Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Podsufitka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 strażak76

strażak76

    Przedszkolak

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 72
  • Dołączył:  19 lis 2014
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.2
  • Imię:Ryszard
  • Skąd::Bolesławiec
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 20 listopad 2014 - 00:20

Czy ktos wymieniał w swoim pt materiał na suficie, bo mój jest w tragicznym stanie cały wisi.

#2 andreeas7

andreeas7

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 16905
  • Dołączył:  03 lut 2010
  • Rok Produkcji:2020
  • Silnik:Jeep
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 20 listopad 2014 - 00:54

Poszukaj drugiej sprawnej używanej i nie klej (nigdy do końca nie jest tak jak w orginalnej)

#3 strażak76

strażak76

    Przedszkolak

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 72
  • Dołączył:  19 lis 2014
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.2
  • Imię:Ryszard
  • Skąd::Bolesławiec
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 20 listopad 2014 - 15:29

Narazie podkleiłem klejem w spayu przez otwór środkowej lampy ale wygląda niespecjalnie. Chciałbym wyciągnąć ja podkleić najpierw pianką taką pod panele a na wykończenie np. Jakaś skóra ekologiczna lub materiał pod kolor tapicerki.

#4 Bezimienny Gość._Pit__*

Bezimienny Gość._Pit__*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 03 kwiecień 2017 - 21:48

Mam pytanie odnośnie kompatybilności podsufitki do wersji bez szyberdachu między przedliftem a poliftem. Czy polift włożę do przedlifta? Z góry dziękuję za odpowiedź.



#5 hirekpl97

hirekpl97

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 634
  • Dołączył:  10 sty 2016
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0 A
  • Imię:Hieronim
  • Skąd::Sompolno
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 03 kwiecień 2017 - 22:18

inne lampki chyba :d



#6 indianer

indianer

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5713
  • Dołączył:  04 maj 2011
  • Rok Produkcji:2008
  • Silnik:HHR LT 2.4 M
  • Imię:TADEUSZ
  • Skąd::NOWY SĄCZ
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 03 kwiecień 2017 - 22:51

Sprawa z podsufitką jest o tyle ciekawa że w przedliftowych były dwie wersje,gdzie nie dało się założyć tych plastikowych słupków bo różniły się inaczej wyprofilowanymi kształtami zakończeń...kiedyś dostałem taki komplet słupków od naszego forumowego dostawcy części Pitkowych,Tomka vel Pitek78   bo chciałem sobie założyć w takim nieco ciemniejszym odcieniu szarości i nic z tego nie wyszło...więc co do samej podsufitki też trzeba by było wszystko dobrze oblukać żeby się potem nie zdziwić,bo w moim przypadku mam kruzerka z 2002 roku a słupki co dostałem były bodajże z roku 2004 i już nie pasiły chodć obydwie wersje przecież przedliftowe. 



#7 Bezimienny Gość._Pit__*

Bezimienny Gość._Pit__*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 08 kwiecień 2017 - 16:19

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Kurczę, nie miałem zielonego pojęcia, że były jakieś różnice (pomijając lampki) w tej kwestii. Części wyglądają na identyczne... Muszę zakupić używaną część w dobrym stanie. Moja niestety się dość widocznie odkleja. Mam złe doświadczenia z podklejaniem podsufitki na nowo. Kiedyś miałem Voyagera. Problem był analogiczny. Kupiłem klej i nowy materiał. Potrzymało z pół roku i odkleiło się niestety. Tak więc - jak ktoś ma na sprzedaż przedlift ('01) bez dziury w dachu w promieniu 200 km od Bydgoszczy - chętnie przygarnę







Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych