Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Reflektory przód do Pitka po lifcie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bezimienny Gość.bodzio_*

Bezimienny Gość.bodzio_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 29 listopad 2015 - 17:36

Kupiłem Pitka miesiąc tamu i muszę wymienić reflektory - przód . Jestem w ciężkim szoku , bo wersje europejskie nowe w przystępnych cenach są nie osiągalne . Byłem w serwisie Fiata ,( bo z tego co wiem Fiat wykupił Chryslera w tamtym roku ) ,i zażądali ponad 3000 zł . Może coś doradzicie , Proszę i pozdrawiam . 



#2 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 29 listopad 2015 - 17:45

Niestety, ale to drogie rzeczy są. Można to zrobić taniej... Kupić "angliki" w dobrym stanie, i jeśli masz sprawne lustra u siebie, po prostu wymienić, wstawić swoje lustra do anglików. 



#3 Bezimienny Gość.bodzio_*

Bezimienny Gość.bodzio_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 29 listopad 2015 - 18:02

Dzięki za odpowiedź , jestem tutaj nowy i zupełnie zagubiony . Autko super , spełnienie moich marzeń , tylko te lampy . No dobra - głupie pytanie : ,, angliki ,, mają światła krótkie po lewej stronie , tzn : jak jedziesz to krótkie światła doświetlają ci lewą stronę , a nie jak nasze polskie prawą ? Chyba kupię USA , a przegląd sobie załatwię . Ale dzięki za informację . 



#4 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 29 listopad 2015 - 18:57

Z anglikami jest tak jak piszesz, w związku z wyprofilowaniem lustra doświetlają lewą stronę auta. Amerykańskie świecą symetrycznie, ale dodatkowo nie posiadają miejsca na światło pozycyjne, które też jest wymagane (w amerykańcach zastępuje je światło żółte, takie jak kierunki). Oczywiście możesz założyć amerykańskie, ale w sumie to jazda z duszą na ramieniu, bo zawsze możesz trafić na służbistę.



#5 hencio

hencio

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 3349
  • Dołączył:  22 cze 2014
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2,429 A
  • Imię:DARIUSZ
  • Skąd::SZKLARKA RADNICKA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 29 listopad 2015 - 19:07

Darek,jest ryzyko jest zabawa.



#6 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 29 listopad 2015 - 19:15

Pewnie, że tak, ale podobnie jest z wymiana lustrą. Trzeba reflektor rozkleić...



#7 Bezimienny Gość.bodzio_*

Bezimienny Gość.bodzio_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 30 listopad 2015 - 18:25

 Z anglikami jest tak jak piszesz, w związku z wyprofilowaniem lustra doświetlają lewą stronę auta. Amerykańskie świecą symetrycznie, ale dodatkowo nie posiadają miejsca na światło pozycyjne, które też jest wymagane (w amerykańcach zastępuje je światło żółte, takie jak kierunki). Oczywiście możesz założyć amerykańskie, ale w sumie to jazda z duszą na ramieniu, bo zawsze możesz trafić na służbistę.

A tak poza tematem , to bardzo fajne zdjęcie wstawiłeś z tą husarią , na czasie . Królowi Janowi III Sobieskiemu powinni dzisiaj stawiać pomniki w każdym mieście za  odsiecz wiedeńską . Husaria , tak to była niezwyciężona armia przez ponad 120 lat ( fajne filmiki są na You Tube ) , napawają dumą . Kupiłem sobie koszulkę z husarią  na RED IS BED . Trochę droga , ale co tam .

Nie śmiecimy w temacie :niewolno

...no ale tak na marginesie, ta grafika odnosi się faktu wkroczenia Żółkiewskiego do Moskwy. Jako jedyni w historii chyba daliśmy im łupnia zdobywając stolicę.







Podobne tematy Zwiń

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych