Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


SPRZEDAM! Chrysler PT Cruiser Limited Edition


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#21 ARON

ARON

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 851
  • Dołączył:  05 maj 2012
  • Rok Produkcji:xxxx
  • Silnik:2.0
  • Imię:x

Napisano 27 styczeń 2013 - 14:22

driver76, nie zniechęcaj się i też nie daj odstraszyć przez zdalne ekspertyzy - za tą kasę tez możesz znaleźć całkiem egzemplarz, tylko trzeba uzbroić się w cierpliwość, tudzież trochę to forum przestudiować. PiTek to duzo auta jak na takie pieniądze. Automaty powinny ogólnie taniej chodzić, bo ludzie w tym kraju ciągle się ich boją. Ja dałem za swojego nie aż tak dużo więcej i wydawałoby się, że dobry egzemplarz utrafiłem, lecz i tak było trochę więcej ponad "standard rozruchowy" do zrobienia, lecz nic ponadto, co tutaj na forum nie było już poruszane i użytkownikom takich modeli znane. Jak już będziesz na oględzinach, to najważniejsze, byś auto dobrze rozgrzał i sprawdził, czy trzyma równo temp., czy się przegrzewa, czy wiatrak chłodnicy się włącza (również na klimie), bo z tego tytułu później może wyniknąć najwięcej kłopotów oraz w tym konkretnym wypadku, czy automat dobrze pracuje. Poza tym standard jak przy kupnie używanego - przede wszystkim węszyć i się przejechać w mieście i na trasie...

#22 TOMHAL7

TOMHAL7

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 785
  • Dołączył:  15 wrz 2008
  • Rok Produkcji:Brak...
  • Silnik:Brak...
  • Imię:Tomasz
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 27 styczeń 2013 - 14:32

Auto na pewno jest obniżone tj. zawieszenie zmodyfikowane, bo siedzi zdecydowanie niżej niż mój i to widać gołym okien nawet na tych fotkach. Po tych wszystkich "dodatkach" stwierdzam, że pewnie musiało być już tak zmodyfikowane za granicą, prawdopodobnie przez pierwotnego właściciela, bo mało kto u nas obniża zawieszenia, szczególnie w amerykańcach

u nas w ,,kraju" też się obniża zawieszenia i też w amerykańcach i na markowych częściach........ :diabelek

#23 sluna

sluna

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 8208
  • Dołączył:  20 gru 2009
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.2 touring
  • Imię:Darek
  • Skąd::Malbork
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 27 styczeń 2013 - 14:38

No i jestem w czarnej d...ie!

Każdy był :lol spokojnie jak cos Cie zainteresuje pytaj się kolegów na forum i zawsze masz assistance klubowe ktoś zawsze może ''oblukać'' dziada :lol

#24 Bezimienny Gość.driver76_*

Bezimienny Gość.driver76_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 27 styczeń 2013 - 14:40

Rozumiem ale po co pisze że po wymianie amorów itd...

#25 ARON

ARON

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 851
  • Dołączył:  05 maj 2012
  • Rok Produkcji:xxxx
  • Silnik:2.0
  • Imię:x

Napisano 27 styczeń 2013 - 14:45

Auto na pewno jest obniżone tj. zawieszenie zmodyfikowane, bo siedzi zdecydowanie niżej niż mój i to widać gołym okien nawet na tych fotkach. Po tych wszystkich "dodatkach" stwierdzam, że pewnie musiało być już tak zmodyfikowane za granicą, prawdopodobnie przez pierwotnego właściciela, bo mało kto u nas obniża zawieszenia, szczególnie w amerykańcach

u nas w ,,kraju" też się obniża zawieszenia i też w amerykańcach i na markowych częściach........ :diabelek

A i owszem, dlatego napisałem "mało kto", bo więcej się podwyższa (lift lub hi-jackers). :)

Rozumiem ale po co pisze że po wymianie amorów itd...

Może dlatego, że ma obniżony, sportowy zawias... To wcale nie musi być wada - takie zawieszenia z reguły są lepszej jakości i wytrzymują więcej, pod warunkiem, że są to kompletne zestawy, bo z samymi sprężynami to akurat właśnie amortyzatory mogą ucierpieć szczególnie na naszych drogach.

#26 Bezimienny Gość.driver76_*

Bezimienny Gość.driver76_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 27 styczeń 2013 - 15:57

Koledzy gdybym jednak zdecydował się oglądać bestje z Zielonej to może ktoś z Zielone pomoże?

[ Dodano: 2013-01-27, 15:58 ]
Sorki klawiatura mi szwabi i zjada literki

#27 ARON

ARON

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 851
  • Dołączył:  05 maj 2012
  • Rok Produkcji:xxxx
  • Silnik:2.0
  • Imię:x

Napisano 27 styczeń 2013 - 19:37

Ja Ci mogę pomóc, pod warunkiem, że nie będzie to w tygodniu, bo nie mam za bardzo czasu, no i ekspertem w tej dziedzinie nie jestem, ale zawsze będziesz mógł sobie ewentualnie porównać, choć mój nie grzeszy urodą, bo służy mi bardziej jako daily driver... Poczekaj jednak trochę by się bardziej ociepliło lub śnieg trochę stopniał - będzie łatwiej ocenić stan, gdyż aktualnie sypie niemiłosiernie i mokro - aura nie sprzyja zakupowi.

#28 sluna

sluna

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 8208
  • Dołączył:  20 gru 2009
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.2 touring
  • Imię:Darek
  • Skąd::Malbork
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 27 styczeń 2013 - 19:47

ARON, I to jest Good jak w reklamie!Masz większą wiedze jak kolega! :piwo

#29 Bezimienny Gość.driver76_*

Bezimienny Gość.driver76_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 27 styczeń 2013 - 20:42

ARON wielkie dzięki.Właśnie wiesz więcej jak ja.
Jak możesz to podaj numerek fonu.
Nie wygląd lecz stan techniczny jest ważny.

#30 ARON

ARON

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 851
  • Dołączył:  05 maj 2012
  • Rok Produkcji:xxxx
  • Silnik:2.0
  • Imię:x

Napisano 27 styczeń 2013 - 21:17

Poszedł via PW. Powiedz mi, czy ten PiTek gdzieś w komisie stoi (link), to może go po drodze z roboty zdążę jeszcze kuknąć, co by ewentualnie zbytecznej wyprawy oszczędzić...

#31 sluna

sluna

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 8208
  • Dołączył:  20 gru 2009
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.2 touring
  • Imię:Darek
  • Skąd::Malbork
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 27 styczeń 2013 - 21:20

:piwo ARON, I o to chodzi!

#32 Bezimienny Gość.driver76_*

Bezimienny Gość.driver76_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 28 styczeń 2013 - 10:09

Nie niejest w komisie.Niby prywatny.

#33 ARON

ARON

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 851
  • Dołączył:  05 maj 2012
  • Rok Produkcji:xxxx
  • Silnik:2.0
  • Imię:x

Napisano 28 styczeń 2013 - 17:52

Nie niejest w komisie.Niby prywatny.

OK, kojarzę go i prawdopodobnie wiem nawet gdzie parkuje, bo często go tam widuję...już dawno temu zwrócił moją uwagę właśnie swoim obniżonym zawieszeniem oraz wydechem. Nakładki chromowane średnio mi się widzą, ale z tym zawiasem wygląda lepiej, nie za nisko siedzi, żeby ruszając w trasę portkami trząść.





Podobne tematy Zwiń

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych