Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


pt cruiser 2.4 lpg

lpg cruiser

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bezimienny Gość.Merry_*

Bezimienny Gość.Merry_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 09 kwiecień 2016 - 08:54

Witajcie, poszukuję sprawdzonego gazownika z Lublina, znacie kogoś? Chcę zagazować mojego pitka, silnik 2.4 150KM 2005r. Instalacja prawdopodobnie Sequent 32 od Brc, miałem ją kiedyś w megance i byłem bardzo zadowolony, fajnie sprawdzała się na długich trasach. Ewentualnie co jeszcze byście mi doradzili? No i jak ten silnik sprawuje się z lpg? Z góry dzięki:)



#2 Bezimienny Gość.KmarK_*

Bezimienny Gość.KmarK_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 09 kwiecień 2016 - 13:56

Ja swojego Pit-ka jeszcze nie gazowałem, ale kto wie. Na razie założyliśmy gaz w aucie żony - Skoda Rapid 1.2, sekwencja BRC 32. Zakładany był w styczniu, więc sprawa dość świeża, ale jak na razie wszystko działa bez zarzutu. Zbadałem też rynek lokalny (też jestem z Lublina) przed montażem i zostały mi 4 opcje do wyboru - Snopków, p. Rogowski - ceny wysokie, ale jakość montażu ponoć bardzo dobra, Warsztatownia na Wojciechowskiej, p.Piekarz na Łęczyńskiej i p. Stadnicki na Spół. Pracy. Ostatecznie robiliśmy na Łęczyńskiej bo i cena i termin nam odpowiadał.



#3 Bezimienny Gość.Merry_*

Bezimienny Gość.Merry_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 17 kwiecień 2016 - 09:51

No właśnie też myślałem o Sequent 32, a gazownik co wam mówił o niej?? Jak Wam się auto spisuje? Trochę już robiłem rozeznania i właśnie ludzie chyba Piekarza chwalą. Cenowo jak?



#4 lowermann

lowermann

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 672
  • Dołączył:  28 sie 2013
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0 A, GAZ BRC
  • Imię:Kylo
  • Skąd::Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 17 kwiecień 2016 - 10:17

Mój kolega od którego kupiłem Pitka montował gaz w Kransystawie

Krasnystaw ul. Kłosowowskiego 8

Fach Mistrz 604511968

 

Cen Sequent 24, zbiornik w miejscu koła zapasowego Satko 45 litry, wtryski BRC, tankowanie we wlewie paliwa za pomocą przejściówki.

Cena z 2011 roku za materiały 2100 zł, za montaż 527 zł.

Od 2011 roku aż do tej pory nic się złego z instalacją nie działo.

Teraz są nowsze więc i pewnie lepsze.



#5 Bezimienny Gość.KmarK_*

Bezimienny Gość.KmarK_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 17 kwiecień 2016 - 17:44

Jeśli chodzi o montaż to jak na razie nie narzekamy, a raczej nie słyszałem żadnych jęków że coś nie gra. Czasem sam się przejadę dla zdrowia tego silnika do sklepu i wszystko pracuje dobrze. Jeśli chodzi o cenę to płaciłem jakoś 2800, opcja na reduktorze MB, zbiornik 630/53 l, wlew w zderzaku. Jak znajdę chwilę to wrzucę Ci zdjęcia z montażu, żebyś mógł zobaczyć jak to wygląda, porównać itp



#6 medyk

medyk

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 5224
  • Dołączył:  03 lis 2008
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.4L + LPG
  • Imię:Łukasz
  • Skąd::Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 17 kwiecień 2016 - 19:55

Polecam SOLAR-CAR na ul. Berberysowej 8. Montowałem w 2 pitkach u nich gaz i teraz u dziewczyny w astrze i jest ok. Zazwyczaj wrzucają wtryski HANA. Obecnie mam Compacta i zapłaciłem 2 lata temu 2400zł do 2.4 właśnie. Jutro się wybieram do nich więc możemy podskoczyć razem jakbyś chciał.


A sąsiada mojego z Krasnegostawu nie polecam. Tato zakładał u niego dwie instalacje kiedyś i była padaka. Znajomi też zakładali i też więcej nie pojadą tam. Kumpel w Jaguarze zakładał u niego to też problemy były straszne. Nigdy więcej nie pojade do niego z niczym!



#7 Bezimienny Gość.Merry_*

Bezimienny Gość.Merry_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 21 kwiecień 2016 - 19:23

Hejka, ja jestem ogólnie w trasie w tygodniu więc tylko w weekendy coś mogę ogarnąć..;/ Byłeś może w tym warsztacie już? W pitkach jakie masz wsadzone instalacje?? Pewnie jeszcze w tym miesiącu i ja swojego zaprowadzę na montaż... Trochę już ludzi poczytałem i w sumie różnie ludzie mówią.. Ja z brc nie miałem żadnych problemów więc pewnie coś w tym kierunku ogarnę..



#8 Bezimienny Gość.pacyk_*

Bezimienny Gość.pacyk_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 21 kwiecień 2016 - 19:58

hej,moja byla zakladana na leczynskiej.trzy lata temu.jak narazie poza filtrami o okresowym przegladem bez problemu.cena 2200zl



#9 JeePiter

JeePiter

    VIP

  • Grafik PTClub
  •   
  • Posty: 2409
  • Dołączył:  24 maj 2014
  • Rok Produkcji:2012
  • Silnik:Jeep
  • Imię:Piotr
  • Skąd::Skąd chcę
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 21 kwiecień 2016 - 22:14

Obecnie mam Compacta

u mnie też gazuje Compact. Jakoś sobie radzi ze stadniną :) 



#10 Bezimienny Gość.KmarK_*

Bezimienny Gość.KmarK_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 23 kwiecień 2016 - 14:44

masz zdjęcie z montażu BRC SQ 32 do tej Skody o której Ci pisałem, pozdrawiam

Załączone pliki



#11 Bezimienny Gość.Merry_*

Bezimienny Gość.Merry_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 12 maj 2016 - 17:23

Powiem Ci, że wygląda to dobrze, bynajmniej na moje oko. Ja już swojego Pitka też odebrałem, gazowłem go u Piekarza.. Spoko koleś i dużo nie wziął.. Trochę już pojeździłem i instalacja spisuje się dobrze, założyłem Sequent 32. Gazownik powiedział, że będzie śmigać. Dzięki za pomoc!



#12 tmk

tmk

    Przedszkolak

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 101
  • Dołączył:  05 paź 2014
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2.0 A + Gaz
  • Imię:Tomasz

Napisano 12 maj 2016 - 20:46

Powiem Ci, że wygląda to dobrze, bynajmniej na moje oko. Ja już swojego Pitka też odebrałem, gazowłem go u Piekarza.. Spoko koleś i dużo nie wziął.. Trochę już pojeździłem i instalacja spisuje się dobrze, założyłem Sequent 32. Gazownik powiedział, że będzie śmigać. Dzięki za pomoc!

Ile Ci pali?  najbardziej interesuuje mnie jazda 100% miasto i korki:)


Użytkownik tmk edytował ten post 12 maj 2016 - 20:46


#13 Bezimienny Gość.Merry_*

Bezimienny Gość.Merry_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 17 lipiec 2016 - 08:44

Przy takiej normalnej jeździe jeśli chodzi o lgp to spala mi około 13l/100km. Oczywiście bywa, ze mniej lub więcej pali. Pb spalało mi około 11l. Ogólnie jestem zadowolony, ostatnio jeszcze więcej jeżdżę więc inwestycja się zwróci. Tak, jak pisałem z instalacją nie ma problemów.



#14 Bezimienny Gość.krol44_*

Bezimienny Gość.krol44_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 17 lipiec 2016 - 08:58

Ja też u siebie mam Compacta wtyki Hana i reduktor zavoli, instalacje chodzi bajka, tylko nie pozwólcie na wlewamy w zderzaku we wlewie jest idealnie, mieści się bez problemu. Mój pali w mieście ok 12l, ale jeżdżę raczej dynamicznie. Jak dla mnie rewelacja.





Podobne tematy Zwiń


Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: lpg, cruiser

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych