Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

PT Cruiser GT 2.4 TURBO (wysprzęglik, zawór PCV, turbina, amortyzatory przód i tył, silnik krokowy, dwumasa, sprzęgło)

PCV dwumasa turbina wysprzęglik krokowy amortyzatory

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Ozzy

Ozzy

    Początkujący

  • Użytkownicy
  • Posty: 46
  • Dołączył:  08 sty 2016
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2.4T GT M + LPG
  • Imię:Adam
  • Skąd::Sulejówek
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 27 sierpień 2016 - 15:28

Dzień dobry koleżanki i koledzy,

 

mam do sprzedania następujące nowe części do PT Cruiser'a GT 2.4 TURBO, których dostępność na naszym rynku jest dość beznadziejna:

1. zawór PCV firmy WELLS (made in USA) odpowietrzenia  skrzyni korbowej (2004-2009 - bez 2003),

2. wysprzęglik firmy SACHS (made in USA) - kompatybilny z rocznikami od 2003 do 2007 tej wersji,

 

oraz używane:

1. sprawny oryginalny zawór PCV odpowietrzenia  skrzyni korbowej (2004-2009 - bez 2003),

2. turbina niby nieużywana, ale z luzami na wirniku, które powinien ocenić turbiniaż (nr fabryczny: 04884234AC),

3. koło dwumasowe po ok. 172tys. raczej do regeneracji ze sprzęgłem po ok. 15tys. km(tarcza+docisk) firmy SACHS,

4. amortyzatory przód i tył - oryginalne i sprawne (nr fabryczne: 05085323AA i 05085324AA)

5. silnik krokowy, który był przyczyną falowania obrotów, ale może pomoże kąpiel w nafcie.

Wszystkie części są wystawione na allegro na moim koncie pod nickiem Ozzy76 (skorzystałem z sierpniowej promocji - dali za darmo wystawienie na 14 dni i darmo zdjęcia)
Dla forumowiczów przewidziałem niższe ceny :) a silnik krokowy dam w prezencie jeśli ktoś potrzebuje.
Sprzedaż osłodzi mi trochę moje ostatnie przeboje a najostatniejsze i niezakończone to te z silnikiem, co opisałem bodaj przedwczoraj.

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania telefonicznie - wówczas proszę o informację na priv.

Zapraszam serdecznie :)


 


Użytkownik Ozzy edytował ten post 27 sierpień 2016 - 15:54


#2 Ozzy

Ozzy

    Początkujący

  • Użytkownicy
  • Posty: 46
  • Dołączył:  08 sty 2016
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2.4T GT M + LPG
  • Imię:Adam
  • Skąd::Sulejówek
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 sierpień 2018 - 15:17

Wszystko sprzedane oprócz ww. silnika krokowego, który oddam za darmo.





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: PCV, dwumasa, turbina, wysprzęglik, krokowy, amortyzatory

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych