Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


przymierzam się do kupna pt cruisera 2007rok 2,4 benzynka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bezimienny Gość.rafal_*

Bezimienny Gość.rafal_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 28 wrzesień 2008 - 20:32

Witam wszystkich!
Jestem nowym urzytkownikiem i mam pytanie:
Przymierzam się do zakupu pt cruisera 2007 rok i 2,4 benzynka przebieg 14000km w automacie z USA.
Cena atrakcyjna 38000pln. auto po małej stłuczce ale pięknie zrobione ( właściciel ma zdjęcia z przed naprawy ) przednia szyba do wymiany ( pękła podczas jazdy tak twierdzi właściciel ). Jaki koszt szyby nie wiem ale będę starał się aby to on wymienił.
Moje pytanie dotyczy blachy czy jest ocynkowana i czy są problemy z korozją?
I czy w tym silniku trzeba wymieniać rozrząd jesli tak to jaki może być koszt?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam

#2 Patrick

Patrick

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 178
  • Dołączył:  30 sie 2008
  • Rok Produkcji:2002

Napisano 28 wrzesień 2008 - 22:28

Jeśli ma zdjęcia to super. Moze wrzucic tutaj na forum, to sprobujemy ocenic.

Cena nowego Chryslera PT Cruisera na rynku amerykanski w wersji LX to 15970$, w wersji Toruing 19785$, a w wersji Limited 23515$...

Po drugie pamietaj, ze amerykanie tak maja ze sprzedaje Ci kompletnego zloma sami twierdzac ze to jest auto w super stanie. Mam nadzieje ze auto z 2007 jest w dobrym stanie.

Co do przerobek wiec na pewno lampy musza byc asymetryczne, w ameryce sa symetryczne. Musza miec homolacje na Europe, tak samo tył. Światło kierunkow musi byc pomaranczowe.

No niestety rozrzad trzeba wymieniac. Masz o tym w dziale Technicznie -> Wymiana rozrzadu.

Kolejna sprawa to licznik w milach, jesli Tobie to nie przeszkadza to dobrze.

#3 soop

soop

    Przedszkolak

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 116
  • Dołączył:  29 sie 2008
  • Rok Produkcji:2007
  • Silnik:2,4

Napisano 29 wrzesień 2008 - 06:31

Hej! Mam ten sam rocznik, też z USA i też po małej stłuczce :) Podstawa to CARFAX - weź od sprzedawcy nr VIN i kup raport (na allegro kilkanaście złotych). Ja rozrządu nie robiłem, nie mam cienia wątpliwości co do przebiegu, a nadgorliwość gorsza od faszyzmu ;P

#4 jasmina

jasmina

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1847
  • Dołączył:  08 wrz 2008
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,4L

Napisano 30 wrzesień 2008 - 21:06

a ta szyba pekla po naprawie auta dobrze rozumiem hmm Jesli auto wyjechalo od lakiernika i po kilku tygodniach peka szyba przednia to chyba raczej nie jest tak dobrze zrobiony bo karoseria musi baaaardzo mocno byc ponaciogana skoro szyby pekają. pamietajcie ze najmniejsza stluczka przy naszej karoserii w PT cruiser to prawidłowo szrot powinien czekac na autko - to jest bardzo nietypowa samonosna karoseria i przy najmniejszym uderzeniu czesc uderzenia ma obowiozek pochłonąc dach i podłoga, nawet jesli tego nie widac i auto jest na ramie "niby" proste to przy poruszaniu sie moze wykazywać bardzo duze zmiany w plycie podlogowej.

#5 daniel

daniel

    Uzależniony

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 554
  • Dołączył:  31 sie 2008
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:sprzedany
  • Imię:zgadnij :D

Napisano 01 październik 2008 - 13:30

nie chciałbym tu demonizować, ale fakt że szyba sama pękła może świadczyć o napięciu w karoserii..

Mój tam też miał jakąś przeszłość, ale jeździ prosto... ;) pewność można mieć tylko będąc posiadaczem auta od nowości





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych