Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Znalazłem PT-ka i nie wiem czy kupić?!

Witam serdecznie klubowiczów

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

#41 PThunter

PThunter

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2563
  • Dołączył:  19 sie 2016
  • Rok Produkcji:.
  • Silnik:.
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Litzmannstadt
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 27 październik 2016 - 19:40

asik28, wycieczki do Gostynina i Kutna raczej odradzam. Bywałem wielokrotnie i zastawałem gruz zamiast samochodu. Zdjęcia zazwyczaj obrabiane w profesjonalny sposób i w znakomitej większości nie oddają stanu samochodu, choć trzeba obiektywnie przyznać, że błysk poszczególnych elementów jest zawsze wprost proporcjonalny do ilości użytego Plaka.



#42 maro20

maro20

    VIP

  • Na zawsze z nami
  •   
  • Posty: 4321
  • Dołączył:  15 sty 2010
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2crd
  • Imię:marek
  • Skąd::W-wa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 27 październik 2016 - 21:02

Wy naprawdę wierzycie że PT robił od 9 do 13 tysięcy rocznie? Wszystkie kręcone. każdy z rocznika 2000-2004 ma robione od 15 do 20 tysięcy minimum.

To w jakiej są kondycji to już inna sprawa, dlatego przebieg jest najmniej istotny (bo to ściema)



#43 Bezimienny Gość.asik28_*

Bezimienny Gość.asik28_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 28 październik 2016 - 06:41

Zgadzam się, że w większości przebieg to ściema, dlatego najmniej zwracam na niego uwagę, trzeba przyjrzeć się zużyciu autka itp. Dziękuję pablobed za cenne uwagi, wiem że każdy można wypicować, a mi zależy na dobrym autku nieidealnym, a nie wypicowanym gruchociku. Mam w posiadaniu chryslera 300C 3,5 benzynke i też my doprowadziliśmy go do prawie ideału. Potrzebny mi samochodzik na dojazdy do pracy, a że z większego brata jesteśmy zadowoleni, postawiliśmy na PT Cruisera, bo pasuje do nas i ma "duszę", jak tu ktoś na forum napisał sama mordka się uśmiecha do auta :) Za tydzień mam zamiar zacząć jeździć oglądać, mam nadzieję że znajdę :) 


Witam. Mój jest na sprzedaż... z jasną historią serwisową :)

https://www.olx.pl/o...html#24d51d27f1

Dziękuję za linka do oferty, niestety nie posiada klimatyzacji, a to podstawa dla mojego męża  ;)



#44 PThunter

PThunter

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2563
  • Dołączył:  19 sie 2016
  • Rok Produkcji:.
  • Silnik:.
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Litzmannstadt
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 28 październik 2016 - 08:27

Zerknij na tego pitola https://www.olx.pl/o...html#a4533bcaa7 Jest niedaleko mnie i po nadchodzących po weekendzie świętach mógł bym na niego zerknąć. Gdybyś był zainteresowana wstępnymi oględzinami, to pisz na PW.



#45 Bezimienny Gość.asik28_*

Bezimienny Gość.asik28_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 28 październik 2016 - 08:44

Chociaż nie przepadam za czerwonymi autkami ten z tego ogłoszenia wydaje się fajny. (Podawałam we wcześniejszym wpisie, przepraszam za powtórzenie)

 

http://otomoto.pl/of...html#18795b37bf

 

On ma butlę w bagażniku 80 L, Czy ktoś tak ma ? Wiem, że wielkim minusem jest mini miejsce w bagażniku pewnie. Autkiem mam zamiar robić ok. 60 km dziennie/6 dni + pewnie jakieś wypady. Oraz pytanie laika od gazu czy można zmienić butlę na inną np. mniejszą lub w kole bez zmieniania całej instalacji. Z góry przepraszam jeśli to głupie pytanie :)

A drugie pytanko czy ktoś może jest z okolic tej miejscowości Niedośpielin (łódzkie) i mógłby zerknąć na to autko okiem bardziej znającym się niż ja



#46 bratex

bratex

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 818
  • Dołączył:  15 sty 2016
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2.2 CRD Limited
  • Imię:Marcin
  • Skąd::Warszawa / Elbląg
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 28 październik 2016 - 09:09

Zerknij na tego pitola https://www.olx.pl/o...html#a4533bcaa7 Jest niedaleko mnie i po nadchodzących po weekendzie świętach mógł bym na niego zerknąć. Gdybyś był zainteresowana wstępnymi oględzinami, to pisz na PW.

Wygląda na zdjęciu jakby miał malowane drzwi kierowcy, dwa odcienie srebrnego i na dowód brak znaczka PT Cruiser na drzwiach.

Wysłane z mojego Lenovo A3500-FL przy użyciu Tapatalka

#47 theo

theo

    Uzależniony

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 525
  • Dołączył:  03 maj 2016
  • Rok Produkcji:brak
  • Silnik:brak
  • Imię:teodor
  • Skąd::brak
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 28 październik 2016 - 09:24

Oraz pytanie laika od gazu czy można zmienić butlę na inną np. mniejszą lub w kole bez zmieniania całej instalacji.

 

Można,   butla, zawór i kawałek rurki



#48 Bezimienny Gość.asik28_*

Bezimienny Gość.asik28_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 28 październik 2016 - 11:33

Zerknij na tego pitola https://www.olx.pl/o...html#a4533bcaa7 Jest niedaleko mnie i po nadchodzących po weekendzie świętach mógł bym na niego zerknąć. Gdybyś był zainteresowana wstępnymi oględzinami, to pisz na PW.

Dziękuję za propozycję, niestety mój budżet jest ograniczony do max ok.9000 zł, wiem że to może niedużo, ale może się uda :)



#49 PThunter

PThunter

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2563
  • Dołączył:  19 sie 2016
  • Rok Produkcji:.
  • Silnik:.
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Litzmannstadt
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 28 październik 2016 - 12:32

Przy odrobinie szczęścia i ostrożności przy zakupie uda się, bo pitole nie należą do najpopularniejszych i najbardziej rozchwytywanych samochodów, co rzutuje na ich ceny.



#50 Bezimienny Gość.asik28_*

Bezimienny Gość.asik28_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 28 październik 2016 - 13:24

Zerknij na tego pitola https://www.olx.pl/o...html#a4533bcaa7 Jest niedaleko mnie i po nadchodzących po weekendzie świętach mógł bym na niego zerknąć. Gdybyś był zainteresowana wstępnymi oględzinami, to pisz na PW.

Mam pytanko, kojarzysz może ten egzemplarz z Łodzi? Może to niedaleko Ciebie?

http://otomoto.pl/of...html#ce486b32d5



#51 PThunter

PThunter

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2563
  • Dołączył:  19 sie 2016
  • Rok Produkcji:.
  • Silnik:.
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Litzmannstadt
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 28 październik 2016 - 13:49

Nie kojarzę, ale tez mógłbym rzucić okiem. Ciekawi mnie inna sprawa. Końcówka numeru, czyli XN, a to znak, że samochód został zarejestrowany w LDZ jakiś miesiąc temu. Pytanie jest, dlaczego sprzedaje skoro dopiero zarejestrował? Pisze, że auto doinwestowane - po wymianie oleju, filtrów, świec i przewodów. Są ponoć nowe hamulce oraz elementy zawieszenia i co? Znudził się tak szybko?

 

Poza tym.. Rozumiem jeśli to handlarz z zarejestrowaną firmą, ale jako osoba fizyczna od razu wpada przecież w dochód (PCC), bo aby tego uniknąć musi minąć przecież pół roku. Może są inne powody?

 

Jeśli jesteś poważnie zainteresowana, to dryndnij do człowieka i m.in. podpytaj o to. Ja oczywiście po świętach mogę się gdzieś z nim ustawić i rzucić okiem i uchem na ten egzemplarz.


Użytkownik pablobed edytował ten post 28 październik 2016 - 13:53


#52 bart1771

bart1771

    Uzależniony

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 533
  • Dołączył:  09 wrz 2014
  • Rok Produkcji:2008
  • Silnik:2,4
  • Imię:Bartłomiej
  • Skąd::Rybnik
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 28 październik 2016 - 16:30

Paweł z Płocka świetnie to opisał. Pitka możesz przerobić na gaz chodzą bez problemu. Mój jak na razie to miał wymieniony czujnik położenia wałka rozrządu. W moim drugim wozie AUDI z 2011 roku już też miałem podobny problem. Więc jak widać i te super bezawaryjne również się psują. :-)


A dodam, że w AUDI ma dopiero przejechane 62 000 km, przebieg prawdziwy, serwisowany w AUDI + faktury !!!



#53 Bezimienny Gość.asik28_*

Bezimienny Gość.asik28_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 29 październik 2016 - 07:22

Nie kojarzę, ale tez mógłbym rzucić okiem. Ciekawi mnie inna sprawa. Końcówka numeru, czyli XN, a to znak, że samochód został zarejestrowany w LDZ jakiś miesiąc temu. Pytanie jest, dlaczego sprzedaje skoro dopiero zarejestrował? Pisze, że auto doinwestowane - po wymianie oleju, filtrów, świec i przewodów. Są ponoć nowe hamulce oraz elementy zawieszenia i co? Znudził się tak szybko?

 

Poza tym.. Rozumiem jeśli to handlarz z zarejestrowaną firmą, ale jako osoba fizyczna od razu wpada przecież w dochód (PCC), bo aby tego uniknąć musi minąć przecież pół roku. Może są inne powody?

 

Jeśli jesteś poważnie zainteresowana, to dryndnij do człowieka i m.in. podpytaj o to. Ja oczywiście po świętach mogę się gdzieś z nim ustawić i rzucić okiem i uchem na ten egzemplarz.

Dziękuję za cenne uwagi, rzeczywiście coś tu nie gra. W razie czego się odezwę. Dziękuję  bardzo jeszcze raz i życzę miłego i bezpiecznego weekendu :)







Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych