Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Samochody ze Szwecji.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
29 odpowiedzi w tym temacie

#1 yacho

yacho

    Znawca Tematu

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1164
  • Dołączył:  13 maj 2009
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2.2 CRD
  • Imię:Jan

Napisano 26 sierpień 2009 - 13:40

Ciekawy artykuł z Interii.

http://motoryzacja.i... ... 357740,415

Pozdrawiam

#2 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 26 sierpień 2009 - 19:34

Handlarze robią co mogą, oni z tego żyją. Ciężko by było sprzedać auto z takim przebiegiem. Fajnie , że dałeś taką stronę, kumpel kupił Audi A6 (okazyjnie) ze Szwecji, podeślę mu ten link.
Tylko nie wiem czy go nie zdołuję, bo auto kupił pod koniec czerwca, a w lipcu jak była ta wichura nad Legnicą (pewnie o niej słyszeliście), to na jego audi spadł dach ze stodoły sąsiada. W ten sposób powstał niepowtarzalny kabriolet. Teraz będą z "anglika" przekładać blachy, bo tylko zderzaki nie zostały uszkodzone.

#3 vojpiotr

vojpiotr

    Znawca Tematu

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 1134
  • Dołączył:  15 wrz 2008
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:EX- Street Cruiser 2

Napisano 27 sierpień 2009 - 08:04

....a nastepnie sprzedadza jako "malo uzywany przez kobiete" :lol :lol :lol

#4 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 27 sierpień 2009 - 10:16

vojpiotr,
To chyba logiczne, przecież gdybyś Ty był w takiej sytuacji, i widziałbyś tak zmasakrowane auto, miałbyś świadomość , że wszystkie blachy łącznie z dachem były wymienione, to pewnie bałbyś się tym jeździć.
Auto było w trakcie rejestracji, więc nie miało ubezpieczenia. Mimo, że będzie je robił jeden z najlepszych blacharzy (robi tylko najdroższe auta, i często odrestaurowuje zabytkowe), świadomość właściciela, nie pozwoli mu pewnie długo jeździć tym autem.

#5 hrupek666

hrupek666

    Przedszkolak

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 111
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2007
  • Silnik:2.0 M Diesel
  • Imię:Michał

Napisano 27 sierpień 2009 - 12:44

Wszystko ok tylko ciekawe czy jak będzie sprzedawał to A6 to napisze ze było wypadkowe czy delikatne uszkodzenia parkingowe ,bo auto przecież stało niestety ale napewno nie powie (panie dach był wstawiany itp.).Niestety wypadki się zdażają ja pewnie bym to puścił w takim stanie jak była ,ale dorzucił bym ten dach od stodoły sąsiada :cwaniak

[ Dodano: 2009-08-28, 19:41 ]
Dziś przypadkiem widziałem auto na Szweckich tablicach i powiem wam ze stronka działo mam dane tego sabika polscy jumo wcy mogą zrobić z tego pożytek . sprawdźcie sami podaje numeru saba RDT021

#6 Przemo

Przemo

    Znawca Tematu

  • Przyjaciel forum
  • Posty: 1082
  • Dołączył:  28 sie 2008
  • Rok Produkcji:Brak
  • Silnik:Brak
  • Imię:Przemo
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 28 sierpień 2009 - 23:04

Taki przebieg to norma. To DIESEL - wół roboczy.

Gdy moj znajomy teraz szukał 3 letniego kombi w Dieslu (Passata, A6) nie mogl znalezc z mniejszym przebiegiem niz 120tys. Zdarzaly sie rowniez egzemplarze grubo ponad 150 tys, ale i podejrzane 20-30. Takimi samochodami się jeździ. I nie ma się co łudzić że auto 10-letnie ma 100 czy 150 tys.

W wiekszosci przypadkow wiec jak kupuje się samochód to liczy się stan techniczny i wizualny samochodu, a nie cyferki podawane przez sprzedawce.

#7 hrupek666

hrupek666

    Przedszkolak

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 111
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2007
  • Silnik:2.0 M Diesel
  • Imię:Michał

Napisano 29 sierpień 2009 - 08:05

Zobaczcie jakie przebiegi mogą mieć auta z Niemiec szczególnie mesie i większość z taxi jest oklejona na ten kolor więc nie trzeba malować licznik się zrobi na 160tys wyczyści i polak kupi bo przecież i tak spory przebieg jak na 4 letnie auto
http://suchen.mobile... ... geNumber=1

#8 Bezimienny Gość.Anonymous_*

Bezimienny Gość.Anonymous_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 29 sierpień 2009 - 08:27

Zobaczcie jakie przebiegi mogą mieć auta z Niemiec szczególnie mesie i większość z taxi jest oklejona na ten kolor więc nie trzeba malować licznik się zrobi na 160tys


co to znaczy "oklejona na ten kolor wiec nie trzeba malować" ?

#9 paradyz

paradyz

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 3021
  • Dołączył:  21 paź 2008
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:300C 3,5 A
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Rzeszów
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 29 sierpień 2009 - 09:54

One sa malowane na taki kolor. Moj kuzyn ma w Essen firme taksowarska i przebieg w granicach 1 mln to nie jest rzadkość. Auta maja stale cieple silniki, pracuja na 3 zmiany. Co ciekawe na skutek tego rzeczywiscie sa praktycznie bezawaryjne. Kupisz takiego, zaczniesz jeżdzić nim do pracy 10 km dziennie i niebawem zacznie sie sypac. Co ciekawe niektorzy sprzeajac takie auto podaja w ogloszeniu, ze hehe taki mecio wypozażony jest w skóre:))) a w rzeczywistosci to wzmocniona sztuczna skora.

#10 Bezimienny Gość.Anonymous_*

Bezimienny Gość.Anonymous_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 29 sierpień 2009 - 15:47

One sa malowane na taki kolor.


no właśnie wiem i większosć kupujących wie, że każdy samochód w tym kolorze poniżej 500 tys km to mina. Stąd moje zaciekawienie teorią o jakimś oklejaniu a już tym bardziej ze nie trzeba ich przemalowywać. Bo jak się chce skręcić licznik to taki wózek należy przede wszystkim przemalować :)

#11 hrupek666

hrupek666

    Przedszkolak

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 111
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2007
  • Silnik:2.0 M Diesel
  • Imię:Michał

Napisano 29 sierpień 2009 - 18:17

Sam przytargałem dwa Tourany kolego i ten kolor budyń był okleiną ,wystraszyło to zedrzeć i zrobić polerkę co prawda miały małe przebiegi 180000km 2006r ale miały padnięte silniki 2.0tdi i jak ktoś jest cwany i sprawdzi papiery niemieckie to zobaczy ze to po taxi ,a jak ktoś pazerny kupuje auto 10000zł taniej bo turbina padnięta to nie zwraca uwagi na parę rysek i skaje zamiast skóry niestety,takie realia Polska auta kupiłem tu mają tylko taxi i busy
http://home.mobile.de/FAIZI
Auta malowane sa dla korporacji taxiarskich ,indywidualne złotówy kupują i oklejają,tak jak to robi Niemiecka POLICJA

#12 paradyz

paradyz

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 3021
  • Dołączył:  21 paź 2008
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:300C 3,5 A
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Rzeszów
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 29 sierpień 2009 - 18:22

a to zalezy gdzie kolego. Ja sprowadzalem dla Kazachów auta policyjne z Dusseldorfu i wszytskie były pomalowane na policyjne kolory (zielone wtedy jeszcze). trzeba je bylo mazać bo miały tylko zamalowany napis polizei.

#13 hrupek666

hrupek666

    Przedszkolak

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 111
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2007
  • Silnik:2.0 M Diesel
  • Imię:Michał

Napisano 29 sierpień 2009 - 18:27

Następna sprawa jak umiesz liczyć to sprawdź ofertę na tej stronie co ci dałem dodaj 500zł przywiezienie do polski i niech ci bedzie 4000zł za malowane w piękną czarną perłę i jakieś 2000zł na bajery a ja nie malowałem,a tak ap ropo to ze stanów tez auta ciągnąłem i mam tam osobę co je załatwia na tych śmiesznych aukcjach owszem było bardzo tanio jak dolar stał nisko ale po czym były te auta to wiem tylko ja i ten co je tam kupował.

[ Dodano: 2009-08-29, 19:29 ]
Jak znajdę linka z niemieckimi oklejonymi autami policji to go wstawię ale w tych co ja miałem tylne siedzenia były skajowe.Ale to też nie problem

#14 paradyz

paradyz

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 3021
  • Dołączył:  21 paź 2008
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:300C 3,5 A
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Rzeszów
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 29 sierpień 2009 - 18:50

auta potaksowkowe rzeczywiscie mozna kupic za grosze w Niemczech.

#15 hrupek666

hrupek666

    Przedszkolak

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 111
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2007
  • Silnik:2.0 M Diesel
  • Imię:Michał

Napisano 29 sierpień 2009 - 19:41

I do tego chce nawiązać , niestety kupujący auta w Polsce czasami nie pomyślą co by zobaczyć auta trochę droższe a nie tylko te co są tańsze, oczywiście pisze o danym modelu wiadomo ze ceny są zróżnicowane,czasami naprawdę zdarzają sie okazje ale naprawdę czasami .Sam niby mam pojęcie o autach na co zwracać uwagę ,parę ich przewiniłem i co sam się przejechałem na golfie niby wszystko ok nic do czego się czepić kupiłem go w Polsce od kolegów handlarzy z Radomia ,i wszystko ok do póki go nie pogoniłem na autostradzie Niemieckiej tak ok 200km/h tak z 5 min i ani z tego ani z owego tylna szyba sie zrobiła mokra .Okazało się ze ze zbiorniczka wyrównawczego się polało a tęp.ok .Finał był taki ze jak się nie przekraczało 170 km/h to było cacy okazało się ze uszczelka pod głowicą padła zrobiłem i po tygodniu koledze z busa się światła pomyliły i wjechał na tylne siedzenia bez otwierania klapy.
Taka była okazja,fakt ze mimo remontu uszczelki wyszedłem na swoje,ale jakby nie dzwon to plecy niestety real polski real.

#16 rafe1

rafe1

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5357
  • Dołączył:  14 paź 2008
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.4GT M
  • Imię:Rafał
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 29 sierpień 2009 - 21:47

są cwaniacy w Niemczech którzy kupują fury w metaliku potem je w firmie reklamowej obklejają w kolor TAXI niemieckiej i latają 500tyś km :cwaniak potem oddają furę do komisu (np. do Turka). Ten zrywa obklejenie (nawet nie trzeba polerować lakieru bo jest lux), cofa na 200 tyś km i gra gitara :cwaniak

:cenzura życie

#17 hrupek666

hrupek666

    Przedszkolak

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 111
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2007
  • Silnik:2.0 M Diesel
  • Imię:Michał

Napisano 30 sierpień 2009 - 08:44

Dokładnie i nie tylko Turasy bo Polacy tez kupują,i o tym moja mowa ale koledzy z naszego forum mi nie wierzą .

#18 rafe1

rafe1

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5357
  • Dołączył:  14 paź 2008
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.4GT M
  • Imię:Rafał
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 30 sierpień 2009 - 09:00

widzialem takie klimaty na własne oczy :cwaniak

#19 vojpiotr

vojpiotr

    Znawca Tematu

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 1134
  • Dołączył:  15 wrz 2008
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:EX- Street Cruiser 2

Napisano 30 sierpień 2009 - 15:17

koledzy z naszego forum mi nie wierzą .


nie zauwazylem zeby ktos kwestionowal hmm

#20 Bezimienny Gość.Nowy1234_*

Bezimienny Gość.Nowy1234_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 30 sierpień 2009 - 17:39

One sa malowane na taki kolor.

[ Dodano: 2009-08-30, 18:40 ]

One sa malowane na taki kolor.


no właśnie wiem i większosć kupujących wie, że każdy samochód w tym kolorze poniżej 500 tys km to mina. Stąd moje zaciekawienie teorią o jakimś oklejaniu a już tym bardziej ze nie trzeba ich przemalowywać. Bo jak się chce skręcić licznik to taki wózek należy przede wszystkim przemalować :)







Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych