Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


ZAJEBIŚCIE- BRAWO DLA REALIZATORA TEGO FILMU


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bezimienny Gość.Anonymous_*

Bezimienny Gość.Anonymous_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 10 listopad 2012 - 08:19

http://www.wiocha.pl...rawo_dla_Kolegi

#2 Psyborg

Psyborg

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 882
  • Dołączył:  07 sie 2011
  • Rok Produkcji:1995
  • Silnik:V6 2.5l 24V 1
  • Imię:Marcin

Napisano 10 listopad 2012 - 17:08

Dali ciała. Ot i tyle w temacie. Wszystkie papiery, w tym kopia świadectwa legalizacji urządzenia powinny być razem ze sprzętem, chyba że ktoś gdzieś je wsadził i nikt nie wie gdzie. :p

fajny komentarz:
"wariatos1 2012-11-10 10:09:41
...idąc za radą kolegi,zażądałem od żony aby pokazała mi legalizację,obiadu nie było,seks widzę tylko w necie,dzięki za dobre rady..."

:d

#3 Bezimienny Gość.Anonymous_*

Bezimienny Gość.Anonymous_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 12 listopad 2012 - 19:35

http://www.wiocha.pl...09,101_imbecyli

po prostu brak mi słów- amelinium i kutasz panie sędzio ;P 101 decybeli, imbecyli może :glupek
a 96 dopuszczalne

panowie chyba po podstawówce

#4 Psyborg

Psyborg

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 882
  • Dołączył:  07 sie 2011
  • Rok Produkcji:1995
  • Silnik:V6 2.5l 24V 1
  • Imię:Marcin

Napisano 13 listopad 2012 - 07:38

Nie wiem do czego się przyczepić w tym filmiku. Chyba tylko do tego, że biorą w nim udział policjanci z drogówki, jeśli ktoś ma na nich uczulenie. I pewnie o to chodzi.

Zgodnie z wymogami ustawy każdy policjant dawno skończył podstawówkę. Za to ustawa nie wymaga żadnego wykształcenia, ani poziomu kultury od komentujących. :cwaniak

#5 Bezimienny Gość.Anonymous_*

Bezimienny Gość.Anonymous_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 13 listopad 2012 - 08:39

Nie wiem do czego się przyczepić w tym filmiku. Chyba tylko do tego, że biorą w nim udział policjanci z drogówki, jeśli ktoś ma na nich uczulenie. I pewnie o to chodzi.

Zgodnie z wymogami ustawy każdy policjant dawno skończył podstawówkę. Za to ustawa nie wymaga żadnego wykształcenia, ani poziomu kultury od komentujących. :cwaniak


Marcin ja do Ciebie nie piję ale 5 DB i oni się zjebali do chłopaka to uwierz mi trzeba być gadem nie człowiekiem

a znam wielu policjantów i uwierz są normalni i nie normalni i Ci którzy mają o czymś pojęcie i ch :cenzura ja się znają a uważają się z Bogów

#6 Psyborg

Psyborg

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 882
  • Dołączył:  07 sie 2011
  • Rok Produkcji:1995
  • Silnik:V6 2.5l 24V 1
  • Imię:Marcin

Napisano 13 listopad 2012 - 09:18

Artur, sęk w tym, że skala głośności jest logarytmiczna, a nie liniowa. Różnica 3dB oznacza w praktyce podwojenie głośności, czyli np. dźwięk o natężeniu 100dB jest 2x głośniejszy od dźwięku o natężeniu 97dB. :cwaniak

Można by się przyczepić do sposobu wykonania pomiaru, ale to są urządzenia kierunkowe, więc argument o przejeżdżających samochodach jest delikatnie mówiąc: mało wiarygodny.

U mnie w jednostce też co jakiś czas wciskają na siłę pismaka z kamerą. Możesz mi wierzyć lub nie, ale chętnych na taką jazdę nie ma i przyjemność z tego żadna. Chłopaki pewnie chcieli się wykazać, aby pasożyt jak najszybciej zebrał materiał i spadał.

#7 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 13 listopad 2012 - 09:48

...no i weź tu traf na realizacje "tefauenowskiego" programu "Uwaga pirat" zanim zbiorą materiał. Normalnie nie zagadasz, bulić i płakać trzeba... :lol :lol :lol

#8 maro20

maro20

    VIP

  • Na zawsze z nami
  •   
  • Posty: 4321
  • Dołączył:  15 sty 2010
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2crd
  • Imię:marek
  • Skąd::W-wa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 14 listopad 2012 - 18:58

Ostatnio zauważyłem dziwną prawidłowość: pod koniec roku polucjanci staję sie bardziej czepliwi niż np. na wiosnę.Rozmawiałem ze znajomym z drogówki, wyjaśnienie jest banalnie proste:trzeba zamykać zobowiązania budżetowe, przełożeni naciskają.Tylko jak potem taki gliniarz spojrzy w lustro? :lol :lol Pod koniec roku byłem h :torba em a teraz w marcu jestem człowiekiem?

#9 liseczek

liseczek

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 3318
  • Dołączył:  27 lip 2011
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:Aktualnie brak
  • Imię:Tomasz
  • Skąd::Sobótka
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 14 listopad 2012 - 21:12

Maro, tak to już jest, przełożeni widzą tylko słupki i są polecenia, aby w danym okresie być wrażliwszym, ale to wszystko zależy od wielu czynników - jeżeli "w marcu" policmajstry odpoczywali na danym terenie, to potem musieli nadrabiać pod koniec roku, ale jak gdzieś pracowali systematycznie czy przełożeni regularnie obserwowali "słupki" i reagowali to przez cały czas na danym terenie jest "względnie" spokojnie.





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych