Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Test kluczykowy?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Canadian82

Canadian82

    Przedszkolak

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 78
  • Dołączył:  17 cze 2014
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6 M
  • Imię:Tomek
  • Skąd::Stalowa Wola
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 kwiecień 2015 - 20:25

Witam serdecznie

 

Dzisiaj po powrocie z pracy zgodnie z instrukcją na forum spróbowałem przeprowadzić test kluczykowy. I co mi wyskoczyło to komunikat DONE

 

Poniżej filmik z całej akcji.

 

 

Natomiast co ciekawe po tej operacji zauważyłem następującą rzecz. Mianowicie przy zamykaniu centralnego zamku z powrotem słyszę dźwięk pikania alarmu. Przez jakiś czas tego nie było...

Jesteście w stanie mi wytłumaczyć co takiego miało miejsce.

 

Dodam że test kluczykowy przeprowadziłem po następującym zdarzeniu. Mianowicie pewnego dnia zszedłem do samochodu i jak zawsze przekręciłem kluczyk w stacyjce co się okazało silnik odpalił ale dziwnie chodził trzęsło całym samochodem po czym zapaliła się lampka silnika. Wyłączyłem samochód i uruchomiłem ponownie po kilku sekundach obroty wróciły do poziomu normalności i problem już się nie pojawił. Czy jest się o co martwić?



#2 Michu

Michu

    Kolegunio

  • Użytkownicy
  •   
  • Posty: 164
  • Dołączył:  31 sie 2014
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.2 CRD
  • Imię:Michał
  • Skąd::Wołomin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 kwiecień 2015 - 20:45

Miał kaca ;) trzęsło nim ;)

Co do pikania alarmu - może podczas testu bezwiednie wcisnąłeś przyciski na pilocie alarmu, aktywują pikanie alarmu (strona 12 instrukcji do PT).


Użytkownik Michu edytował ten post 15 kwiecień 2015 - 20:56


#3 maxym72

maxym72

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 6790
  • Dołączył:  19 sty 2009
  • Rok Produkcji:2014
  • Silnik:Sedici=4x4
  • Imię:Max
  • Skąd::Szczecin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 kwiecień 2015 - 21:10

Miał kaca ;) trzęsło nim ;)

Co do pikania alarmu - może podczas testu bezwiednie wcisnąłeś przyciski na pilocie alarmu, aktywują pikanie alarmu (strona 12 instrukcji do PT).

:barawo  :jupi  :jupi  :jupi Trafiony zatopiony i w konkursie na znajomość instrukcji obsługi zajmujesz pierwsze miejsce i zdobywasz Puchar Wiatraka Chłodnicy. Ja wiele razy łapałem się na tym, że najciekawsze rzeczy wyczytuje sie w instrukcji obsługi dla klienta a nie w serwismanualu. Tak trzymać - Pozdrawiam



#4 Canadian82

Canadian82

    Przedszkolak

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 78
  • Dołączył:  17 cze 2014
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6 M
  • Imię:Tomek
  • Skąd::Stalowa Wola
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 16 kwiecień 2015 - 06:39

Czyli jeśli dobrze rozumiem test został przeprowadzony prawidłowo, natomiast brak kodu z błędem świadczy hipotetycznie o prawidłowym działaniu samochodu, czy tak??







Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych