Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Jakie firmy polecacie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 steryd

steryd

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 661
  • Dołączył:  22 sie 2018
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:1.6 m
  • Imię:maciej
  • Skąd::Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 18 maj 2020 - 18:00

Jak w temacie. Chodzi o tarcze, klocki, końcówki drążków. Pewnie to ostatnia wymiana, bo mało jeżdżę, a łe chciałbym wjechać w kałuże i cieszyć się niebijacymi tarczami. Mniej więcej wszystko w podobnej cenie.

#2 andreeas7

andreeas7

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 16920
  • Dołączył:  03 lut 2010
  • Rok Produkcji:2020
  • Silnik:Jeep
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 18 maj 2020 - 19:57

nic nie jest w podobnej cenie - wszystko zalezy co oczekujesz dobrej jakosci tarczy czy dobrych hamulcy , to czy się nie pokrzywi to tylko dodatek - jako kierowca trzeba przewidzieć  dalsze skutki decyzji : za szybkie wjechania rozgrzanym układem hamulcowym w kałuże ? 

- z mojego doświadczenia  ATE , Textar , BluePrint , EBC , Bosch , TRW   - reszta delikatnie  

co wybierzesz kwestia decyzji - w tej chwili jeżdże na BluePrint i bardzo jestem zadowolony w 3 autach , zero problemów .... 

dodge , pt , nissan 

montowałem w dużej ilości pt : zero reklamacji .... , ani jedenj pokrzywionej czy zardzewiałej tarczy  ..... 


Użytkownik andreeas7 edytował ten post 18 maj 2020 - 19:58


#3 Johny6665

Johny6665

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 237
  • Dołączył:  27 gru 2019
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0 M
  • Imię:Piotr
  • Skąd::Dąbrowa Górnicza
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 19 maj 2020 - 05:42

Ja wrzuciłem do PT tarcze Quaro, na razie nic złego się z nimi nie dzieje.



#4 andmis

andmis

    VIP

  • Moderator
  •      
  • Posty: 4970
  • Dołączył:  19 wrz 2010
  • Rok Produkcji:2003 LTD
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::DOA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 19 maj 2020 - 08:55

W przeciwieństwie do zadanego pytania, polecam części sprawdzone i jakościowo dobre. Bo im taniej, tym drożej. Trzeba też wziąć pod uwagę, że dosłownie dwie te same części, mogą mieć dwie skrajne od siebie ceny. Tak więc najpierw szukamy coś co jest dobre, a potem najniższą jego cenę.



#5 steryd

steryd

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 661
  • Dołączył:  22 sie 2018
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:1.6 m
  • Imię:maciej
  • Skąd::Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 19 maj 2020 - 16:55

W przeciwieństwie do zadanego pytania, polecam części sprawdzone i jakościowo dobre. Bo im taniej, tym drożej. Trzeba też wziąć pod uwagę, że dosłownie dwie te same części, mogą mieć dwie skrajne od siebie ceny. Tak więc najpierw szukamy coś co jest dobre, a potem najniższą jego cenę.

to wiem. Chodziło mi bardziej czy Bosch, brembo jest ok. Czy lepiej dołożyć i porywać się na droższe. Ale jak Andrzej radzi, wszystko co firmowe ok. Więc zdałem się na mechanika co serwisował moje poprzednie auta. Powiedział że ogarnie temat. A układ jest taki że części są droższe ok. 100 PLN niż ja bym kupił, ale mam od niego pisemną gwarancję na części i robociznę. Więc chyba układ dobry.





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych