Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Sprzedam Motocykl V strom 650


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 ewaula

ewaula

    Uzależniony

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 452
  • Dołączył:  04 lut 2015
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,0 A
  • Imię:Ewa
  • Skąd::Olsztyn
  • Płeć: Kobieta

Napisano 19 luty 2015 - 10:47


Sprzedam motocykl Suzuki V-Strom 08.05 zarejestrowany w kraju. Jestem jego właścicielem od 6 lat, motocykl został sprowadzony z Belgii w 2009r. Motor doinwestowany: -kufer GIVI(z oparciem i kratownicą) -deflektor na szybę -gmole -nowe klocki hamulcowe najwyższej klasy -złoty łańcuch DID -wydech firmy Arrow -karbonowa okleina owiewek firmy 3M. Motocykl ma przepiękne, rasowe brzmienie dzięki nowemu tłumikowi firmy Arrow. Został zamontowany w profesjonalnej firmie RM-motors. W zeszłym roku zainwestowałem sporą sumkę w opony Continental TrailAttack i do tej pory przejechałem na nich 100km czyli są praktycznie nowe. Motocykl od zawsze garażowany, bezwypadkowy. Świeżo wymieniony olej Castrola. V-strom jest na bieżąco serwisowany. Od dwóch lat miałem niestety mało czasu na jazdę i przejechałem nim ok 500 km. Teraz wyjeżdżam za granicę i muszę go sprzedać. Do motocykla posiadam także: -książkę serwisową -kartę pojazdu -ubezpieczenie -dwa komplety kluczyków. Kontakt 792-045-696 OLSZTYN
Cena 11200zł

http://allegro.pl/su...5104769672.html

Użytkownik andreeas7 edytował ten post 22 luty 2015 - 18:40


#2 ewaula

ewaula

    Uzależniony

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 452
  • Dołączył:  04 lut 2015
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,0 A
  • Imię:Ewa
  • Skąd::Olsztyn
  • Płeć: Kobieta

Napisano 11 marzec 2015 - 19:46

Sprzedany.





Podobne tematy Zwiń

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych