Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Dzień Kobiet


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

#41 maxym72

maxym72

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 6790
  • Dołączył:  19 sty 2009
  • Rok Produkcji:2014
  • Silnik:Sedici=4x4
  • Imię:Max
  • Skąd::Szczecin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 08 marzec 2013 - 23:54

maxym72, Kiedyś wspominałem o takim starszym Panu, który uczył mnie praktyki mechanicznej. Powiedział mi kiedyś, że nie da sie to parasola w dupie otworzyć, a i to co niektórzy potrafią. Założył się z kolegami o skrzynke piwa, że wałek skrzyni biegów przetnie brzeszczotem jednym w ciągu 20 minut. Wygrał. Pokazał, jak to zrobić. Potrafię. Kwiaty składam na Jego grobie. Nie ma go juz 7 lat - żałuję. Został po Nim młotek - jedyny w swoim rodzaju. Jak coś nie idzie, to biore ten młotek i myśle: Panie Bodziu - pomocy!!! Potem chwila skupienia i zrobione. Zanudzam Was - a to moje najskrytsze tajemnice....

#42 MANDEY

MANDEY

    PT PRO

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 735
  • Dołączył:  13 sty 2013
  • Rok Produkcji:2006 Route 66
  • Silnik:2,2crd M
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::Zielona Góra
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 09 marzec 2013 - 00:00

W ostatniej chwili dołączam się znajlepszymi życzeniami dla Pań. Patii ciekawszy model motocyklisty widziałem w plasinarium :diabelek

#43 maxym72

maxym72

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 6790
  • Dołączył:  19 sty 2009
  • Rok Produkcji:2014
  • Silnik:Sedici=4x4
  • Imię:Max
  • Skąd::Szczecin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 09 marzec 2013 - 00:01

Koniec tego dobrego - kocham Was.

#44 AnitaLG

AnitaLG

    Kozak

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1797
  • Dołączył:  21 lip 2011
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2,0 M + LPG
  • Imię:Anita

Napisano 09 marzec 2013 - 01:12

maxym72, Nie ma go juz 7 lat - żałuję. Został po Nim młotek - jedyny w swoim rodzaju. Jak coś nie idzie, to biore ten młotek i myśle: Panie Bodziu - pomocy!!! Potem chwila skupienia i zrobione. Zanudzam Was - a to moje najskrytsze tajemnice....


To się nazywa autorytet... Coraz mniej ludzi, których sie w taki sposób wspomina.

#45 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 09 marzec 2013 - 10:16

maxym72, Kiedyś wspominałem o takim starszym Panu, który uczył mnie praktyki mechanicznej. Powiedział mi kiedyś, że nie da sie to parasola w dupie otworzyć, a i to co niektórzy potrafią. Założył się z kolegami o skrzynke piwa, że wałek skrzyni biegów przetnie brzeszczotem jednym w ciągu 20 minut. Wygrał. Pokazał, jak to zrobić. Potrafię. Kwiaty składam na Jego grobie. Nie ma go juz 7 lat - żałuję. Został po Nim młotek - jedyny w swoim rodzaju. Jak coś nie idzie, to biore ten młotek i myśle: Panie Bodziu - pomocy!!! Potem chwila skupienia i zrobione. Zanudzam Was - a to moje najskrytsze tajemnice....

Max, też tak mam. Mam taką osobę, która mi w ponadnaturalny sposób pomaga..., Moja mama, która już nie żyje. Mimo faktu, że jestem racjonalistą to zarzygania, to w tym przypadku z nią rozmawiam. Kiedyś z braku ludzi, a było to w trakcie ważnych ćwiczeń międzynarodowych (wszystko na czas, na styk) zostałem sam, z trzema uziemnionymi SUczkami, które powinny w niedługim czasie znaleźć się w powietrzu. Presja przełożonych, wyczerpanie się pomysłów na niestandardowe niesprawności, ilość ludzi - tylko ja, trzy niesprawne samoloty. Wyrobiłem się w godzinę...- mama pomogła,zresztą nie pierwszy raz. Mam więcej takich historyjek... :)

#46 Nazwa

Nazwa

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5817
  • Dołączył:  18 lut 2009
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0M Gasss ;)
  • Imię:Przemek
  • Skąd::Andrychów
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 09 marzec 2013 - 10:41

maxym72, Kiedyś wspominałem o takim starszym Panu, który uczył mnie praktyki mechanicznej. Powiedział mi kiedyś, że nie da sie to parasola w dupie otworzyć, a i to co niektórzy potrafią. Założył się z kolegami o skrzynke piwa, że wałek skrzyni biegów przetnie brzeszczotem jednym w ciągu 20 minut. Wygrał. Pokazał, jak to zrobić. Potrafię. Kwiaty składam na Jego grobie. Nie ma go juz 7 lat - żałuję. Został po Nim młotek - jedyny w swoim rodzaju. Jak coś nie idzie, to biore ten młotek i myśle: Panie Bodziu - pomocy!!! Potem chwila skupienia i zrobione. Zanudzam Was - a to moje najskrytsze tajemnice....


Cóż, wyjaśnił mi to w wieku lat 16 mój starszy brat [oj krucho było by ze mną gdyby nie on] :lol dzięki bogu jeszcze żyję więc w ciężkich chwilach mogę z nim pogadać przez telefonię gsm :d Co prawda nasze drogi się rozeszły, on lubi mechanikę a ja komputery ale podstawy wszędzie są te same : " nie da sie to parasola w dupie otworzyć, a i to co niektórzy potrafią" ;)

#47 Marcel

Marcel

    Uzależniony

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 450
  • Dołączył:  28 paź 2010
  • Rok Produkcji:2014
  • Silnik:TSI DSG
  • Imię:Wodnik Szuwarek

Napisano 09 marzec 2013 - 10:48

Drogi Zarządzie - dziekuje za pamięć :diabelek


Marcel
W Dniu Twojego święta, chcielibyśmy żebyś przyjęła od nas wyjątkowe życzenia. Indywidualne, pewnie razem z bukietem kwiatów już dziś otrzymałaś. My chcielibyśmy złożyć Ci troszkę inaczej.
Życzymy Ci żeby faceci w Twoim życiu pachnieli benzyną i adrenaliną, żeby szpilki nie robiły odcisków, żeby pończochy nie puszczały oczek, żeby brud nie czepiał się Twojego Pitola, żeby opony nie łapały gwoździ, a jak już złapiesz kapcia, to żeby zatrzymał się przy Tobie Belmondo i pomógł przy zmianie koła, żeby pazurki się nie łamały na śrubkach i podświetlenie w lusterku osłony przeciwsłonecznej nigdy się nie przepaliło.
Tego życzymy Ci my - Twoje forumowe chłopy uniżone.
Za podnóżek służąc - całuski nieśmiałe przesyłając :

#48 sluna

sluna

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 8206
  • Dołączył:  20 gru 2009
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.2 touring
  • Imię:Darek
  • Skąd::Malbork
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 09 marzec 2013 - 10:54

...łeb mi pęknie :sciana Mam dylemat ''klinem'' GO hmm

#49 maxym72

maxym72

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 6790
  • Dołączył:  19 sty 2009
  • Rok Produkcji:2014
  • Silnik:Sedici=4x4
  • Imię:Max
  • Skąd::Szczecin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 09 marzec 2013 - 10:57

Marcel, Jakbys nie był Marceliną, to byś nie dostała... Taki podział - liczy się zadeklarowana płeć. Zawsze czułem, że jesteś kobietą :haha

#50 Nazwa

Nazwa

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5817
  • Dołączył:  18 lut 2009
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0M Gasss ;)
  • Imię:Przemek
  • Skąd::Andrychów
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 09 marzec 2013 - 11:12

Już kolegę wymoderowałem z Kobiecej grupy, chyba że jednak nie powinienem ? :)

#51 Kajka

Kajka

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 5638
  • Dołączył:  11 lut 2009
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,2 CRD M
  • Imię:Katarzyna
  • Skąd::Śląsk
  • Płeć: Kobieta

Napisano 09 marzec 2013 - 11:52

Koniec tego dobrego - kocham Was.

Maksiu, wzruszyłeś mnie!
I opowieścią o Mistrzu (chyba każdy z nas miał/ma takiego) również...
My Ciebie też... :*

#52 T.N.T

T.N.T

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 437
  • Dołączył:  07 lut 2013
  • Rok Produkcji:--------
  • Silnik:--------
  • Imię:--------

Napisano 09 marzec 2013 - 11:53

A tak to się skończyło



#53 Nazwa

Nazwa

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5817
  • Dołączył:  18 lut 2009
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0M Gasss ;)
  • Imię:Przemek
  • Skąd::Andrychów
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 09 marzec 2013 - 12:01

:haha życie

#54 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13759
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 14 marzec 2013 - 12:13

marcela na marceline to ja nie chwalac sie zem uczynil... :miecio

#55 Marcel

Marcel

    Uzależniony

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 450
  • Dołączył:  28 paź 2010
  • Rok Produkcji:2014
  • Silnik:TSI DSG
  • Imię:Wodnik Szuwarek

Napisano 14 marzec 2013 - 15:06

tak. w zmianie pci jestes debeściak, no ale nie wiesz kaj na Wawel

#56 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13759
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 18 marzec 2013 - 20:05

z ulicy bronowickiej jak chcesz to ci napisze; mozna bezposrednio po zmianie tras , wiec bedzie tak: numerek 13 z bronowickiej , przystanki: przystanek bronowice, glowackiego, akademia pedagoiczna, biprostal, urzednicza, plac inwalidow, batorego, bagatela, filharmonia, /i tam widzisz dwon co sie nazywa ZYGMUNT/, plac wszystkich wniebowzietych /wszystkich swietych/, swietej gertrudy, dla mnie od zawsze wrynskiego, potem wysiadasz przy stradomskiej i tam jest przystanek wawel i juz pieszkiem pod gore mozna na wgorze do PANE PREZIDENTE,ale jak ja chce tam wjechac na wielocipiedie to mi zawsze lancuch spada a nawet sie rwie i apiat do domu albo przez blonia albo droga powrotna z wielocipiedem pod pacha kazdym pojazdem szynowym w strone bronowc...
:miecio

#57 MayheM

MayheM

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2899
  • Dołączył:  24 mar 2009
  • Rok Produkcji:Brak
  • Silnik:Brak
  • Imię:Marcin
  • Skąd::Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 18 marzec 2013 - 20:06

miecio, Dzien Kobiet juz minal :miecio :mayhem

#58 Marcel

Marcel

    Uzależniony

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 450
  • Dołączył:  28 paź 2010
  • Rok Produkcji:2014
  • Silnik:TSI DSG
  • Imię:Wodnik Szuwarek

Napisano 19 marzec 2013 - 16:31

z ulicy bronowickiej jak chcesz to ci napisze; mozna bezposrednio po zmianie tras , wiec bedzie tak: numerek 13 z bronowickiej , przystanki: przystanek bronowice, glowackiego, akademia pedagoiczna, biprostal, urzednicza, plac inwalidow, batorego, bagatela, filharmonia, /i tam widzisz dwon co sie nazywa ZYGMUNT/, plac wszystkich wniebowzietych /wszystkich swietych/, swietej gertrudy, dla mnie od zawsze wrynskiego, potem wysiadasz przy stradomskiej i tam jest przystanek wawel i juz pieszkiem pod gore mozna na wgorze do PANE PREZIDENTE,ale jak ja chce tam wjechac na wielocipiedie to mi zawsze lancuch spada a nawet sie rwie i apiat do domu albo przez blonia albo droga powrotna z wielocipiedem pod pacha kazdym pojazdem szynowym w strone bronowc...
:miecio


ale ja wozem byłem... po torach mam jechać?

#59 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13759
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 25 marzec 2013 - 16:07

marcelina twoje wybory, hulajnoga mozesz nawet zero problemu, checi sie licza... :miecio

#60 sluna

sluna

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 8206
  • Dołączył:  20 gru 2009
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.2 touring
  • Imię:Darek
  • Skąd::Malbork
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 25 marzec 2013 - 20:07

Marcel, :lol :lol :lol :piwo





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych