Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Trzy po trzy, para piętnaście.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
258 odpowiedzi w tym temacie

#41 chromek 1

chromek 1

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5154
  • Dołączył:  13 lip 2013
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD M
  • Imię:Krzysztof
  • Skąd::Zabrze
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 11 listopad 2018 - 21:38

ja wiem ale nie powiem ;P  ;P



#42 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 11 listopad 2018 - 22:27

Słuchajcie, nie ma co wyszukiwać teorii spiskowych. Nie upatrujcie jakiegoś przekrętu czy innego, negatywnego zjawiska. Tłumaczę, wszystko od początku. Nasz Junior admin, Przemek Nazwa, trochę zawalony robotą jest, więc powoli Yodarek, czyli ja, wtajemniczam się, żeby go trochę odciążyć w kwestii technicznego prowadzenia forum. To pierwsza kwestia. Druga... Jakiś już czas, pewnie zauważyliście, na forum pojawiały się osoby, które w dziale off topic wrzucały posty o bankach, sklepach i innych pierdach. To spamerzy, którzy rejestrują się na forach i w ten sposób umieszczają linki..., ogólnie rzecz biorąc spam i reklama. Chcąc sobie z tym poradzić, bo jak na razie zbanowałem ich około dwadzieścia osób (a pojawiały się kilka osób dziennie), wymyśliłem, że będę zatwierdzał "nowych", po ich uprzednim sprawdzeniu (są narzędzia, żeby "nowego" chociaż troszeczkę prześwietlić). Jest z tym mały problem, bo muszę logować się, szukać, sprawdzać, a ja tak jak większość z nas, wchodzić bym chciał na nasze forum, żeby poczytać dla przyjemności, pogadać, popisać a nie spędzać połowę czasu na załatwianiu pewnych spraw i pilnowaniu, żeby, na przykład, nas spam nie zalał. Właśnie z tego powodu, dla testów, zrobiłem to tak, że osoby, które zarejestrowały się a nie są jeszcze zatwierdzone przez żadnego z moderatorów, administratorów lądowały w jednej grupie, która jedną z cech ma taką, że nick mają kolor żółty (oprócz tego nie mogą pisać, i takie tam...). Wtedy mam o wiele łatwiej, bo wchodzę na forum i od razu na stronie głównej widzę, że mam robotę... Ot i cała tajemnica. :)


  • indianer i PT-roman lubią to

#43 Maja1313

Maja1313

    Kozak

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1423
  • Dołączył:  02 lut 2016
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0 M
  • Imię:Agata
  • Skąd::Gorzów Wlkp.
  • Płeć: Kobieta

Napisano 11 listopad 2018 - 22:47

Brawo Yodarek

#44 Mona

Mona

    Uzależniony

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 573
  • Dołączył:  31 maj 2015
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0 M LPG
  • Imię:Monika
  • Skąd::Sandomierz
  • Płeć: Kobieta

Napisano 12 listopad 2018 - 08:05

Dziękujemy Yoda za poświęcony czas aby nam się lepiej funkcjonowało na forum  :mistrz  :mistrz   :kciuki



#45 andmis

andmis

    VIP

  • Moderator
  •      
  • Posty: 4957
  • Dołączył:  19 wrz 2010
  • Rok Produkcji:2003 LTD
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::DOA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 12 listopad 2018 - 10:19

Słuchajcie, nie ma co wyszukiwać teorii spiskowych. Nie upatrujcie jakiegoś przekrętu czy innego, negatywnego zjawiska. Tłumaczę, wszystko od początku. Nasz Junior admin, Przemek Nazwa, trochę zawalony robotą jest, więc powoli Yodarek, czyli ja, wtajemniczam się, żeby go trochę odciążyć w kwestii technicznego prowadzenia forum. To pierwsza kwestia. Druga... Jakiś już czas, pewnie zauważyliście, na forum pojawiały się osoby, które w dziale off topic wrzucały posty o bankach, sklepach i innych pierdach. To spamerzy, którzy rejestrują się na forach i w ten sposób umieszczają linki..., ogólnie rzecz biorąc spam i reklama. Chcąc sobie z tym poradzić, bo jak na razie zbanowałem ich około dwadzieścia osób (a pojawiały się kilka osób dziennie), wymyśliłem, że będę zatwierdzał "nowych", po ich uprzednim sprawdzeniu (są narzędzia, żeby "nowego" chociaż troszeczkę prześwietlić). Jest z tym mały problem, bo muszę logować się, szukać, sprawdzać, a ja tak jak większość z nas, wchodzić bym chciał na nasze forum, żeby poczytać dla przyjemności, pogadać, popisać a nie spędzać połowę czasu na załatwianiu pewnych spraw i pilnowaniu, żeby, na przykład, nas spam nie zalał. Właśnie z tego powodu, dla testów, zrobiłem to tak, że osoby, które zarejestrowały się a nie są jeszcze zatwierdzone przez żadnego z moderatorów, administratorów lądowały w jednej grupie, która jedną z cech ma taką, że nick mają kolor żółty (oprócz tego nie mogą pisać, i takie tam...). Wtedy mam o wiele łatwiej, bo wchodzę na forum i od razu na stronie głównej widzę, że mam robotę... Ot i cała tajemnica. :)

 

I to, wszystko wyjaśnia Darku. Ja się nie dopatruję teorii spiskowych, czy przekrętu, a po prostu czujnie reaguję na anomalia.



#46 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 12 listopad 2018 - 11:26

Czujność wskazana... Wróg nie śpi. :d
  • rafe1 lubi to

#47 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13759
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 05 grudzień 2018 - 16:59

yoda dales sie wdupcyc w kanal,... ciekawe jak dlugo pociagniesz,.. ale wszystkiego naj naj naj,...



#48 Wrocunia

Wrocunia

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2380
  • Dołączył:  04 lut 2017
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.0 A
  • Imię:Monika
  • Skąd::Bydgoszcz
  • Płeć: Kobieta

Napisano 05 grudzień 2018 - 17:33

Wiesz, że zawsze jestem szczera, tak więc od Twojego za przeproszeniem pier.. nie chce mi się wchodzić na forum. W innym temacie wymieniłeś osoby, które przestały się udzielać na forum, a stanowiły ważna jego część. Rozumiem Ciebie, Twój żal i mam szacunek jednocześnie i do Ciebie i osób wymiennych, jednak pragnę Cię poinformować, że zaraz będzie mi leciał trzeci rok na tym forum, a żadnej z tych osób nie widziałam na forum, ani ich nicku na dole strony, który wskazuje na to, że nas czytają. NIe wspomnę już i tym, aby poznać je osobiście, a jedynie słyszę opowieści na ich temat. Wniosek: jak widać forum i spoty nadal się odbywają, więc przestań wylewać swoje żale Mieczysław i zajmij się tym co jest tu i teraz, bo z takim podejściem to rzeczywiście i ja zaraz się wyloguj i się pożegnamy.

Użytkownik Wrocunia edytował ten post 05 grudzień 2018 - 17:35

  • hencio lubi to

#49 hencio

hencio

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 3349
  • Dołączył:  22 cze 2014
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2,429 A
  • Imię:DARIUSZ
  • Skąd::SZKLARKA RADNICKA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 05 grudzień 2018 - 22:01

Wiesz, że zawsze jestem szczera, tak więc od Twojego za przeproszeniem pier.. nie chce mi się wchodzić na forum. W innym temacie wymieniłeś osoby, które przestały się udzielać na forum, a stanowiły ważna jego część. Rozumiem Ciebie, Twój żal i mam szacunek jednocześnie i do Ciebie i osób wymiennych, jednak pragnę Cię poinformować, że zaraz będzie mi leciał trzeci rok na tym forum, a żadnej z tych osób nie widziałam na forum, ani ich nicku na dole strony, który wskazuje na to, że nas czytają. NIe wspomnę już i tym, aby poznać je osobiście, a jedynie słyszę opowieści na ich temat. Wniosek: jak widać forum i spoty nadal się odbywają, więc przestań wylewać swoje żale Mieczysław i zajmij się tym co jest tu i teraz, bo z takim podejściem to rzeczywiście i ja zaraz się wyloguj i się pożegnamy.
Młoda dziadka opierdzieliła,nie mogę.Brawo.Raz na jakiś czas się należy.

#50 Dorka

Dorka

    VIP

  • Administratorka
  •      
  • Posty: 7772
  • Dołączył:  14 mar 2012
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2,0 A Gaz
  • Imię:Dorota
  • Skąd::Kłodzko
  • Płeć: Kobieta

Napisano 05 grudzień 2018 - 22:58

Ja już o tym pisałam nie raz, że ubolewanie nad tym, jak to bylo kiedys cudownie i jacy byli fajni ludzie... zniechęca tych co teraz i tu. Ja też najlepiej wspominam koniec lat 80, bo byłam piękna i młoda i wszystko było lepsze. Ci, którzy są teraz są zaje...fajni i przestańcie biadolić.
Wrocunia ja Cię proszę, nie zniechęca się, trwaj!

#51 andmis

andmis

    VIP

  • Moderator
  •      
  • Posty: 4957
  • Dołączył:  19 wrz 2010
  • Rok Produkcji:2003 LTD
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::DOA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 06 grudzień 2018 - 09:37

Ja też najlepiej wspominam koniec lat 80, bo byłam piękna i młoda i wszystko było lepsze.

 

 

:mmm wszyscy byliśmy piękni i młodzi, cholera, przeminęło z wiatrem :aaa



#52 Eleeri

Eleeri

    Uzależniony

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 579
  • Dołączył:  17 sie 2016
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2.0 A
  • Imię:Joanna
  • Skąd::stolica Podhala:)
  • Płeć: Kobieta

Napisano 06 grudzień 2018 - 09:43

Przecież nadal wszyscy jesteśmy piękni 😁
i młodzi 😉

#53 Edysia

Edysia

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 6493
  • Dołączył:  02 wrz 2017
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2,4 A
  • Imię:Edyta
  • Skąd::Kraków
  • Płeć: Kobieta

Napisano 06 grudzień 2018 - 09:55

Bez dwóch zdań!!!!!!!  :d  



#54 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13759
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 10 grudzień 2018 - 16:29

taa,.. trzy po trzy para pietnascie,... :miecio



#55 andmis

andmis

    VIP

  • Moderator
  •      
  • Posty: 4957
  • Dołączył:  19 wrz 2010
  • Rok Produkcji:2003 LTD
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::DOA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 10 kwiecień 2019 - 18:16

Jako, że często u nich bywam, to rozwala mnie angielski konserwatyzm. Mamy już 21-szy wiek, a oni dalej tkwią w 19-tym. Tak wygląda umywalka w angielskiej łazience, z jednego leci zimna woda, a z drugiego gorąca. Dla mnie to chore. Co Wy na to?

 

Załączony plik  IMG_20190409_124224.jpg   21,38 KB   1 Ilość pobrań



#56 Dorka

Dorka

    VIP

  • Administratorka
  •      
  • Posty: 7772
  • Dołączył:  14 mar 2012
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2,0 A Gaz
  • Imię:Dorota
  • Skąd::Kłodzko
  • Płeć: Kobieta

Napisano 10 kwiecień 2019 - 18:30

Nigdy tego nie mogłam zrozumieć.
Wiem, że to historyczne pozostałości i podobno oszczędności, ale i tak nie kumam po co sobie utrudniać życie.

#57 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 10 kwiecień 2019 - 22:20

Podobnie nie wiem dlaczego budując domy, kanalizację i instalację elektryczną kładą na elewacji, zamiast ją ukryć w ścianach, stropach...



#58 Perkoz

Perkoz

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 627
  • Dołączył:  11 sty 2019
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.2 CRD M
  • Imię:Dariusz
  • Skąd::Chybie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 11 kwiecień 2019 - 14:28

Jako, że często u nich bywam, to rozwala mnie angielski konserwatyzm. Mamy już 21-szy wiek, a oni dalej tkwią w 19-tym. Tak wygląda umywalka w angielskiej łazience, z jednego leci zimna woda, a z drugiego gorąca. Dla mnie to chore. Co Wy na to?

 

attachicon.gifIMG_20190409_124224.jpg

Dlaczego chore?Dla mnie spoko,przecież ogólnie wiadoma prawda mówi :nie MIESZAJ!!!bo będziesz....chory ;-)


Użytkownik Perkoz edytował ten post 11 kwiecień 2019 - 14:28


#59 maro20

maro20

    VIP

  • Na zawsze z nami
  •   
  • Posty: 4321
  • Dołączył:  15 sty 2010
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2crd
  • Imię:marek
  • Skąd::W-wa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 11 kwiecień 2019 - 17:13

czepiacie się. Co komu to przeszkadza? Nawet Bond mówił: wstrząśnięte, nie zmieszane :)))



#60 Dorka

Dorka

    VIP

  • Administratorka
  •      
  • Posty: 7772
  • Dołączył:  14 mar 2012
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2,0 A Gaz
  • Imię:Dorota
  • Skąd::Kłodzko
  • Płeć: Kobieta

Napisano 12 kwiecień 2019 - 12:59

Mareczku, bo zmieszane inaczej smakuje.







Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych