Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

witam problem z oswietleniem deski


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 prezes102

prezes102

    Nowy użytkownik

  • Użytkownicy
  • Posty: 1
  • Dołączył:  29 gru 2009
  • Rok Produkcji:0

Napisano 06 styczeń 2010 - 22:23

Witam mam problem z oswietleniem deski wszystko gasnie po ok 5 minutach tzn zegary i oswietlenie wewnetrzne ale samochod chodzi,niewiem od czego o sie mogło stac autko stało z 2 miesiace,dorobiłem sobie włacznik do swiatła przeciwmgielnego podłaczajac pod skrzynke bezpiecznikow do plusa ale wszystko było ok a teraz nic ciemnosc.Moze Ktoś juz miał taki problem pozdrawiam i czekam na odpowiedz

#2 Docentgood

Docentgood

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 247
  • Dołączył:  22 lut 2010
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.2 CRD Limit
  • Imię:Robert

Napisano 06 marzec 2010 - 20:03

Kolego! Sprawdz bezpieczniki a przedewszystkim przyczyna tej awari jest nadpalony przekaznik na 100% nadpalil sie poniewaz jak sam powiedziales zamontowales dodatkowy przelacznik lecz nie prawidlowo go podpioles pod plus. Sprawdz pod jaki bezpiecznik podlaczyles kabel i w ten sposob bedziesz wiedzial za jaki przekaznik sie zabrac. Np. jak podpioles pod swiatla to musisz wymienic przekaznik od swiatel. Mysle ze podpowiedzialem Ci jak sprawdzic Pozdro! :glupek

#3 asiaikrzyś

asiaikrzyś

    Nowy użytkownik

  • Użytkownicy
  • Posty: 13
  • Dołączył:  06 mar 2010
  • Rok Produkcji:0

Napisano 13 marzec 2010 - 11:26

Mam problem z oświetleniem zegarów. Kupiłem pita niedawno i po włączeniu świateł zapala się tylko prędkościomierz i to tylko do połowy. Czy to przepalone żarówki, a może przekaźnik, a może trzeba coś wcisnąć lub pokręcić. Na razie jeżdżę po macku. hmm

#4 resiurc

resiurc

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2589
  • Dołączył:  09 wrz 2008
  • Rok Produkcji:300 C
  • Silnik:3,0 CRD
  • Imię:Tomek
  • Skąd::Zduńska Wola
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 13 marzec 2010 - 11:46

asiaikrzyś, Na bank to spalone żarówki-wymieńcie je wszystkie.Dokładny opis jest w poście
http://www.ptclub.pl... ... zdzielczej





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych