Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Kogo uchwyciła kamera tvp kraków?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 reyo

reyo

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 295
  • Dołączył:  10 paź 2011
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.4 A LPG
  • Imię:Piotr

Napisano 26 kwiecień 2014 - 23:07



#2 Bezimienny Gość.etchi89_*

Bezimienny Gość.etchi89_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 05 czerwiec 2014 - 12:39

Oglądałem z nadzieją że się ujrzę.
Niestety to nie moje.
Co do samego reportażu, to niestety smutna prawda.
Sam nie raz się przyłapię na "głupiej jeździe"
Jednak nigdy nie cwaniakuję, niesamowicie mnie to irytuję.
Zwłaszcza jak ktoś się ryje z pasa obok, bo nagle sobię przypomni że miał skręcić.. o matko zawsze wtedy kur.. i nie puszczam choć by nie wiem co ( no chyba że ewidentnie widać że się pomylił)

#3 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 05 czerwiec 2014 - 17:40

A ja dla rozładowania emocji puszczam nawet tych, którzy wyjeżdżaja z podporządkowanej... Fakt, faktem denerwuje mnie cwaniactwo, ale z reguły jestem ponad to...

#4 reyo

reyo

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 295
  • Dołączył:  10 paź 2011
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.4 A LPG
  • Imię:Piotr

Napisano 05 czerwiec 2014 - 20:58

Ja zauważyłem, że im więcej mam kilometrów na liczniku tym mniej mi się chce "walczyć" z głupotą. Puszczam i się uśmiecham :) W sumie może to jest jakiś sposób na poprawienie sytuacji na drogach :)

#5 Bezimienny Gość.etchi89_*

Bezimienny Gość.etchi89_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 06 czerwiec 2014 - 08:36

Chyba też muszę nabrać do tego dystansu, bo szkoda siwieć przez głupców.
Nieco odbiegając od tematu, reyo jakiej firmy masz instalacje gazową? Bo się przymierzam do założenia.

#6 reyo

reyo

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 295
  • Dołączył:  10 paź 2011
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.4 A LPG
  • Imię:Piotr

Napisano 06 czerwiec 2014 - 15:05

Mam Staga 400 (chyba tak sie zapisuje czwartą generację) i jestem mega zadowolony.Zakładał mi wujek w Nowym Sączu, ale jak widze jesteś z Krakowa to polecam Ci firmę Fugazi będą mi zakładać niedługo lpg do mojego drugiego Chryslera. Mają dobra ofertę i przede wszystkim ją im ufam a uwierz mi mojego Visiona nie każdy może dotykać ;)

#7 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13759
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 06 czerwiec 2014 - 15:26

sie zapytam dlaczego i przez kogo uszy coltrany biora na siebie teksty w postaci : jak ten :cenzura jedzie,.. o :cenzura ale by sie :cenzura ,... po :cenzura sie tak spieszy jak zaraz bedzie hamowac?, ale satysfakcja mi sie serce napawalo jak policysty zatrzymaly takie autko czarne z 2 patafianami z przodu a na tylnej kanapie siedzialy dzierlatki,, nie mialem pod reka aparata bo bym opublikowal zdjecie skruszone twarze ten za kierownica siedzial i malo co sie nie posral,,, a moze sie posral bo wlasnie mial taki wyraz,... panienki na kanapie wystraszone,... szkoda , nikomu nie zycze takich przezyc ale w kodeksie powinno byc takie cos jak przycisk delete,... :miecio





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych