Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

dzisiejsze spotkanie obiado/kawowe koscian


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#21 bartek_sz3

bartek_sz3

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5813
  • Dołączył:  25 lip 2011
  • Rok Produkcji:2001i 2013
  • Silnik:2.0M. 3.6vvt
  • Imię:Bartek i Monika
  • Skąd::TarnowoPodgórne
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 25 luty 2019 - 16:49

I przypomnę, że Mieczysław Naczelnik spot organizuje (to a propos zagęszczenia imprez w marcu :o)

Darek to jak to jest nawet szybkich lokalnych nie można robić spotkań?.
Tak myślę że jak dana osoba nie zapisała się na większy spot do tej pory tzn ze nie da rady jechać na cały weekend i zostaje w domu. A jak się akurat trafi tak że bedzie okazja zobaczyć kolegę który przyjedzie do poznania w ten weekend to nie można się spotkać i wypić kawy? Bez jaj trochę co?
My i tak też na targi się wybieramy jak co roku

Użytkownik bartek_sz3 edytował ten post 25 luty 2019 - 17:03


#22 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 25 luty 2019 - 17:41

Bartek, tu nikt nikogo przecież nie zmusza, do czegokolwiek. Źle mnie zrozumiałeś. Tym bardziej, że to dla niektórych dość daleko jest. Zresztą, w ogóle nie ma takiej zasady na forum, że ktoś coś musi, tu sami dorośli są (a wiem dodatkowo, że jeśli o Wasza ekipę chodzi to chociażby na chwilkę zawsze wpadacie :kciuki ). Niemniej jednak postaw się na miejscu miecia, organizuje większy spot (co wiąże się z dość intensywnymi przygotowaniami), przedpłaty, rezerwacje, minimalna ilość uczestników..., i w tym samym terminie sygnały o już dwóch ewentualnych spotkaniach. Nikt nie ma zamiaru nikomu zabraniać, sugerować, wręcz przeciwnie, to super sprawa, że mamy ochotę się spotykać. Jeszcze jak jest okazja? Dlaczego nie... Ja tylko przypomniałem o tym fakcie, że miecio organizuje spot i może mikrozawały przechodzić. :o



#23 maro20

maro20

    VIP

  • Na zawsze z nami
  •   
  • Posty: 4321
  • Dołączył:  15 sty 2010
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2crd
  • Imię:marek
  • Skąd::W-wa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 25 luty 2019 - 18:06

Może Kiekrz 2020? Będzie super :mniam



#24 MiGi42

MiGi42

    PT MC

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 975
  • Dołączył:  06 lut 2011
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.2CRD
  • Imię:Romuald
  • Skąd::Poznan
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 25 luty 2019 - 18:09

Jestem za, mam tak blisko, a Poznania to ja w życiu nie widziałam..

No miła Ty - to znaczy , że nic nie widziałaś :d



#25 bartek_sz3

bartek_sz3

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5813
  • Dołączył:  25 lip 2011
  • Rok Produkcji:2001i 2013
  • Silnik:2.0M. 3.6vvt
  • Imię:Bartek i Monika
  • Skąd::TarnowoPodgórne
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 25 luty 2019 - 18:26

Może Kiekrz 2020? Będzie super :mniam

Kiekrz?tam jest tylko szpital rehabilitacyjny no i jezioro.
Ale kawałek dajej jest fajny schron który warto zobaczyć

https://pl.m.wikiped...Miasta_Poznania

Użytkownik bartek_sz3 edytował ten post 25 luty 2019 - 18:28


#26 _Jerry_

_Jerry_

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 344
  • Dołączył:  07 mar 2017
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2.4 GT LPG M
  • Imię:Jarek
  • Skąd::Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 25 luty 2019 - 19:21

To był wielki ból zobaczyć tyle PT z tak dobrymi lakierami w jednym miejscu. Czyściochy jedne ! :)

Na drugi raz wezmę gwóźdź i coś Wam zabawnego wydrapię na tych lśniących maskach (do wyboru: logo VW, napis "Fiat Multipla" albo napis "Podaruj sobie odrobinę luksusu"). 

Dobrze, że był tylko jeden PT (GT), który ma pewne szanse przegonić mojego "F-16" 

 

Podziękowanko wszystkim za spotkanie.

 

P.S. Szczególne "podziękowanie" dla Doroty za to, że nie chciała sfinansować mi ciastka. Zapamiętam to sobie i zemszczę się okrutnie.

:)

:haha  :tak



#27 _Jerry_

_Jerry_

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 344
  • Dołączył:  07 mar 2017
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2.4 GT LPG M
  • Imię:Jarek
  • Skąd::Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 25 luty 2019 - 19:59

Może Kiekrz 2020? Będzie super :mniam

Może Kiekrz (Bartek, tam są 2, 3 a może nawet 4 ośrodki :)), może Kórnik, Zaniemyśl, Stęszew, Strzeszynek (tam też są chyba jakieś domki). Jest kilka jezior wokoło. Mam wrażenie, że lepiej nocować na jeziorem koło Poznanian, niż w samym Poznaniu. Nad takim jeziorem można się i wykąpać i ognisko zrobić, jest na luzie i taniej, niż w Poznaniu. Do tego zorganizowany wypad do centrum, można zobaczyć to i owo, do tego trochę lansu i na noc nad jezioro :d No, chyba że chcecie hotel z basenem w centrum... ale to już zupełnie inna bajka... i koszty :)
Lub na ten przykład ok 40 km od Poznania, jest godny polecenia (sprawdzony :d), fajny basen, ciekawy wystrój, są też coś a la domki, zbudowany na EURO 2012, była tam reprezentacja Portugalii: http://www.hotelremes.pl
Ogólnie, Poznań i okolice to temat rzeka :)


Użytkownik _Jerry_ edytował ten post 25 luty 2019 - 20:10


#28 Dorka

Dorka

    VIP

  • Administratorka
  •      
  • Posty: 7772
  • Dołączył:  14 mar 2012
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2,0 A Gaz
  • Imię:Dorota
  • Skąd::Kłodzko
  • Płeć: Kobieta

Napisano 25 luty 2019 - 20:32

Centrum Poznania nie, chociaż lubię to miasto, lepiej nad jeziorem. Tylko pamiętaj przy poszukiwaniach, że większość tu woli pokoje z łazienkami niż domki wieloosobowe. Jak coś pisz na priv, służę pomocą.

#29 _Jerry_

_Jerry_

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 344
  • Dołączył:  07 mar 2017
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2.4 GT LPG M
  • Imię:Jarek
  • Skąd::Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 25 luty 2019 - 20:49

I przypomnę, że Mieczysław Naczelnik spot organizuje (to a propos zagęszczenia imprez w marcu :o)

Dareczku, to zupełnie nie tak :)
SPOT to SPOT, my tutaj rozmawiamy o jednej,  no, może dwóch godzinach na kawie między codziennymi zajęciami. Nie podlega to nawet dyskusji, że jest to niewspółmierne wydarzenie do organizowanego, kilkudniowego spotu - nie ta liga :)
Z pewnością nikt nie zrezygnuje ze spotu i nie zamieni na godzinną kawę w Poznaniu w towarzystwie 2-3 Pitków. Szanuję pracę którą trzeba wykonać by taki spot zorganizować i przez myśl by mi nie przeszło, by coś mieszać i odciągać ludzi od takiego wydarzenia :)
Z resztą, spot już za niedługo i jeszcze inaczej by to wyglądało, gdybyśmy się umawiali na kawę z dużym wyprzedzeniem olewając spot. W moim przekonaniu, sytuacja jest klarowna i nie wprowadza zamieszania do planu klubowego :) Z pewnością i Naczelnik (pozdrawiam serdecznie :)) z tego powodu niczego mikro się nie nabawi :d 



#30 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 25 luty 2019 - 20:55

Aaaaaa, wolę już nic nie pisać... Wspomniałem tylko, bo padła data 29-30 marca... A niech się dzieje co chce. Pozdrawiam.



#31 _Jerry_

_Jerry_

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 344
  • Dołączył:  07 mar 2017
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2.4 GT LPG M
  • Imię:Jarek
  • Skąd::Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 25 luty 2019 - 21:00

Centrum Poznania nie, chociaż lubię to miasto, lepiej nad jeziorem. Tylko pamiętaj przy poszukiwaniach, że większość tu woli pokoje z łazienkami niż domki wieloosobowe. Jak coś pisz na priv, służę pomocą.

Oho... ho :d
Widzę, że już wiadomo, kto będzie organizował spot 2020... tyle, że ten "organizator"  jeszcze o tym nic nie wie :haha


Aaaaaa, wolę już nic nie pisać... Wspomniałem tylko, bo padła data 29-30 marca... A niech się dzieje co chce. Pozdrawiam.

Ale właśnie sęk w tym, że nic takiego się nie dzieje :) Rozumiem twoje zaniepokojenie (i dobrze, jak już pisałem, ktoś porządku pilnować powinien ;)).
Kolega jest w pracy na MTP i ma chwilę, ja jestem na miejscu i też powinienem chwilę znaleźć. Może ktoś jeszcze... to wszystko :)
NO STRESS :) 



#32 Grucha

Grucha

    Uzależniony

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 541
  • Dołączył:  18 maj 2014
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD M
  • Imię:Janusz
  • Skąd::Mikołajki
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 25 luty 2019 - 21:05

Ludziska spokojnie, spotkajcie się w Jaworzynce, pogadajcie, a na Mazurach we wrześniu można podjąć decyzję, to moja sugestia...



#33 Dorka

Dorka

    VIP

  • Administratorka
  •      
  • Posty: 7772
  • Dołączył:  14 mar 2012
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2,0 A Gaz
  • Imię:Dorota
  • Skąd::Kłodzko
  • Płeć: Kobieta

Napisano 25 luty 2019 - 21:18

O ile znam Darka, to nie miał nic złego na myśli. Zresztą nie będę Go tłumaczyć, bo nie ma takiej potrzeby. Na Wasze spotkania zawsze milo popatrzeć na fotach. Fajnie, że Wam się chce chociaż ma chwilę. Duże spoty swoją drogą, a mile spotkania na kawę to inna bajka.
Czy wiadomo kto będzie organizatorem? Jerry wierzę w Ciebie.

#34 _Jerry_

_Jerry_

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 344
  • Dołączył:  07 mar 2017
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2.4 GT LPG M
  • Imię:Jarek
  • Skąd::Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 25 luty 2019 - 22:40

To miłe :) ... moja była żona też do pewnego momentu tak mówiła :haha
A tak na poważnie :d Myślę, że nie jest to niemożliwe. Jednak przedtem muszę uzyskać kilka informacji i tutaj chętnie skorzystam z oferowanej przez Ciebie pomocy :)



#35 Dorka

Dorka

    VIP

  • Administratorka
  •      
  • Posty: 7772
  • Dołączył:  14 mar 2012
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2,0 A Gaz
  • Imię:Dorota
  • Skąd::Kłodzko
  • Płeć: Kobieta

Napisano 26 luty 2019 - 10:31

To miłe ... moja była żona też do pewnego momentu tak mówiła

Była, bo tylko do pewnego momentu tak mówiła hmmm to zrozumiałe.

Pytaj na priv.







Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych