Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

SZUKAM PT CRUISER'a - prosze o pomoc forumowiczow


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

#41 paradyz

paradyz

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 3021
  • Dołączył:  21 paź 2008
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:300C 3,5 A
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Rzeszów
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 01 grudzień 2012 - 22:28

Dobre masz oczy... nie wiem czy w każdym ale u mnie jest...
Sluchaj jesli chodzi o 2,4 to cieżko CI bedzie trafić totalnego bezwypadkowca... Sam mam 2,4 z USA. Sprowadzał mi go kolega. Byl trafiony w lewy z tyłu narożnik.... Naprawa naprawdę niewielka.... A kosztował śmieszne pieniądze (dolar po 2 PLN)

#42 edytawisienka

edytawisienka

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 419
  • Dołączył:  25 lis 2012
  • Rok Produkcji:2008 USA
  • Silnik:2,4 A
  • Imię:Edyta

Napisano 01 grudzień 2012 - 22:51

nie szukam bezwypadka, jak sie trafi to sie nie obraze, nie jest problemem ze cos bylo naprawiane, tylko ze to chyba dopiero 2 jaki widze bez tej naklejki.

caly czas patrze na tego, tylko mam kawalek z wawy
http://otomoto.pl/ch...-C27040313.html

juz powoli mam dosc, a musze znalezc to auto...

#43 paradyz

paradyz

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 3021
  • Dołączył:  21 paź 2008
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:300C 3,5 A
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Rzeszów
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 01 grudzień 2012 - 22:58

hmm z Niemiec???? Silnik 2.0?? Tylny zderzak amerykański.... Zegary w milach.... Nie wiem o co biega.... To Amerykaniec... lampy i lusterka ma amerykanskie. Poza tym golec...taki jak mój :)

#44 sluna

sluna

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 8208
  • Dołączył:  20 gru 2009
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.2 touring
  • Imię:Darek
  • Skąd::Malbork
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 01 grudzień 2012 - 23:06

Edyta za 8.5k to se trąbke kup, a nie PT ludzie to nie jest ''golf'' Wpadniesz w tarapaty :cmok

#45 Bezimienny Gość.Wanel_*

Bezimienny Gość.Wanel_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 02 grudzień 2012 - 09:20

Edyta za 8.5k to se trąbke kup, a nie PT ludzie to nie jest ''golf'' Wpadniesz w tarapaty :cmok


Z ciekawości zapytam, a gdzie to można sprzedać taki samochód za 2xtyle ? Jako, że chcę sprzedać swojego to może wystawię go po absurdalnej cenie wtedy ktoś napiszę, musi być super skoro koleś za tyle wystawił :)

#46 AnitaLG

AnitaLG

    Kozak

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1797
  • Dołączył:  21 lip 2011
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2,0 M + LPG
  • Imię:Anita

Napisano 02 grudzień 2012 - 09:33

Z ciekawości zapytam, a gdzie to można sprzedać taki samochód za 2xtyle ?


Jak ktoś jest pewien wartości / jakości swojego autka to nie puści go za małe pieniądze. Nawet handlarze nie pozwolą sobie zarobic mało na dobrym towarze...

#47 edytawisienka

edytawisienka

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 419
  • Dołączył:  25 lis 2012
  • Rok Produkcji:2008 USA
  • Silnik:2,4 A
  • Imię:Edyta

Napisano 02 grudzień 2012 - 10:27

Edyta za 8.5k to se trąbke kup, a nie PT ludzie to nie jest ''golf'' Wpadniesz w tarapaty :cmok


tu juz cena nie miala znaczenia patrzac na ogloszenie, moja uwage zwrocilo to ze auto w miare wyglada na oryginalne, zderzaki nie pomalowane, tylko plastik w miare zuzyty wiec moze oryginal. Jest jeden granatowy, piekny ale co z tego jak przedni zderzaak pomalowany a tylny nie...
do srody mam auto z wypozyczalni po wypadku, myslalam ze przez miesiac znajde cos dla siebie a tu jak widac nic....

#48 medyk

medyk

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 5224
  • Dołączył:  03 lis 2008
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.4L + LPG
  • Imię:Łukasz
  • Skąd::Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 02 grudzień 2012 - 11:25

nie szukam bezwypadka, jak sie trafi to sie nie obraze, nie jest problemem ze cos bylo naprawiane, tylko ze to chyba dopiero 2 jaki widze bez tej naklejki

tu juz cena nie miala znaczenia patrzac na ogloszenie, moja uwage zwrocilo to ze auto w miare wyglada na oryginalne, zderzaki nie pomalowane, tylko plastik w miare zuzyty wiec moze oryginal. Jest jeden granatowy, piekny ale co z tego jak przedni zderzaak pomalowany a tylny nie...


I tutaj sie troszke sprzeczasz sama ze sobą. Chcesz 100% bezwypadek to bierz mojego manuala w gazie. 100% bezwypadek (nie wiem jakim cudem go znalazlem).

#49 edytawisienka

edytawisienka

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 419
  • Dołączył:  25 lis 2012
  • Rok Produkcji:2008 USA
  • Silnik:2,4 A
  • Imię:Edyta

Napisano 02 grudzień 2012 - 11:48

NIe nie, jak bedzie bezwypadek to ok, ale jak ktos naprawia auto tak ze maluje przedni zderzak a tylnego juz nie pskinie...albo zamiast plastikowych kratek w zderzaku przednim wstawia jakas metalowa siatke, bo tansze...to nie nieche tak naprawianego auta. Widocznie zaoszczedzono na naprawie. Juz dwa pT Cruisery widzialam wlasnie z taka siatka w zderzaku zamiast plastikowej oryginalnej kratki, to pokazuje oszczednosc, wiec nie wiadomo jak naprawa innych elementow.
Ja szukam tylko automat....

#50 jasmina

jasmina

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1847
  • Dołączył:  08 wrz 2008
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,4L

Napisano 03 grudzień 2012 - 01:52

edytawisienka, jesli chcesz mam dwa poliftowce do sprzedania z pelno historio co i jak bylo i przez kogo. Przeszlismy na prawo kierownice ale po wielu probach zmiany marki lub modelu chociaz oczywiscie standartowo zakupione 2 pt cruisery w tym jeden cabrio. :bry

#51 edytawisienka

edytawisienka

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 419
  • Dołączył:  25 lis 2012
  • Rok Produkcji:2008 USA
  • Silnik:2,4 A
  • Imię:Edyta

Napisano 03 grudzień 2012 - 07:59

Hej jasmina,

Przeszlismy na prawo kierownice ale po wielu probach zmiany marki lub modelu chociaz oczywiscie standartowo zakupione 2 pt cruisery w tym jeden cabrio.

czy mozesz to rozwinac? nie bardzo rozumiem, czy zmienialas na anglika...moze za wczesnie dla mnie...

wklej linki do aukcji jak mozesz.

pzdr

#52 paradyz

paradyz

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 3021
  • Dołączył:  21 paź 2008
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:300C 3,5 A
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Rzeszów
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 03 grudzień 2012 - 08:03

Jacek przeniósł sie z Polski do Anglii i zostawił w Polsce dwa pitki, a w tam ma kolejne dwa... . Wątpię by były wystawione. Pewnie stoja w Lodzi...

#53 Bezimienny Gość.Zbig16_*

Bezimienny Gość.Zbig16_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 03 grudzień 2012 - 17:29

Interesowałem się w czerwcu br. "pierwszym nieoglądanym" - Szczecin. Oglądał go dla mnie kolega rzeczoznawca ze Szczecina. Auto pochodzi z "Zagłębia Handlarzy" (woj. zachodniopomorskie), podany przebieg to mile a nie km (więc 74.000 km), szyba czołowa pęknięta (koszt 910 + 160 zł, choć komisant twierdzi, że 300 PLN...), oczywiście, że stukany, ale niezbyt. Opinia kolegi była: "nie polecam".

#54 edytawisienka

edytawisienka

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 419
  • Dołączył:  25 lis 2012
  • Rok Produkcji:2008 USA
  • Silnik:2,4 A
  • Imię:Edyta

Napisano 03 grudzień 2012 - 18:09

tak myslalam ze to mile, ale nawet km 74K to niewiele a szyba to nie jest problem, zwlaszcza jak oryginalna peknieta. Zastanawia mnie dlaczego kolega Tobie nie polecil jak byl "niezbyt" pukniety...no ale jak stoi od czerwca...
pzdr

#55 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13759
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 03 grudzień 2012 - 18:36

jak doktor twierrdzi ze nie poleca, to ktos kto sie na ogledzinach nie zna powinien to uszanowac, ale zawsze mozna inaczej...
moze inuicja...????
ja doradzalem odmownie 3 razy.. pozytywnie 1 raz.... sie okazalo ze ten pozytyw okazal sie jednak negatywem.... :pociesza

#56 Bezimienny Gość.Zbig16_*

Bezimienny Gość.Zbig16_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 03 grudzień 2012 - 21:59

Jeszcze odnośnie pitka ze Szczecina:
Interesowałem się w okresie od kwietnia do lipca 7 sztukami i ten akurat był najlepszy z nich - pozostałe nie nadawały się do kupna, chyba że na skarbonkę pieniędzy...
Nie wiem dlaczego kolega wypowiedział się na nie, o ile pamiętam to nawet był na jeździe próbnej i nie zgłaszał uwag. Byłem prawie zdecydowany i nawet ściągnąłem carfax'a (niestety gdzieś mi się zapodział). Ale - szczerze mówiąc - nie chciało mi się jechać aż do Szczecina. Komisant był nawet skłonny opuścić ok. 1000 PLN z ceny na tę szybę. Teraz - jak mu już rdzewieje od 1/2 roku może by jeszcze zmiękł (od czerwca ceny nie zmienił!). A ja w końcu kupiłem 8-go - w Wołominie.

#57 edytawisienka

edytawisienka

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 419
  • Dołączył:  25 lis 2012
  • Rok Produkcji:2008 USA
  • Silnik:2,4 A
  • Imię:Edyta

Napisano 03 grudzień 2012 - 22:01

jak odkopiesz carfax to chetnie spojrze....

#58 Bezimienny Gość.Zbig16_*

Bezimienny Gość.Zbig16_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 03 grudzień 2012 - 22:23

To będzie trudne, ponieważ z końcem sierpnia zmieniałem mieszkanie i niewykluczone, że carfax'y (a było ich ze 3) zostały zutylizowane - bo nie mogę znaleźć żadnego - oprócz "mojego".
Ale szukasz auta dopiero 2 tygodnie, a ja szukałem 3 m-ce - więc duuużo jeszcze przed Tobą. Moje wrażenia z tych poszukiwań - ludzie pozbywają się takich aut jak już nie mogą sobie z nimi dać rady - trzeba więc uważać co się kupuje.

#59 edytawisienka

edytawisienka

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 419
  • Dołączył:  25 lis 2012
  • Rok Produkcji:2008 USA
  • Silnik:2,4 A
  • Imię:Edyta

Napisano 03 grudzień 2012 - 22:35

takich? tzn?
potrzebuje auto znalezc bo musze czyms jezdzic...nie mam zamiaru sie napalac na nic ale ucieszyl by mnie ptek w garazu i odetchniecie...

#60 maro20

maro20

    VIP

  • Na zawsze z nami
  •   
  • Posty: 4321
  • Dołączył:  15 sty 2010
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2crd
  • Imię:marek
  • Skąd::W-wa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 03 grudzień 2012 - 22:58

Weż przykład ze mnie!
POszedłem do komisu obejrzałem i kupiłem.Aku był rozładowany więc nawet nie słyszałem motoru :lol Zrobiłem juz przez 3 lata 60 tysięcy i jestem happy :brawo Bądź mężczyzną :torba





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych