Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

światła i gongi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 dhmmac/Rumcia

dhmmac/Rumcia

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 3667
  • Dołączył:  31 sty 2015
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.4 M
  • Imię:Dorota
  • Skąd::Rumia
  • Płeć: Kobieta

Napisano 26 grudzień 2019 - 21:30

Jakiś czas temu w pitku padło światło dzienne. Po wymianie okazało się, że nie działa funkcja świecenia dziennych w pozycji startowej - żeby je mieć muszę przekręcić pokrętło do samego końca.Światła odpalają się na starcie a potem gasną- co mnie wkurza bo ostatnia pozycja wymusza jeżdżenie z podświetloną deską a w dzień nie jest to wygodne. Przy okazji wyłączył się też gong informujący o niezapiętych pasach, co podoba się tylko  mojemu mężowi. 

Nie wiem, czy podczas wymiany żarówek, lub wcześniej w serwisie wyłączyli w jakiś magiczny sposób te funkcje czy coś spieprzyli.



#2 andreeas7

andreeas7

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 16918
  • Dołączył:  03 lut 2010
  • Rok Produkcji:2020
  • Silnik:Jeep
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 27 grudzień 2019 - 10:52

Gong wyłącza się tylko przy uszkodzeniu zasilania , reszta to tylko na chwilę obecną domysły : co zrobił warsztat i co zmodyfikował na krótko ?



#3 dhmmac/Rumcia

dhmmac/Rumcia

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 3667
  • Dołączył:  31 sty 2015
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.4 M
  • Imię:Dorota
  • Skąd::Rumia
  • Płeć: Kobieta

Napisano 27 grudzień 2019 - 12:08

Gong wyłącza się tylko przy uszkodzeniu zasilania , reszta to tylko na chwilę obecną domysły : co zrobił warsztat i co zmodyfikował na krótko ?

teoretycznie tylko wymienił żarówki

Natomiast przepaliła się ona po wymianie wahaczy czyli po grzebaniu pod spodem. Może zbieg okoliczności?







Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych