzeba być głupim by sprzedać kurę niosącą złote jaja)) każdemu Kowalskiemu MINI BIOGAZOWNIE O POJEMNOŚCI BIOREAKTORA 1M3 "o zerowym obciążeniu środowiskowym".

 

Odstawiłem na razie kwestie techniczne na bok. Złożyłem ofertę kilku producentom biogazowni czekam na odpowiedź. Zająłem się strategią i oto ci mi wyszło. Oprócz zasadniczej działalności (produkcja i wypoczwarzanie). Trzeba będzie uruchomić drugą gałąź promocyjne-edukacyjną. Czyli zbiornik będzie ubrany w system rur w których będą hodowane wodne lilie afrykańskie (jakoś tak), będą zasilane bezpośrednio nawozem z biogazowi filtrując wodę z osadu. Ponieważ moje biogazownie  jak wspominałem wyżej będą mobilne i autonomiczne to można będzie je instalować dosłownie wszędzie w szkołach, urzędach na placach. Byłaby to dobra promocja idei życia zgodnie z naturą. Chińczycy na przykład od tysięcy lat produkują biogaz. A Polacy znowu na końcu łańcucha, nawet własnych śmieci im nie wolno przetwarzać. Brytyjczycy obliczyli, że bogazownie mogą zastąpić na wyspach 17% paliw (benzyna, ropa). Ile biogazowni którymi dysponuje Polska (40 szt) mogą zastąpić cokolwiek. Śmiech na sali. Gaz ze śmieci morze zastąpić gaz od ruskich i nowego lobbisty jakim się stają stany. Zamiast inwestować w Kowalskiego inwestują w Trampa. Ekonomiczna paranoja.

 

Co do ceny, pytałeś, dostałeś odpowiedź, coś nie pasuje. Mam kuźwa przeprowadzić analizę rynku i w du.. pocałować by zwrócił łaskawie na mnie swoją inwestorską uwagę? Nie tylko ty pytałeś o zyski i prognozę rynkową, każdemu zadawałem takie same pytanie: ile chcesz zarobić. Nikt nie był w stanie odpowiedzieć na to pytanie. No to co z was za inwestorzy? Jeżeli ja nie mogę osiągnąć 100% zysków nie inwestuję.

Obliczasz cenę moich biogazowni posługując się nieudanym przykładem dwóch beczek hinduskich z pod oleju. Tak sobie wyobraź te dwie beczki stojących po środku rynku w Krakowie i coś tam produkujących, nie możesz? tak i ja nie mogę. A moje biogazownie będą stały i cieszyły oko turystów, bo nie wszyscy myślą i żyją prymitywnie:)

"Trawę zabieram rolnikom za darmo "......Po pierwsze nie trawę , tylko siano . Po drugie nie dość że ładnie skoszone to jeszcze sprasowane czy zbelowane , jak wolisz. Po trzecie , znasz rolnika co rozdaje je za darmo ? Podaj namiary ...........



#27 Bezimienny Gość.pkorol_*

Bezimienny Gość.pkorol_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 13 listopad 2018 - 18:08

Witam, od kiedy to gospodarstwo domowe Kowalskiego stało się rolniczym zagłębiem? Chyba napisałem nie wyraźnie, pisałem o trawie z trawników przydomowych. Ale dobrze mi się trafiłeś, bo ciekawy jestem po ile sprzedają kiszonkę? Szukałem w ogłoszeniach taniej niż o ile się nie mylę 300 zł za belę nie znalazłem.



#28 ICE logistyka

ICE logistyka

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 177
  • Dołączył:  27 lis 2017
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Irek
  • Skąd::gorzów wlkp
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 14 listopad 2018 - 08:15

Witam, od kiedy to gospodarstwo domowe Kowalskiego stało się rolniczym zagłębiem? Chyba napisałem nie wyraźnie, pisałem o trawie z trawników przydomowych. Ale dobrze mi się trafiłeś, bo ciekawy jestem po ile sprzedają kiszonkę? Szukałem w ogłoszeniach taniej niż o ile się nie mylę 300 zł za belę nie znalazłem.

Jak w każdym biznesie cenę kształtuje rynek i zapotrzebowanie. Na terenach gdzie istnieją producenci wykorzystujący siano do produkcji np. paszy czy pelletu do spalania cena jest inna. I na terenach posuchy inwestycyjnej będzie inna. Ot po prostu. A kiszonka to zupełnie inny temat. 

Ponawiam pytanie . Co Ty chcesz sprzedać za 10 tys. pln i potem brać rocznie 6 tys pln za obsługę urządzenia ? Nie potrzebuję Twojego pośrednictwa przy zakupie kominka z internetu . Mnie interesuje Twoje urządzenie o poj. 1m3 , które po 5 tyg. wyprodukuje gaz na którym zagotuję czajnik wody. Jaki jest sens tej inwestycji , finansowy , ekologiczny , życzeniowy ,kaprysowy...jaki ?????? Cały czas podajesz nieprawdziwe informacje i zakrzywiasz rzeczywistość. A pytanie jest tak oczywiste i proste że już prościej się nie da. 



#29 Bezimienny Gość.pkorol_*

Bezimienny Gość.pkorol_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 14 listopad 2018 - 19:52

Żartobliwie: " A skubany, obcykany jesteś:)".

" I na terenach posuchy inwestycyjnej będzie inna" Czemu tak jest, ze bieda przyciąga biedę a piniąz jeszcze większą kasę?

Pytałeś co chce sprzedać emerytom to ci odpowiedziałem. Co chcesz sprzedać - komu? Określ odbiorcę, bo to nie kubik Rubika tylko urządzenie o wielorakich możliwościach. Oprócz czajnika moje ogniwa paliwowe mogą na przykład zasilać kominek:). Kto powiedział, że po 5ciu tyg. Moje ogniwa paliwowe, UPSy czy cokolwiek jeszcze będą działały od zaraz. Widzisz tylko wierzchołek góry lodowej który z twojej perspektywy wygląda jak baniak 1m3-go a z mojej jako filar w bezpieczeństwie energetycznym kraju. Zaledwie 12 milionów ogniw wyprodukują tyle gazu ile zużywa Polska w ciągu miesiąca. I to dopiero 1 setna procenta od tego gazu co się marnuje na wysypiskach-jakoś tak. Co jet leprze wspierać rosję kupując ich gaz czy Kowalskiego który sam sobie ten gaz wyprodukuje? 



#30 Bezimienny Gość.pkorol_*

Bezimienny Gość.pkorol_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 14 listopad 2018 - 20:58

nieprawdziwe informacje i 

Jeżeli chcesz dalej dyskutować to wytłumiać się z bezpodstawnych oskarżeń i dalej się trzymaj w granicach przyzwoitości i taktu.



#31 ICE logistyka

ICE logistyka

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 177
  • Dołączył:  27 lis 2017
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Irek
  • Skąd::gorzów wlkp
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 listopad 2018 - 09:20

Jeżeli chcesz dalej dyskutować to wytłumiać się z bezpodstawnych oskarżeń i dalej się trzymaj w granicach przyzwoitości i taktu.

O nic Cię nie oskarżam , tylko potwierdzam nieprawdziwość informacji jakie podajesz . Zaczynając od TOI TOI których koszty wynajmu i obsługi podajesz z głowy. Nikt nie oddaje siana ani kiszonki za darmo. śmiem twierdzić iż o biznesie biopaliwowym wiedzę masz raczej teoretyczną , ja jestem praktykiem z wieloletnim doświadczeniem .O trawie z przydomowego trawnika nie rozmawiam albowiem to temat spoza moich zainteresowań ekonomiczno-biznesowych. Piszesz o niezwykłych możliwościach swojego urządzenia , a nie wiesz jaki jest sens ekonomiczny aby w nie zainwestować. Pytam co chcesz sprzedać...to wklejasz fotkę kominka który sam mogę kupić i link do kogoś kto zrobił takie urządzenie i produkuje gaz który wystarcza na zagotowanie czajnika po pięciu tygodniach fermentacji. Tak mógłbym komentować zdanie po zdaniu które kreślisz w swoich postach . A teraz do rzeczy.....twierdzisz że jesteś fachowcem w dziedzinie budowy mikro biogazowni . Ok....ja jestem tym zwykłym Kowalskim którego chcesz uratować przed machiną koncernów i wyzyskiwaczy. Proszę wiec grzecznie napisz co chcesz sprzedać za 10 tys. Jaką ma wydajność to urządzenie . Ile w ciągu roku zaoszczędzę , jak przyczynię się do ochrony środowiska i daj mi na to pisemną gwarancję. Pozdrawiam



#32 Bezimienny Gość.pkorol_*

Bezimienny Gość.pkorol_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 15 listopad 2018 - 18:22

Witam, gdzie nieprawdziwe informacje? Wynajem toitoi, mam podać link do forum na którym zaciągnąłem  informacje. I co to da, w jakim miejscu będę miał satysfakcję?

Nalegam na sprostowaniu. Niema zgody na oskarżanie mnie o kłamstwo.



#33 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 15 listopad 2018 - 19:30

Jeżeli nie wyluzujecie Panowie to zamykam ten wątek. Proszę omawiać swoje biznesy na priv. O ile przez moment dyskusja, temat był ciekawy, zaczyna zmierzać nie w tę stronę. Mogę zrozumieć, że to dział off topic, ale spokojnie możecie to sobie załatwić we dwójkę, bo boje się, że może z tego powstać jakaś gównoburza. Pozdrawiam.


  • Szymek_T lubi to

#34 ICE logistyka

ICE logistyka

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 177
  • Dołączył:  27 lis 2017
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Irek
  • Skąd::gorzów wlkp
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 16 listopad 2018 - 08:54

Witam, gdzie nieprawdziwe informacje? Wynajem toitoi, mam podać link do forum na którym zaciągnąłem  informacje. I co to da, w jakim miejscu będę miał satysfakcję?

Nalegam na sprostowaniu. Niema zgody na oskarżanie mnie o kłamstwo.

Nie interesuje mnie wiedza którą zdobywasz na forach , tylko faktyczne dane które podajesz jako fakty. Ale zostawmy to....odpowiedz na pytanie które zadałem , ja Kowalski .


Jeżeli nie wyluzujecie Panowie to zamykam ten wątek. Proszę omawiać swoje biznesy na priv. O ile przez moment dyskusja, temat był ciekawy, zaczyna zmierzać nie w tę stronę. Mogę zrozumieć, że to dział off topic, ale spokojnie możecie to sobie załatwić we dwójkę, bo boje się, że może z tego powstać jakaś gównoburza. Pozdrawiam.

Gównoburza.... :kciuki Lepiej bym nie nazwał zjawiska które zachodzi w biogazowniach.........Pozdrawiam



#35 Bezimienny Gość.pkorol_*

Bezimienny Gość.pkorol_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 16 listopad 2018 - 20:50

https://www.elektrod...563908#17563908



#36 ICE logistyka

ICE logistyka

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 177
  • Dołączył:  27 lis 2017
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Irek
  • Skąd::gorzów wlkp
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 18 listopad 2018 - 13:16

Niech cytat z twojego posta będzie odpowiedzią na moje pytania......".Niestety jest to pomysł oryginalny więc niema skąd zaczerpnąć informacji i podpatrzyć jak to ma działać. Dla tego zapraszam do dyskusji wszystkich. Z góry dziękuję za uwagi i rady. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania...."  I tym kończę zainteresowanie tematem . Pozdrawiam i życzę zdrowia...



#37 Bezimienny Gość.pkorol_*

Bezimienny Gość.pkorol_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 18 listopad 2018 - 21:56

Dziękuję. Zastanawiające jest to, że żaden producent biogazowni w Polsce nawet nie potwierdził otrzymania zapytania ofertowego na temat możliwości podjęcia produkcji moich mikrobiogazowni. Natomiast Ukraińcy się zainteresowali i już chcą podpisać umowę. Próbujemy dopracować szczegóły by wycenić pierwszy etap czyli ile będzie kosztowała budowa prototypu. Pozwolę sobie przytoczyć ich odpowiedź w całości: 

Здравствуйте мы рассмотрели ваши требования к Био газовой установке.

Объем 1м.куб, полностью автоматизированный процес + возможность контроля за технологическим процессом.Через интернет.
Для окончательного согласования условий изготовления, последующей установки, запуска и настройки, а также условия оплаты.Предлагаем приехать вам во Львов, или Одессу. Здесь мы обговорим окончательные условия, заключим договор, после чего начнем производство установки. Если у вас есть другие предложения напишите мы готовы их рассмотреть.
 С уважением генеральный директор МПО"Новый Мир-Украина" Михаил Иванов.
 
Dobra wiadomość, wygląda na to, że Kowalskiemu nic nie będzie kosztować wypożyczenie biogazowni.

 



#38 Bezimienny Gość.pkorol_*

Bezimienny Gość.pkorol_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 19 listopad 2018 - 07:58

Zastanawiałem się jak wprowadzić do obiegu latarnię gazową. Niema chyba sensu stawiać nowych latarni obok elektrycznych. Latarnie też muszą się "widzieć" czyli jak zabraknie gazu latarnia elektryczna przyjmie pałeczkę. Co powiecie na: Brązowy wąż oplatający latarnię (do wysokości 2-3 metry) elektryczna i połykający jajo? Czy na forum są uzdolnione plastycznie, ciekawy jestem jak by to mogło wyglądać na papierze



#39 Al Capone

Al Capone

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 974
  • Dołączył:  04 wrz 2016
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6
  • Imię:Al
  • Skąd::się tu wziąłem?
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 19 listopad 2018 - 11:36

Zastanawiałem się jak wprowadzić do obiegu latarnię gazową. Niema chyba sensu stawiać nowych latarni obok elektrycznych. Latarnie też muszą się "widzieć" czyli jak zabraknie gazu latarnia elektryczna przyjmie pałeczkę. Co powiecie na: Brązowy wąż oplatający latarnię (do wysokości 2-3 metry) elektryczna i połykający jajo? Czy na forum są uzdolnione plastycznie, ciekawy jestem jak by to mogło wyglądać na papierze

 

Ja jestem uzdolniony plastycznie (poziom Michała Anioła i Fidiasza). Ostatnio np zrobiłem reaktor jądrowy z klocków lego i zamontowałem go do PT Cruisera.  Mam zamiar polecieć nim na marsa. Czy możesz mi podpowiedzieć od czego mam zacząć przygotowania?


Użytkownik Al Capone edytował ten post 19 listopad 2018 - 11:40


#40 kuba_p

kuba_p

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 3309
  • Dołączył:  26 maj 2015
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Sławek
  • Skąd::Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 19 listopad 2018 - 16:15

Ja jestem uzdolniony plastycznie (poziom Michała Anioła i Fidiasza). Ostatnio np zrobiłem reaktor jądrowy z klocków lego i zamontowałem go do PT Cruisera.  Mam zamiar polecieć nim na marsa. Czy możesz mi podpowiedzieć od czego mam zacząć przygotowania?


Najlepiej od wizyty u psychiatry :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych