Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


DIESEL CZY BENZYNKA? 30 k na PT HELP


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
104 odpowiedzi w tym temacie

#41 Bezimienny Gość.siersciunio_*

Bezimienny Gość.siersciunio_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 04 czerwiec 2009 - 19:45

Ok widze ze dyskusyja pelna para idzie .
ale u mnie jest tak

a-potrzebooje bagażnik na psa i z tego co wiem to butla w kolo wchodzi do pitka malootka a jak wsadze butle konkretnych rozmiaroow to celina (moj pies) sie na mnie obrazi

b-cena za liter diesla widze ze jest tansza od litra benzyny 8| hmmmm (myslalem ze odwrotnie)

c- otatnio sporo jezdzilem dieslami i widze ze przy moim stylu jazdy(czytaj ciezka noga) silnik desla jest o wiele bardziej laskawy jesli chodzi o spalanie i zaspokajanie moich aspiracji pseudo rajdowca :glupek

[ Dodano: 2009-06-04, 20:47 ]
ptwaw miej sumienie nakrecilem sie na te fotki i twojego pt PLEASE SEND FOTO

#42 Nazwa

Nazwa

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5817
  • Dołączył:  18 lut 2009
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0M Gasss ;)
  • Imię:Przemek
  • Skąd::Andrychów
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 04 czerwiec 2009 - 21:01

siersciunio ja mam butle STAKO 46 litrów [wchodzi 39] "w kole" ;)

#43 Bezimienny Gość.siersciunio_*

Bezimienny Gość.siersciunio_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 04 czerwiec 2009 - 21:07

nazwaczyli ile robisz na butli w miescie??250km? hm to nawet sensowne
ale z droogiej strony jakies wypady w traski to troszki czesciej trzeba stawac natomiast jesli za granice to sa kraje w ktoorych strasznie ciezko z gazem

#44 Nazwa

Nazwa

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5817
  • Dołączył:  18 lut 2009
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0M Gasss ;)
  • Imię:Przemek
  • Skąd::Andrychów
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 04 czerwiec 2009 - 21:14

nie wiem ile robie bo dopiero pierwszy raz zatankowalem do pełna :cwaniak

#45 Bezimienny Gość.siersciunio_*

Bezimienny Gość.siersciunio_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 04 czerwiec 2009 - 21:34

:lol

[ Dodano: 2009-06-04, 22:42 ]
wlasnie a jakie sa rooznice w street crusier i limited itd???

#46 scoroop

scoroop

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 838
  • Dołączył:  21 wrz 2008
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0 Limited

Napisano 05 czerwiec 2009 - 09:26

generalnie z podstawowych serii masz

classic - podstawowa
touring - srednia
limited - wypasiona

oprocz tego wypuszczono cala mase wersji limitowanych ilosciowo (dream cruiser - 5 serii po kilkanascie (?) tysiecy egzemplarzy, street cruiser route 66, jakies wersje z wieksza iloscia chromow itd...) ogolnie te limitowane na pewno sa oryginalniejsze i bardziej sie wyrozniaja bo jest ich malo :). na wikipedii na pewno znajdziesz troche informacji. tak czy siak ja tam bym celowal w limited, chyba ze dorwiesz jakiegos dreama czy inne cudo... bedziesz mial oryginalny kolorek i troche dodatkow polepszajacych wyglad. jesli chodzi o np wersje limited to na przestrzeni lat dokladano do niej coraz to wiecej bajerow wiec limited z 2000 roku (taki jak moj) jest ubozszy niz limited z 2004 np. mysle ze zeby dojsc do ladu z tym wszystkim musisz patrzyc co maja poszczegolne egzemplarze i tyle bo bardzo sie to wszystko rozni z tego co widzialem.
PS ja np sie zdziwilem ze w modelu 2001 (czyli z roku 2000) nie ma np tempomatu... i ogladajac rozne egzemplarze wiele takich kwiatkow na pewno spotkasz w jedna albo w druga strone :)

#47 vojpiotr

vojpiotr

    Znawca Tematu

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 1134
  • Dołączył:  15 wrz 2008
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:EX- Street Cruiser 2

Napisano 05 czerwiec 2009 - 09:38

tutaj masz info o wersjach limitowanych:

http://www.ptstreetcruiser.co.uk/

#48 Bezimienny Gość.wojck_*

Bezimienny Gość.wojck_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 05 czerwiec 2009 - 12:51

A może ktoś ma ochotę na mojego "PITKA"? Tzn. 2005 rok kolor śliwka 2,4 benzyna , max wypas ze skórą i navi! Cena okazyjna!!!

#49 paradyz

paradyz

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 3021
  • Dołączył:  21 paź 2008
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:300C 3,5 A
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Rzeszów
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 05 czerwiec 2009 - 13:03

Siersciunio zobacz tego. Własnie sie w dziale giełda pokazał post: http://ptclub.pl/vie...p?p=15881#15881

#50 Bezimienny Gość.siersciunio_*

Bezimienny Gość.siersciunio_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 05 czerwiec 2009 - 17:51

mam foty od ptwawladne ladne

[ Dodano: 2009-06-05, 21:21 ]
http://www.otomoto.p...how&id=C8705584
co wy na to??

[ Dodano: 2009-06-06, 08:02 ]
noooo i szukam juz bucikoow do autka wiem ze 5x100 (chyba)

a czy ma ktos info jakie ET itd

no i najwazniejsze jaka felga wejdzie najwieksza bez przeroobek

[ Dodano: 2009-06-06, 08:04 ]
http://moto.allegro.... ... super.html

takie by pasowaly????

wzoor chce inny tylko przyklad

#51 Kajka

Kajka

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 5639
  • Dołączył:  11 lut 2009
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,2 CRD M
  • Imię:Katarzyna
  • Skąd::Śląsk
  • Płeć: Kobieta

Napisano 06 czerwiec 2009 - 09:01

siersciunio, chłopie!
Ależ Ty kupujesz!
Jak baba! ;) (przepraszam wszystkie panie - proszę zwrócić uwagę, że napisałam "baba", a nie - "kobieta" i są to znaczne różnice - na życzenie mogę wytłumaczyć... :diabelek ).
Ciekawe ile będziesz kupował "obuwie"? (wejdź sobie na www.opony.pl - dużo, fajnie, rozsądne ceny, można "poprzymierzać" na autku... :lol ).
Na PT to największe (po co Ci największe? :diabelek ) to chyba 17 cali na feldze (jak zaleca producent! - będzie Ci pisało na drzwiach, ja tam wolę nie szaleć i producenta słuchać - kupowałam po konsultacjach z MAYSTREM i z rozpiską z drzwi - bardzo sobie chwalę :) ).
Pozdrawiam!
I dawaj już tę fotę z Celiną w bagażniku! :lol

#52 Nazwa

Nazwa

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5817
  • Dołączył:  18 lut 2009
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0M Gasss ;)
  • Imię:Przemek
  • Skąd::Andrychów
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 06 czerwiec 2009 - 12:10

Kajka, z całym szacunem dla Ciebie, samochód to nie para nowych szpilek ;) warto dobrze sie zastanowic przed zakupem bo potem jest za późno .... i zamiast wielkiej radochy jest wielkie WQ##$%
Chyba że ktoś nie musi sie liczyć z kasą, to no problemo :cwaniak

siersciunio, ktoś z forum jezdzil na 18 a teraz chce je sprzedać z ładnymi oponkami w bardzo fajnej cenie, zerknij do działu giełda na forum ;)

ooo to tu, chyba nadal aktualne : http://ptclub.pl/viewtopic.php?t=583

#53 Kajka

Kajka

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 5639
  • Dołączył:  11 lut 2009
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,2 CRD M
  • Imię:Katarzyna
  • Skąd::Śląsk
  • Płeć: Kobieta

Napisano 06 czerwiec 2009 - 13:53

Nazwa, Przemuś - z całym szacunkiem dla Ciebie i dla [b]siersciunia[b] chyba nikt jeszcze tak długo nie wybierał - przebierał ;)
Ja wiem - zabawa jest przednia :diabelek
I zdaję sobie sprawę z ceny auta (wiesz, też jakiś czas temu kupowałam...), ale oglądając na zdjęciach to my mu (sierściuniowi) możemy... Jak się chce kupić (tak naprawdę) to się zastanawia co (a już podobno wie co), wybiera 5 i jedzie oglądać... Z fachowcem...
I myślę, że tak właśnie, korzystając z tego, że weekend pochmurny, zrobił nasz niezdecydowany kolega. Po to, żeby za tydzień na długi weekend wypróbować możliwości swojego PT (choćby tylko na przejażdżce do lasu z psem)! :)
Pozdrawiam!

#54 leopaw

leopaw

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 2956
  • Dołączył:  02 lis 2008
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.2
  • Imię:Lech
  • Skąd::Lipno
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 06 czerwiec 2009 - 14:35

Chłopak musi mieć j/pipipipipipipi/ to jest zawsze loteria mie ma pewniaka nawet nowe może być kiepskie po to jest gwarancja / nieraz pierwsza myśl jest najlepsza. i pamiętaj nigdy nie żałuj decyzcji .po czasie można wszystko zmienić a MY pomożemy :kawka

#55 Nazwa

Nazwa

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5817
  • Dołączył:  18 lut 2009
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0M Gasss ;)
  • Imię:Przemek
  • Skąd::Andrychów
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 06 czerwiec 2009 - 15:22

Kajka, ja wybierałem 3,5 miesiaca a siersciunio jest tu biedne 11dni ;)
Prawdziwa zabawa jest jak się juz wraca do domu swoim Piciakiem, sorry ale ja nic zabawnego w robieniu 100km po to żeby zobaczyć coś zupełnie innego niż w ogłoszeniu nie widziałem.
Mimo wszystko coś jednak ze zdjecia mozna powiedzieć, niewiele bo niewiele ale jakąś wstępną selekcje mozna zrobić a każda przeczytana informacja może okazać się bezcenna przy dokonywaniu zakupu.
Jak chce się kupić to najpierw czyta sie co dany samochód oferuje [mozna wertowac miesiąc forum lub umiejętnie poprowadzic dyskusje w jednym temacie - zależy na ile kto jet zdolny lub leniwy] , potem zastanawia się co z tego chcę mieć a co jest psu na budę potrzebne

Reasumując nie rób z chłopa baby tylko dlatego że chce wiedzieć co warto kupić :cwaniak

Na pewno juz zauważyłaś że zupełnie inaczej postrzegamy pewne sprawy, chciałbym jednak zaznaczyć że bardzo lubie czytać twoje posty :*

#56 medyk

medyk

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 5224
  • Dołączył:  03 lis 2008
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.4L + LPG
  • Imię:Łukasz
  • Skąd::Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 06 czerwiec 2009 - 16:04

Ja mam limited i woznie sie tylko od wszystkiech pozostalych ze ma szyby ciemne i napis "LIMITED EDITION" :lol

[ Dodano: 2009-06-06, 17:04 ]
różni*

#57 Bezimienny Gość.siersciunio_*

Bezimienny Gość.siersciunio_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 06 czerwiec 2009 - 18:56

OJOJOJ ale sie porobilo hiihihih slodkie byly te anegdotki od kajki ale nie w tym problem ze wybieram i przebieram (bo tak jest ) ale w tym ze robie rekonesans a ze jestem chwilowo w miejscu gdzie nie ma nocy ,to mam czas :lol
a na swoje usprawiedliwienie to mam zamiar przyleciec specjalnie na tydzien do polski wlasnie po mojego przyszlego pitka :dance ktorego niestety bede musial zostawic samego na kolejny miesiac (ale napewno z celinka do lasu zdarze pojechac :kciuki )
wlasciwie to mysle ze jestem szybszy niz wolniejszy bo nowe autko potrzebooje na zime ;P a koopuje juz teraz

moje niezdecydowanie polega tez na tym ze nie jestem do konca pewien ile chce przeznaczyc na nowe autko wiec planuje 40k za calosc czyli pt za 30 i reszta na oplaty i zrobienie z niego perelki :diabelek


PS. FORUM PT CLUB JEST SUPER bardzo mi sie tu podoba

[ Dodano: 2009-06-06, 19:59 ]
nazwa
widzialem juz te felgi ale w planie mam cos innego jakis taki pelny wzor cos w stylu oryginalnych amg (zeby ciezko wygladaly jakby pelne moze z rancikiem) :diabelek

[ Dodano: 2009-06-06, 20:13 ]
o np takie
http://www.japanauto...stock/pt001.jpg

#58 leopaw

leopaw

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 2956
  • Dołączył:  02 lis 2008
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.2
  • Imię:Lech
  • Skąd::Lipno
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 06 czerwiec 2009 - 20:01

No felgi niczegowate jeszcze dobre laczki i będzie perełka prawie jak NASZE :lol :lol :lol :kawka

#59 Kajka

Kajka

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 5639
  • Dołączył:  11 lut 2009
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,2 CRD M
  • Imię:Katarzyna
  • Skąd::Śląsk
  • Płeć: Kobieta

Napisano 06 czerwiec 2009 - 20:55

i będzie perełka prawie jak NASZE :lol :lol :lol

Tylko najpierw musi być! ;)
I będzie! Bo widzę, że siersciunio, przyspiesza... Będzie miała czym Celina do lasu jeździć! :lol
Mój Goro już się oswoił z PT na tyle, że zaczyna hasać po siedzeniach (co mnie średnio cieszy...), a w bagażniku siedzieć nie chce... i na macie (specjalnie dla niego nabytej drogą kupna - też nie :( ). Co robić? Najbardziej mu pasuje miejsce (siedzące oczywiście, kto by tam leżał...) obok kierowcy lub (o zgrozo!) moje jak na chwilę wyjdę...

Reasumując nie rób z chłopa baby tylko dlatego że chce wiedzieć co warto kupić :cwaniak

Przemku - nie robię ;P użyłam porównania - "jak baba" :diabelek
Czasem tak jest - jedziesz i się wkurzasz, bo przed Tobą jedzie "baba" (nawet jeśli jest rodzaju męskiego... sporo ostatnio takich się wykluło), a czasem w innych sytuacjach - nie zawsze na drodze...
Co nie znaczy, siersciunio, że ktokolwiek powątpiewa w Twoją męskość! ;)
Pozdrawiam ciepło! (gdziekolwiek tam jesteś - koło podbiegunowe?!? Mój kumpel ostatnio wrócił z Antarktydy - masa pięknych wspomnień i zdjęć, ale białego misia dla mnie nie "cyknął" :foch - widać chytra bestia dobrze się maskowała i zakrywała łapą nos... A może Tobie się uda?).
Nazwa, może sobie i inaczej postrzegamy, ale :piwo w Bieszczadach wypijemy?
:*

[ Dodano: 2009-06-06, 22:00 ]
Nazwa, Kolego! Ale Ciebie nie widzę (czy aby na pewno?) na bieszczadzkiej liście...
Jak to? Nie macie z Madzią daleko... Proszę naprawić ten błąd!!! :dance2

#60 Bezimienny Gość.siersciunio_*

Bezimienny Gość.siersciunio_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 06 czerwiec 2009 - 21:23

kajka celinka jest przyzwyczajona do bagaznika i juz ma na swoim koncie norwegie, włochy,bulgarie, 2 razy mazury,niemcy,czechy,....chyba na tyle :lol natomiast z przodu to mam jeszcze dwa mikro pieski ktoore najlepiej sie czooja na kolanach albo na rece obserwoojac przez okno.
Natomiast w pitku chyba da sie ta poolke zamontowac nizej (jakby podwoojna podloga)wiec i celinka cos popatrzy(no wlasnie a ta pooleczka to aby mocna i pieska 30 kg utrzyma?)

(gdziekolwiek tam jesteś - koło podbiegunowe?!? Mój kumpel ostatnio wrócił z Antarktydy - masa pięknych wspomnień i zdjęć, ale białego misia dla mnie nie "cyknął"

za kolem podbiegoonowym to jestem z 500 km na polnoc natomiast jest tu taka wysepka nazywa sie Spitsbergen tam misie sa i nawet jest nakaz noszenia broni poza obszarami zabudowanymi hmm u mnie tylko losie i renifery ktoore lubia sobie robic niespodziewane wypady na srodek drogi.

Czasem tak jest - jedziesz i się wkurzasz, bo przed Tobą jedzie "baba"

apropos tego to moje pierwsze 2 tygodnie po powrocie to jezdze w pelnym stresie przed 'polska jazda', tu spokojnie i powoli. Raz zlapala mnie policja miialem 117 na 90 dostalem mandat 3200 PLN :pod ale pan mnie pocieszyl ze jak bym jechal 3 km szybciej to by mi zabral prawo jazdy natomiast z 50 szybciej to by mnie zaprosil do wiezienia :glupek





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych