Skocz do zawarto艣ci


Witaj.

W przypadku niejasno艣ci, problem贸w z rejestracj膮 prosimy o kontakt przez formularz zg艂oszeniowy (lewy, g贸rny r贸g tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak si臋 da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdj臋cie

finansowanie forum


  • Zaloguj si臋, aby doda膰 odpowied藕
259 odpowiedzi w tym temacie

#21 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •  聽  聽
  • Posty: 13777
  • Do艂膮czy艂:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imi臋:miecio
  • Sk膮d::krk
  • P艂e膰: M臋偶czyzna

Napisano 10 marzec 2019 - 12:44

moja propozycja 100 zeta od przyszlego roku a co,.... :miecio



#22 Bezimienny Go艣膰.Yodarek_*

Bezimienny Go艣膰.Yodarek_*
  • Guests
  • Do艂膮czy艂:  --

Napisano 10 marzec 2019 - 13:08

Miecio, by艂 taki go艣ciu, nazywa艂 si臋 Laffer. On tak膮 koncepcj臋 mia艂, krzywa Laffera, czy c贸艣 - wygoogluj sobie. Tak og贸lnie, to dzi臋ki Twojemu pomys艂owi kasy mo偶emy mie膰 mniej, ni偶 mamy :o  :patyk



#23 Wrocunia

Wrocunia

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •  聽
  • Posty: 2381
  • Do艂膮czy艂:  04 lut 2017
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.0 A
  • Imi臋:Monika
  • Sk膮d::Bydgoszcz
  • P艂e膰: Kobieta

Napisano 10 marzec 2019 - 13:26

Wed艂ug s艂ownika pwn darwizna to: 
Darowizna - to, co zosta艂o podarowne, zwykle na podstawie pisemnej umowy. 

 

Mieczys艂aw, je艣li uwa偶asz, 偶e 100 z艂 to kwota, kt贸r膮 nale偶y zasili膰 forum to zr贸b to w innym przypadku nie b臋dzie to ju偶 darowizn膮 i tak zosta艂a wyznaczona kwota minimum, co jest nie zgodne z tym, co tutaj napisa艂am, ale podci膮gnijmy to pod t膮 umow臋 pisemn膮, czy s艂own膮 :)

 

p.s. Mieczys艂aw podpadasz mi ju偶 drugi dzie艅 z rz臋du, oj zadzownisz Ty to dostaniesz, przygotuj si臋.  



#24 leopaw

leopaw

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •  聽
  • Posty: 2956
  • Do艂膮czy艂:  02 lis 2008
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.2
  • Imi臋:Lech
  • Sk膮d::Lipno
  • P艂e膰: M臋偶czyzna

Napisano 10 marzec 2019 - 13:38

Temat taki by艂 poruszany kilka lat temu i jak pami臋tam za艂o偶yciel forum okre艣li艂 je jako DARMOWE darowizna jest dobrowolna i nie podlega 偶adnym okre艣leniom finansowym. Na pocz膮tku by艂o nas du偶o mniej i penie darowizna by艂a wy偶sza ale to tylko wynika艂o z naszej strony.



#25 andmis

andmis

    VIP

  • Moderator
  •  聽  聽
  • Posty: 4970
  • Do艂膮czy艂:  19 wrz 2010
  • Rok Produkcji:2003 LTD
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imi臋:Andrzej
  • Sk膮d::DOA
  • P艂e膰: M臋偶czyzna

Napisano 10 marzec 2019 - 14:49

moja propozycja 100 zeta od przyszlego roku a co,.... :miecio

 

Mietek, do czego zmierzasz? Czy forum ma utrzymywa膰 wi臋kszo艣膰, czy mniejszo艣膰? Rozumiem, 偶e Ty od przysz艂ego roku b臋dziesz przeznacza艂 darowizn臋 w kwocie st贸wki, brawo i szacun z mojej strony. Ale, rozumiem te偶, 偶e piszesz tak po to, by o偶ywi膰 to forum, co jest zrozumia艂e z mojej strony.



#26 Dorka

Dorka

    VIP

  • Administratorka
  •  聽  聽
  • Posty: 7792
  • Do艂膮czy艂:  14 mar 2012
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2,0 A Gaz
  • Imi臋:Dorota
  • Sk膮d::K艂odzko
  • P艂e膰: Kobieta

Napisano 10 marzec 2019 - 19:22

Mieciu miesza... bo lubi!

#27 _Jerry_

_Jerry_

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  •  聽
  • Posty: 344
  • Do艂膮czy艂:  07 mar 2017
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2.4 GT LPG M
  • Imi臋:Jarek
  • Sk膮d::Pozna艅
  • P艂e膰: M臋偶czyzna

Napisano 10 marzec 2019 - 19:44

Je偶eli mog臋 zabra膰 g艂os... :)
Przecie偶 s膮 chyba jakie艣 dane. Wiadomo ile ludzie wp艂acali i przy obecnym podej艣ciu do darowizny, starcza, czy nie. Nie wiem, czy statystycznie grono si臋 powi臋ksza, czy pomniejsza. Natomiast wydaje si臋 stosunkowo prost膮 spraw膮 obliczenie koszt贸w jakie forum generuje. Z tego wszystkiego powinno wyj艣膰, czy nale偶y podnie艣膰 zwyczajow膮 stawk臋, czy nie ma takiej potrzeby. Wspomniana przez Darka krzywa Laffera niezaprzeczalnie jest prawdziwa i tak w艂a艣nie to funkcjonuje. Dlatego, podchodz膮c do sprawy na zasadzie "w kupie si艂a" (albo trzymajmy si臋 kupy, kupy nikt nie ruszy :d), mo偶e lepiej utrzyma膰 wi臋cej drobnych wp艂at, ni偶 mniej np. po st贸wie. Mo偶e to by膰 hamulcem dla domniemanych nowych cz艂onk贸w, kt贸rzy nie wiedz膮 przecie偶 czego mog膮 si臋 tutaj spodziewa膰... 



#28 Dorka

Dorka

    VIP

  • Administratorka
  •  聽  聽
  • Posty: 7792
  • Do艂膮czy艂:  14 mar 2012
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2,0 A Gaz
  • Imi臋:Dorota
  • Sk膮d::K艂odzko
  • P艂e膰: Kobieta

Napisano 11 marzec 2019 - 09:34

Wszystkie koszty s膮 policzone, zapisane i co roku wysy艂ane do wszystkich darczy艅c贸w. Nikt od nikogo nic nie chce, forum jest darmowe. Je艣li kto艣 ma ch臋膰 wesprze膰 darowizn膮 funkcjonowanie forum, to robi to w kwocie jak膮 uwa偶a za s艂uszn膮. Forumowicze ustalili, 偶e b臋dzie to minimum 20 z艂 na rok. Je艣li kto艣 ma ochot臋 wp艂aci膰 100, 200 czy 500 to zapraszam. Natomiast nie ma potrzeby nakazywania nikomu wp艂acania wy偶szych kwot, to co jest wystarcza na utrzymanie forum. Pozdrawiam wszystkich darczy艅c贸w.



#29 _Jerry_

_Jerry_

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  •  聽
  • Posty: 344
  • Do艂膮czy艂:  07 mar 2017
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2.4 GT LPG M
  • Imi臋:Jarek
  • Sk膮d::Pozna艅
  • P艂e膰: M臋偶czyzna

Napisano 11 marzec 2019 - 09:59

Wszystkie koszty s膮 policzone, zapisane i co roku wysy艂ane do wszystkich darczy艅c贸w. Nikt od nikogo nic nie chce, forum jest darmowe. Je艣li kto艣 ma ch臋膰 wesprze膰 darowizn膮 funkcjonowanie forum, to robi to w kwocie jak膮 uwa偶a za s艂uszn膮. Forumowicze ustalili, 偶e b臋dzie to minimum 20 z艂 na rok. Je艣li kto艣 ma ochot臋 wp艂aci膰 100, 200 czy 500 to zapraszam. Natomiast nie ma potrzeby nakazywania nikomu wp艂acania wy偶szych kwot, to co jest wystarcza na utrzymanie forum. Pozdrawiam wszystkich darczy艅c贸w.

No i wszystko w temacie :d



#30 Bezimienny Go艣膰.Yodarek_*

Bezimienny Go艣膰.Yodarek_*
  • Guests
  • Do艂膮czy艂:  --

Napisano 11 marzec 2019 - 10:08

Ja bym nawet poszed艂 o krok dalej w kwestii nazewnictwa - to nie jest darowizna! Nikt z nas nikogo i niczego nie obdarowuje. Ka偶dy z nas kupuje sobie mo偶liwo艣膰 funkcjonowania forum pod wzgl臋dem technicznym wykupuj膮c, jak gdyby, abonament, miejsce gdzie mo偶e nasze forum istnie膰. W zwi膮zku z faktem, 偶e nie mo偶na zrobi膰 tego w ten spos贸b, i偶 ka偶dy z osobna op艂aca domen臋, potrzebnym jest stworzenie pewnego rodzaju skarbonki, wsp贸lnej kasy sk膮d p贸藕niej przelewane s膮 te pieni膮dze w艂a艣nie w tym celu. Ilo艣膰 zgromadzonych 艣rodk贸w przewy偶sza ilo艣膰, kt贸ra jest niezb臋dna w danym roku, ale nikt przecie偶 nie b臋dzie dzieli艂 pozosta艂o艣ci i przelewa艂 z powrotem poszczeg贸lnym osobom. Dlatego co roku wszyscy Ci, kt贸rzy chc膮 wesprze膰 mo偶liwo艣膰 funkcjonowania forum otrzymuj膮 informacj臋 ile 艣rodk贸w pozosta艂o. Forum jest darmowe, to fakt, ale dla ka偶dego z osobna, czego dowodem s膮 forumowicze, kt贸rzy nie czuj膮 potrzeby organizowania tej ca艂ej machiny zwanej PTClub.pl. I nikt nikogo do niczego nie zmusza, darmowe to darmowe. Nie jest natomiast darmowe og贸lnie, bo niezb臋dnym jest dokonanie transakcji finansowej, jak膮 jest wykupienie domeny.


  • _Jerry_ lubi to

#31 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •  聽  聽
  • Posty: 13777
  • Do艂膮czy艂:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imi臋:miecio
  • Sk膮d::krk
  • P艂e膰: M臋偶czyzna

Napisano 11 marzec 2019 - 11:38

no i dupe dostalem,... za sugestie przepraszaam ale jestem na kilku forach i tam nie jak u nas, o dupie maryni, tylko konkrety ale oni maja sponsorow a u nas /nas nikt nie sponssoruje sami sie utrzymujemy,. no niewytrzymam debil za sciana wali mlotowiertarka ze aksa sie chowa pod stolik,... by powiedzial to bym pojechal na iknne mieszkanie,... robilem kiedys remont to uprzedzalem czy jest to takie obciazenie??? q.na?



#32 maro20

maro20

    VIP

  • Na zawsze z nami
  •  聽
  • Posty: 4321
  • Do艂膮czy艂:  15 sty 2010
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2crd
  • Imi臋:marek
  • Sk膮d::W-wa
  • P艂e膰: M臋偶czyzna

Napisano 11 marzec 2019 - 17:03

To ja Cie o艣wiec臋 Mieciu: kiedy艣  (drzewiej)jak nie by艂o okre艣lonej kwoty minimum, wp艂aci艂em w dw贸ch kolejnych latach 2x100pln,

Poniewa偶 nie zosta艂o to odnotowane, to uzna艂em 偶e mam w 偶yci kolejne wp艂acanie (dlatego tez pomimo sta偶u tylko tyle medalik贸w)

I jak rozpocz臋艂a si臋 statystyka przez kolejny rok lub dwa nie wp艂aci艂em ani zeta.W kolejnym roku wp艂aci艂em 25pln a teraz troch臋 wi臋cej.

Niech wi臋c ka偶dy wp艂aca tyle ile chce oczywi艣cie wymagane minimum



#33 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •  聽  聽
  • Posty: 13777
  • Do艂膮czy艂:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imi臋:miecio
  • Sk膮d::krk
  • P艂e膰: M臋偶czyzna

Napisano 22 marzec 2019 - 11:17

i tu i teraz ci maro20 napisze ze mam podobne odczucia,... a jakie? :podupcone,.. spotkamy sie na spocie to wygarniemy ale juz niestety nie bedzie komu,... :miecio

a medaliki dupcyc,...

yodarecki ja mam idywiduum w postaci stronki,.. budowa trwa ale trrzeba beecalowac/placic ale cieszy mnie to ze naklejki udostepniam te zwyklev i te na swiatlo stop in tez innepoducypierdolki ale powoli mam tego dosyc jak jakas OSOBA mi pisze zeten i teges brakuje i chce stare zaproszenia, chce oryginal logo ptclubu, ze chce kalendarz tylko ze na papierze 300gr/m2

to juz mnie wdupca,... nikt nie bierze do siebie ze byltaki samochodzik z samolocikiem i tez by chcial,... a w dupie bys chcial trzeba bylo byc na spocie u yody,.... szczerosc za szczerosc ja juz mam DOSYC i nie wiem czy po spocie zimowo/wiosennym nie odejde na emeryture,...:miecio


U偶ytkownik miecio edytowa艂 ten post 22 marzec 2019 - 11:32


#34 Bezimienny Go艣膰.Yodarek_*

Bezimienny Go艣膰.Yodarek_*
  • Guests
  • Do艂膮czy艂:  --

Napisano 22 marzec 2019 - 11:25

W艂a艣nie medaliki s膮 zaebyste... ;) Mieczy艂awie Separatysto. :d



#35 Wrocunia

Wrocunia

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •  聽
  • Posty: 2381
  • Do艂膮czy艂:  04 lut 2017
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.0 A
  • Imi臋:Monika
  • Sk膮d::Bydgoszcz
  • P艂e膰: Kobieta

Napisano 22 marzec 2019 - 12:08

No jakby Ci to Mieczys艂aw powiedzie膰 marudz膮 w ten spos贸b osoby, kt贸re nic nie robi膮, a tylko wymagaj膮 od innych i w dupie mam to czy kto艣 si臋 teraz obrazi czy nie, pozdrawiam :wrocunia a na emerytur臋 to Ci pozwol臋 p贸j艣膰 jak opuszcz臋 ju偶 t膮 ziemie.. mam wi臋c nadziej臋, 偶e nie 偶yczysz mi 藕le

#36 maro20

maro20

    VIP

  • Na zawsze z nami
  •  聽
  • Posty: 4321
  • Do艂膮czy艂:  15 sty 2010
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2crd
  • Imi臋:marek
  • Sk膮d::W-wa
  • P艂e膰: M臋偶czyzna

Napisano 22 marzec 2019 - 19:42

te偶 mam taki samochodzik z samolocikiem! Super pami膮tka!!! (i jeszcze blaszka) A Ty mi tu Mieczys艂awie o emeryturze nawet nie wspominaj!!!

Wreszcie jest uk艂ad (na forum) kt贸ry mi zajebi艣cie pasuje a ty chcesz wydupca膰? Chyba 偶e chodzi Ci o podniesienie ci艣nienia? No wtedy to tak :blabla



#37 Dorka

Dorka

    VIP

  • Administratorka
  •  聽  聽
  • Posty: 7792
  • Do艂膮czy艂:  14 mar 2012
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2,0 A Gaz
  • Imi臋:Dorota
  • Sk膮d::K艂odzko
  • P艂e膰: Kobieta

Napisano 22 marzec 2019 - 22:32

Na uk艂ady nie ma rady. Sami emeryci cholera. Do roboty, a nie b膮ki zbija膰. Za 7 dni Ci t臋 emerytur臋 z g艂owy wybij臋.

#38 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •  聽  聽
  • Posty: 13777
  • Do艂膮czy艂:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imi臋:miecio
  • Sk膮d::krk
  • P艂e膰: M臋偶czyzna

Napisano 15 kwiecie艅 2019 - 07:58

cisnienie zeszlo,... ale maro ani dorcia na spotkaniu nie dali  mi kopa w dupke,... a moze mi sie nalezalo? :miecio


U偶ytkownik miecio edytowa艂 ten post 15 kwiecie艅 2019 - 07:58


#39 Dorka

Dorka

    VIP

  • Administratorka
  •  聽  聽
  • Posty: 7792
  • Do艂膮czy艂:  14 mar 2012
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2,0 A Gaz
  • Imi臋:Dorota
  • Sk膮d::K艂odzko
  • P艂e膰: Kobieta

Napisano 15 kwiecie艅 2019 - 08:29

Gada艂e艣 ju偶 m膮drzej, to co Ci臋 b臋d臋 kopa膰!



#40 maro20

maro20

    VIP

  • Na zawsze z nami
  •  聽
  • Posty: 4321
  • Do艂膮czy艂:  15 sty 2010
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2crd
  • Imi臋:marek
  • Sk膮d::W-wa
  • P艂e膰: M臋偶czyzna

Napisano 15 kwiecie艅 2019 - 17:49

W艂a艣nie! odzyska艂e艣 sw贸j rozum, to co Ci mieli艣my przeszkadza膰?







Podobne tematy Zwi艅

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 2

0 u偶ytkownik贸w, 2 go艣ci, 0 anonimowych