Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Wymiana dźwigni ręcznego

ręczny

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bezimienny Gość.MPW_*

Bezimienny Gość.MPW_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 28 listopad 2016 - 19:13

Koledzy jak w temacie , ktoś przeprowadzał taką operację nie chciał bym czegoś urwać po drodze .

 

proszę o rade od czego zacząć lub gdzie ewentualnie są ukryte śruby żeby dostać się do dźwigni .



#2 Bezimienny Gość.magnum_*

Bezimienny Gość.magnum_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 28 listopad 2016 - 21:16

Witaj, ja wymieniałem linkę ręcznego tą krótką przy rączce ręcznego. Bardzo proste , masz kanał po środku pod popielniczką 2 śrubki i z tyłu w kanale też są dwie. Wypnij przełącznik od podnoszenia i opuszczania tylnych szub . Jajo od biegów delikatnie podważysz z boku i ci wyjdzie bez wykręcania gałki biegów. Kanał masz praktycznie wolny do wyciągnięcia , ale uwaga na gniazdo zapalniczki żebyś nie urwał kabla i mała kombinacja z podnoszeniem do góry prawy fotel na maksa do tyłu lewy podłokietnik też. Delikatnie tylną częścią do góry i sam zobaczysz jak wyjdzie. Dalej masz wszystko na widoku . Jak sama dżwignia biegów to masz śruby na widoku dasz radę sam bez problemu. Pozdrawiam, :piter



#3 andreeas7

andreeas7

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 16918
  • Dołączył:  03 lut 2010
  • Rok Produkcji:2020
  • Silnik:Jeep
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 28 listopad 2016 - 21:48

Witaj, ja wymieniałem linkę ręcznego tą krótką przy rączce ręcznego. Bardzo proste , masz kanał po środku pod popielniczką 2 śrubki i z tyłu w kanale też są dwie. Wypnij przełącznik od podnoszenia i opuszczania tylnych szub . Jajo od biegów delikatnie podważysz z boku i ci wyjdzie bez wykręcania gałki biegów. Kanał masz praktycznie wolny do wyciągnięcia , ale uwaga na gniazdo zapalniczki żebyś nie urwał kabla i mała kombinacja z podnoszeniem do góry prawy fotel na maksa do tyłu lewy podłokietnik też. Delikatnie tylną częścią do góry i sam zobaczysz jak wyjdzie. Dalej masz wszystko na widoku . Jak sama dżwignia biegów to masz śruby na widoku dasz radę sam bez problemu. Pozdrawiam, :piter


Żebyś nie wyjął tunela bez demontażu jednego z foteli ?

#4 Bezimienny Gość.MPW_*

Bezimienny Gość.MPW_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 02 grudzień 2016 - 16:45

Magnum bardzo dziekuje , bardzo pomocna odpowiedź,





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ręczny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych