Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Błąd Sond Lambda


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Bezimienny Gość.Gregory07_*

Bezimienny Gość.Gregory07_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 08 kwiecień 2019 - 10:12

Odkad zakupiłem Pitka pali się kontrolka Check i metoda kluczykową wyskakują dwa błędy P0031 i P0037. Auto ogolnie sprawuje się dobrze, problem z dławieniem się silnika w początkowej fazie jazdy, bez względu na temeperature istnieje i nie moge sobie z tym poradzić. Ale wracając do tych sond, otóż kilka dni temu błędy zniknęly, obydwa naraz. Nie wyskakiwały przez ponad dwa dni i ogólnie poprawiło się również z tym dławieniem. Po prawie trzech dniach błędy pojawiły się ponownie. Wnioskuję, że sondy są sprawne, teraz chodzi raczej o ich sterowanie czy zasilanie. Znalazłem przerwaną izolację (przewód był cały)na kostce od sondy pierwszej, a na nim był zawinięty kawałek końcówki innego przewodu, wyglądało tak jakby ktoś doprowadzał do niego lewe zasilanie. Jak wypinam kostke to błąd P0031 znika, jak tylko podepne to błąd powraca. Proszę o pomoc, bo już mnie krerw zalewa z tym autem.







Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych