Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

jaka wersja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 Bezimienny Gość.Anonymous_*

Bezimienny Gość.Anonymous_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 22 luty 2009 - 18:02

bm639, Warto poszukac troche dłużej i byc zadowolonym z zakupu niż znaleźc zonki po zakupie.Ja swojego szukałem 4 miesiące.


666 post hmm ale cyferka :diabelek

#22 bm639

bm639

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 363
  • Dołączył:  21 lut 2009
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.4 LPG
  • Imię:Maciek

Napisano 23 luty 2009 - 10:46

A jak w wersji USA rozwiązane jest oświetlenie pozycyjne ... w EU są żarówki obok kirunków, a w USA?

#23 paradyz

paradyz

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 3021
  • Dołączył:  21 paź 2008
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:300C 3,5 A
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Rzeszów
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 23 luty 2009 - 13:56

Ja mam pozycyjne amerykańskie "pomarańcze". Dopóki mnie kiedyś nie zmuszą to nie zamierzam nic zmieniać:) Mam w planach tylko zrobienie przeciwmgielnego z tyłu ale to jak się ociepli.

#24 Bezimienny Gość.szajba_*

Bezimienny Gość.szajba_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 25 luty 2009 - 13:22

Dopóki mnie kiedyś nie zmuszą to nie zamierzam nic zmieniać:)

Ktoś może się kiedyś pomylić i bedziesz zmieniac przod. Mialem taki przypadek w swojej pracy. Ze babka pomyslala ze pali sie kierunek i wjechala, a ten koles jechal prosto. Fakt, ze to przypadek bardzo skrajny, ale rozni ludzie jezdza po drogach. Mniej i bardziej sprytni.

A jak w wersji USA rozwiązane jest oświetlenie pozycyjne ... w EU są żarówki obok kirunków, a w USA?

W ptcruiserach z USA trzeba bezwglednie wymienic przednie lampy. Dla swojego bezpieczenstwa.

Ponadto: Pojazdy z USA mają reflektory symetryczne. W Polsce samochody muszą być wyposażone w reflektory asymetryczne.

Ja swojego szukałem 4 miesiące.

Ja szukalem, chwilowo jestem zdegustowany. Szukalem za ok. 20 tys. I w moich okolicach same powypadkowe, bardziej lub wiecej. Nie bede kupowal takiego auta zonie, bo nie bede ryzykowal. A na cos lepszego jeszcze mnie nei stac.

A tego ABSu faktycznie w wiekszosci aut z ameryki nie ma. U nich klima i szyb. el. i inne pierdoly to standart.

#25 Bezimienny Gość.Anonymous_*

Bezimienny Gość.Anonymous_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 25 luty 2009 - 18:39

Ja szukalem, chwilowo jestem zdegustowany. Szukalem za ok. 20 tys. I w moich okolicach same powypadkowe, bardziej lub wiecej. Nie bede kupowal takiego auta zonie, bo nie bede ryzykowal. A na cos lepszego jeszcze mnie nei stac.

Nie zniechęcaj sie cierpliwości znajdziesz swojego.Mój trafił się w najmniej odpowiednim momencie i to stosunkowo niedaleko od domu bo niecałe 200 km.

#26 bm639

bm639

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 363
  • Dołączył:  21 lut 2009
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.4 LPG
  • Imię:Maciek

Napisano 25 luty 2009 - 19:34

W ptcruiserach z USA trzeba bezwglednie wymienic przednie lampy. Dla swojego bezpieczenstwa.

co masz na myśli?

Co do kierunków włączonych, to kolega mój zaufał jednemu i było buuuuum i jak orzakła Policja z winy mojego kolegi, bo powinien zaczekać na manewr i dodatkowo obowiązuje zasada ograniczonego zaufania - zawsze możesz mieć uszkodzone lampy i o tym nie wiedzieć :)

[ Dodano: 2009-02-27, 21:40 ]
skoro zakupiłem auto (nota bene z pierwszego posta - obejrzałem, potargowałem i jeżdżę) to można wątek zamknąć Dzięki za wszelka pomoc. :dobranoc





Podobne tematy Zwiń

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych