Skocz do zawarto艣ci


Witaj.

W przypadku niejasno艣ci, problem贸w z rejestracj膮 prosimy o kontakt przez formularz zg艂oszeniowy (lewy, g贸rny r贸g tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak si臋 da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdj臋cie

Rozrusznik PT


  • Zaloguj si臋, aby doda膰 odpowied藕
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 remeek

remeek

    Przedszkolak

  • Pomagamy sobie
  •  聽
  • Posty: 85
  • Do艂膮czy艂:  09 maj 2018
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:1.6
  • Imi臋:Remek
  • Sk膮d::W艂oc艂awek
  • P艂e膰: M臋偶czyzna

Napisano 14 maj 2019 - 15:37

Witam i pytam 馃榿
Czy do rozrusznika w PT 艂atwo si臋 dosta膰? Chodzi mi o to czy przeci臋tny mechanik kt贸ry widzia艂 PiTka tylko na ulicy poradzi sobie z wyj臋ciem i w艂o偶eniem rozrusznika plus wymian臋 szczotek?
Drugie pytanie- ile bierze mechanik elektryk za demonta偶 monta偶 i wymian臋 szczotek?
Drugie pytanie spowodowane tym 偶e sugeruje mi si臋 cen臋 za w/w us艂ug臋 w kwocie przybli偶onej do ceny nowego rozrusznika.
W/w rozrusznik siedzi przy silniku 1.6 i wczoraj nie chcia艂 zagada膰 a偶 do momentu gdy dosta艂 "z m艂otka". Kr臋ci ale straci艂 moje zaufanie.

#2 steryd

steryd

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  •  聽
  • Posty: 661
  • Do艂膮czy艂:  22 sie 2018
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:1.6 m
  • Imi臋:maciej
  • Sk膮d::艁贸d藕
  • P艂e膰: M臋偶czyzna

Napisano 14 maj 2019 - 16:42

W 艁odzi pan S艂awk贸w zawsze bra艂 150 za regeneracj臋. Je偶d偶膮c na taks贸wce , robi艂em u niego z 10 rozrusznik贸w. Te偶 moi koledzy. Raz da艂 cia艂a. W ma藕dzie 626 wymieni艂 i starczy艂o na 4 miesi膮ce. Poprawka by艂a za ferie z przeprosinami i nast臋pnym problemem bez koszt贸w. Jakie艣 szczotki z alko exspres馃榿.. rocznie robi艂em 100000 przebiegu... Szalone lata馃

W 艁odzi pan S艂awek zawsze bra艂 150 za regeneracj臋. Je偶d偶膮c na taks贸wce , robi艂em u niego z 10 rozrusznik贸w. Te偶 moi koledzy. Raz da艂 cia艂a. W ma藕dzie 626 wymieni艂 i starczy艂o na 4 miesi膮ce. Poprawka by艂a za ferie z przeprosinami i nast臋pnym problemem bez koszt贸w. Jakie艣 szczotki z alko exspres馃榿.. rocznie robi艂em 100000 przebiegu... Szalone lata馃



#3 andreeas7

andreeas7

    VIP

  • Mayster
  •  聽
  • Posty: 16905
  • Do艂膮czy艂:  03 lut 2010
  • Rok Produkcji:2020
  • Silnik:Jeep
  • Imi臋:Andrzej
  • Sk膮d::P艂ock
  • P艂e膰: M臋偶czyzna

Napisano 14 maj 2019 - 16:49

wyjmiesz bezproblemowo - bierze tyle ile si臋 napracuje , ale i tak polegnie na szczotkotrzymaczu ? - spr贸buj go kupi膰 .


Podjedz do mnie masz 40 minut jazdy , we偶miesz drugi sprawny za 50 zl a sw贸j na spoko mo偶esz na zapas zrobi膰 bez pospiechu .



#4 remeek

remeek

    Przedszkolak

  • Pomagamy sobie
  •  聽
  • Posty: 85
  • Do艂膮czy艂:  09 maj 2018
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:1.6
  • Imi臋:Remek
  • Sk膮d::W艂oc艂awek
  • P艂e膰: M臋偶czyzna

Napisano 14 maj 2019 - 19:00

Serdeczne dzi臋ki Andrzeju. Zawalony jestem robota w tym tygodniu ale jak tylko znajd臋 chwilk臋 to si臋 odezwe. Oczywi艣cie 偶e bior臋 ten rozrusznik.





Podobne tematy Zwi艅

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 1

0 u偶ytkownik贸w, 1 go艣ci, 0 anonimowych