Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Spalanie 2.0 automat touring, pb/lpg

spalanie benzyna diagnostyka

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#21 andreeas7

andreeas7

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 16918
  • Dołączył:  03 lut 2010
  • Rok Produkcji:2020
  • Silnik:Jeep
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 28 czerwiec 2017 - 15:57

Przy trybie awaryjnym nie jechałbys 140 ? - masz pod ręka serwis holda i naszego Maxyma72 , podłączy pod firmowy tester i wyjdą problemy .

Użytkownik andreeas7 edytował ten post 28 czerwiec 2017 - 15:57


#22 Nexowski

Nexowski

    Początkujący

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 69
  • Dołączył:  13 lut 2017
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0A
  • Imię:Miłosz
  • Skąd::Szczecin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 02 lipiec 2017 - 14:34

Przy trybie awaryjnym nie jechałbys 140 ? - masz pod ręka serwis holda i naszego Maxyma72 , podłączy pod firmowy tester i wyjdą problemy .

Byłem u Maxyma72, z tego miejsca jeszcze raz dziekuję za pomoc :) Niestety wesoło nie jest, korekty długoterminowe w kosmosie na +20% w zasadzie został zrestartowany sterownik i zobaczymy co to będzie. Do sprawdzenia jeszcze rozrząd wg Maxyma czy czasem nie pomyliłem się o ząb na wałkach. W tej chwili jeżdżę od 3 dni tylko na benzynie. Wczoraj mała trasa 130km z wlaczona klimatyzacja, przed tankowanie na full, po dojechaniu dotankowanie - odbicie pistoletu do pelna po okolo 10,5l, docisnalem do 12l (pistolet przerywal za kazdym dotknieciem) a wiec spalanie wyszlo okolo 9l benzyny.... Co prawda po restarcie dwa razy pojawil mi si eblad p0132 ale ostatnio w Szczecinie mielismy mega ulewy, więc nie wiem czy to nie zalanie wiązki po prostu - po usunięciu kodu dwa razy od 2 dni spokój.

Możliwe, żeby na LPG rozjeżdżał mapy benzynowe? Obecnie korekte LTFT widzialem na poziomie pomiedzy 0 a +5%.







Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: spalanie, benzyna, diagnostyka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych