Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Tak bardzo chciał bym zostać jednym z was ;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

#41 medyk

medyk

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 5224
  • Dołączył:  03 lis 2008
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.4L + LPG
  • Imię:Łukasz
  • Skąd::Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 19 marzec 2009 - 23:31

Zarano, po pierwsze przywitaj sie w odpowiednim dziale ;) A pitek bardzo ladny i zadbany. instalacja to tylko sekwencja i nic innego nie wchodzi w gre. mi 2.0 pali na trasie w automacie ok 12-13 to 2.4 ok 13-14 bedzie ci palić. Moim zdaniem warty obejrzenia.

[ Dodano: 2009-03-19, 23:32 ]
oczywiscie gazu.

#42 Bezimienny Gość.Anonymous_*

Bezimienny Gość.Anonymous_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 20 marzec 2009 - 00:10

Hej Medyk01

Przepraszam ale mam swoje zasady i na razie jestem tutaj gościem z predyspozycjami do zostania w grupie ;)

Trzymaj za mnie kciuki a przywitam sie juz w przyszłym tygodniu (wiesz inicjace i te sprawy). Mogę nawet postawicić PTiwko ;)

Własnie czytam rozdział o instalacjach gazowych. Na razie nie dotarłem do 2.4 ale z tego co widze nie każdy sobie pozwala na "smoka". Mam nadzieję, że oprócz róznicy w kieszeni jest różnica w komforcie.

PZDR
Z

#43 vette78

vette78

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 280
  • Dołączył:  04 lis 2008
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2,0

Napisano 20 marzec 2009 - 00:22

Powitac :) auto wyglada całkiem sympatycznie i jesli jest w takim stanie jak mozna sądzić po zdjęciach to warte jest zainterewoania :cwaniak trzymam kciuki za "nowego" :kciuki

Instalacja gazowa oczywiście sekwencja i butla w koło to najrozsądniejsze rozwiązanie a ze spalaniem tak jak medyk01 napisał więc co tu więcej dodawac :kawka

#44 paradyz

paradyz

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 3021
  • Dołączył:  21 paź 2008
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:300C 3,5 A
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Rzeszów
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 20 marzec 2009 - 07:43

Ja posiadam Pitka 2,4 ze stanów, rocznik 2002. Mam tez gaz. CO do spalania to na trasie miedzy 10-12, w miescie troche gorzej bo rekordowo to mi spalil 19, ale z reguły jest to w granicach 16 litrów lpg. Gaz na szczescie tani wiec spoko. Co do przebiegu to calkiem mozliwy. Moj mial w momencie zakupu jakies 80 000 km i był to oryginalny przebieg, gdyz auto sprowadzał mi moj przyjaciel, który ciągnie wózki z USA. Pamietac trzeba, ze Pitki w USA to 3 lub 4 auto w rodzinie.. :lol

#45 Bezimienny Gość.ADAMFAZA_*

Bezimienny Gość.ADAMFAZA_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 20 marzec 2009 - 08:47

Witam,moj 2.4 manual gaz sekwencja trasa 10-12 ,Warszawa 15-18.Pozdro :piwo

#46 Kajka

Kajka

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 5639
  • Dołączył:  11 lut 2009
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,2 CRD M
  • Imię:Katarzyna
  • Skąd::Śląsk
  • Płeć: Kobieta

Napisano 20 marzec 2009 - 11:24

Zarano, ładny!
Chociaż to nie wszystko... Ale Koledzy nie obrzydzają, więc już jest dobrze! ;)
Rozsądna cena!
Kupuj!
Dołączaj! W stosownym dziale - jak pouczył starszy (stażem) medyk01 :)

#47 Bezimienny Gość.Anonymous_*

Bezimienny Gość.Anonymous_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 20 marzec 2009 - 11:42

Hej

Spox, w takim razie wziąłem wolne w poniedziałek i wtorek, żeby się przyglądnąć. Mam tylko nadzieję (oj ja głupi), że ktos mi go sprzed nosa nie sprzątnie. Ostatnio miałem 3 takie przypadki pod rząd ;)

Czy jest ktoś z Wrocławia albo okolic, żeby doradzić mi miejsce montażu instalacji i ewentualnych napraw? Chodzi mi o sprawdzonych rzemieślników (nie muszę pić kawy na ładnej wersalce w poczekalni) a nie fajansiarzy.

Pozrawiam
Z

[ Dodano: 2009-03-20, 22:05 ]
Jeszcze jedno, czy jest ktoś odwazny, kto mógłby pełnić rolę doradcy on-line w czasie zakupu, żeby telefonicznie radzić w razie pytań?

Czy możenie powiedzieć mi co szepnąć albo krzyknąć obsłudze w stacji diagnostycznej w czasie badania mojego przyszłego adoptowanego syna? ;)

PZDR
Z

#48 daniel

daniel

    Uzależniony

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 554
  • Dołączył:  31 sie 2008
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:sprzedany
  • Imię:zgadnij :D

Napisano 23 marzec 2009 - 14:26

Jedna sprawa - jak macie możliwość obejrzenia auta w odległości 35km to nie ma co się zastanawiać. nawet jak nie kupisz to będziesz bogatszy w nowe doświadczenia i wiedział na co bardziej zwracać uwagę przy nastepnych oględzinach.
Ważne żeby się za mocno nie napalać, bo to nigdy nie pomaga.

Warto tez zapytać czy ktoś z klubowiczów z pobliża miejsca ogłoszeniodawcy nie mogły przy okazji podjechać i zrobić wstępnych oględzin.

Nie unikajcie też aut po lekkich stłuczkach, bo to normalne przy codziennej eksploatacji. Zwróćmy tylko czy uszkodzenia nie były poważne i czy zostały fachowo naprawione.

#49 Nazwa

Nazwa

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5817
  • Dołączył:  18 lut 2009
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0M Gasss ;)
  • Imię:Przemek
  • Skąd::Andrychów
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 23 marzec 2009 - 15:52

:d eee hehe co jest, to mój topik hmm

;) żarcik, kolego zarano życzę udanych zakupów i do zobaczenia na spocie

A ja mam taką sprawe, znalazłem ciekawego PT i to w moim mieście wygląda fajnie tylko ten opis... były w ogóle tak wyposażone PT ? Napiszcie co jest prawdą a co bujną twórczością sprzedającego

Samochód przywieziony ze Szwajcarii .

Informacje:

Rok produkcji: 2001, Data rejestracji: 02/2001, Przegląd: 03/2010, Ubezpieczenie: 01/2010, 136 000 km, Skrzynia biegów: automatyczna, Moc: 140 KM (103 kW), Pojemność skokowa: 2000 cm3, benzyna, srebrny-metallic, Liczba drzwi: 4/5,
Dodatkowe wyposażenie:

ABS, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, skórzana tapicerka, alufelgi, ASR, centralny zamek, autoalarm, poduszka powietrzna, radio / CD, wspomaganie kierownicy, immobiliser, komputer, tempomat, podgrzewane fotele, czujnik deszczu, ESP, EDS, światła przeciwmgielne, przyciemniane szyby, pod. przednia szyba
Dodatkowe informacje:

serwisowany w ASO, sprowadzony, bezwypadkowy, garażowany, zarejestrowany w Polsce
Opis pojazdu:

Samochód sprowadziłem od pierwszego właściciela 100% bezwypadkowy.Wyposażenie;Skrzynia automatyczna,ABS,ESP,TCS,poduszki pow i kutryny pow.el szyby,Komputer,Lusterka elektrycznie składane,Kontrola ciśnienia powietrza w ogumieniu,Automatyczne światła Swiss Line,Sensor deszczu,Skóra podgrzewana,Blokada drzwi,Centralny zam,Autoalarm,CD,Podgrzewane spryskiwacze szyby przedniej,wnętrze czyste zadbane, samochód nie wymaga nakładu finansowego po wymianie płynów, oleju, pełna dokumentacja, serwisowany w jednej stacji Chryslera do końca, instrukcja obsługi,certyfikaty,2 kpl kluczy



#50 Bezimienny Gość.Anonymous_*

Bezimienny Gość.Anonymous_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 23 marzec 2009 - 21:43

NO, to po wszystkim
http://otomoto.pl/ch...r-C8128296.html
kupiony.

Przywitałem się w odpowiednim dziale. O jednego w stadzie więcej ;)

Do zobaczenia na drodze
Z

#51 vette78

vette78

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 280
  • Dołączył:  04 lis 2008
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2,0

Napisano 23 marzec 2009 - 22:08

:alko gratulacyjum :jupi

#52 memerius

memerius

    Przedszkolak

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 131
  • Dołączył:  26 lut 2009
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0

Napisano 23 marzec 2009 - 23:02

grattulacione :alko

#53 medyk

medyk

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 5224
  • Dołączył:  03 lis 2008
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.4L + LPG
  • Imię:Łukasz
  • Skąd::Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 23 marzec 2009 - 23:14

:brawo

#54 Bezimienny Gość.Anonymous_*

Bezimienny Gość.Anonymous_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 23 marzec 2009 - 23:32

THX ;)

#55 NoVy

NoVy

    Kozak

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1483
  • Dołączył:  04 gru 2008
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2.2 CRD LTD
  • Imię:Bart
  • Skąd::W-wa
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 24 marzec 2009 - 08:26

Zarano, gratulacje :jupi Kolorek jak mój :piwo

#56 Nazwa

Nazwa

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5817
  • Dołączył:  18 lut 2009
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0M Gasss ;)
  • Imię:Przemek
  • Skąd::Andrychów
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 24 marzec 2009 - 10:17

NO, to po wszystkim
http://otomoto.pl/ch...r-C8128296.html
kupiony.

Przywitałem się w odpowiednim dziale. O jednego w stadzie więcej ;)

Do zobaczenia na drodze
Z


Gratuluje

Byłeś na kanale w ASO ? Mam też coś namierzone w Kamiennej górze i zastanawiam się gdzie go sprawdzić.
Udało się coś wytargować ? :cwaniak

#57 JA_cek

JA_cek

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 168
  • Dołączył:  15 mar 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2.2 CRD
  • Imię:Jacek

Napisano 24 marzec 2009 - 15:30

O proszz :) kolejny PT we Wrocku :d

#58 Bezimienny Gość.Anonymous_*

Bezimienny Gość.Anonymous_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 24 marzec 2009 - 18:58

Hej. Nie byłem z kilku powodów:
1. Sprawdzałem wszystko (prawie) według listy zamieszczonej na forum
2. Od 3 minuty oglądania, kiedy wszedłem do środka i odpaliłem silnik, chciałem zapłacić przez okno i pojechać ;)
3. Stan wizualny (brak oznak dzwona) bardzo dobry za wyjątkiem otartego lekko zderzaka.

Jeśli chodzi o ten egzemplarz z KG to też chciałem jechać oglądnać ale już nie musiałem ;)

Osobiście dopiero dzisiaj przypadkiem we Wrocławiu przy zakładaniu wycieraczek w Halfordsie (tylna się zapiekła więc myslałem, że jest jakiś specjalny system i poprosiłem o pomoc - wjechałem do warsztatu) spotkałem mechanika, który pracował w serwisie samochodów amerykańskich i wział pitka na kanał i posprawdzał mechanikę. Okazało się, że stuki, które spędzały mi sen z oczu to wyrobione gumowe tuleje drążka stabilizatora któe w Chrystlerze kosztują 35 sztuka (x2) plus wymiana ale już w Halfordsie to około 50 zł.

Szczerze mówiąc nie wiem czy drugi raz odpuściłbym sobie sprawdzenie ale widocznie tak miało być.

Powiem tak, po dwóch dniach jazdy nie chce mi się wychodzić z auta. Nie ma nudy jest przyjemnie.

Teraz druga cześć marzeń - podróżowanie ;)

Dzięki wszytskim za dobre słowo i komentarze a przyszłym właścicielom życzę dobrych (nie zawsze logicznch ale dobrych w skutkach) decyzji.

Z

[ Dodano: 2009-03-24, 19:00 ]
Acha, w czasie przeglądu wymiana płynu hamulcowego i dolewka oleju do skrzyni biegów - wszystko za 100 zł.

#59 Bezimienny Gość.challenger2008_*

Bezimienny Gość.challenger2008_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 24 marzec 2009 - 21:03

Congratulations :brawo

#60 Bezimienny Gość.Anonymous_*

Bezimienny Gość.Anonymous_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 25 marzec 2009 - 22:57

Dzisiaj miałem odebrać tuleje z salonu Chrystka. Pan powiedział ups, zamówienie jest ale nie przyszło! Jechałem z drugiego końca miasta no i dostało się Panu. W czasie zamówienia wzieli ode mnei wszystkie namiary i nei mogli zadzwonić! Zapytałem się czy w takim razie mam zamawiać następne częsci na allegro bo Ci przyniosą do domu i na czas i taniej. Wq...łem się bo kilka godzin w plecy a nie lubię jak coś jest nie zrobione - zwłaszcza w takim samochodzie ;)

Rozumiem teraz obiekcje codo firmowych serwisów - przepraszam, że nie wierzyłem.

PZDR
Z

[ Dodano: 2009-03-25, 22:58 ]
NAZWA - znalazłeś już coś?





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych